Şimdi Ara

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AKINLASINN Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.610
Cevap
169
Favori
101.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alternatif arıyorum :( max 300 TL/15kg

Kedi ve Köpek Mamalarında Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
  • byJuck kullanıcısına yanıt

şuna bak hocam indirim var. artı 3 konserve. yiyor bunu kediler. 2 snedir alıyorum ama fiyat böyle değild 1 ay önce 150 ye alıyordum 280 oldu

• krstarica kullanıcısına yanıt

mamaplus zaten Liderin sitesi.

temizmamayı cimer aihm filan nereyi bulursanız şikayet edin bence :)

• az önce mamaplus'tan bonnie isimli 10kgluk mamayı aldım. kedi maması.

gerçi tryda fiyat aynıymış kupon geldiği vakit tekrar almayı düşünüyorum. hatta mercy olan daha iyimiş 250 lira 3 yaş mama + 15 kg.

• McCarty kullanıcısına yanıt

mama neliydi? bonnie

• merkep kullanıcısına yanıt

dana etli

• Temizmama gerçekten haddini aştı, yaptığı rezillik.

Bonacibo yavru mamasını 17 kasımda 345 e almışım, geçen gün baktım 600 küsür fiyat yazmışlar şimdi 518 e düşürmüşler.

Şirketin iletişimi çok iyi hemen çözüm sunuyorlar ama bu fiyatlarla devam etmemiz mümkün değil ayda 30kg sokak hayvanlarına mama veriyorum altından kalkamaz hale geldim mecbur enjoy a geçtim. Biliyorum kötü ama çare yok.

• McCarty kullanıcısına yanıt

hocam daha önce alıp denemediysen iptal edip tavuklu olanını al. kediler yemiyor kırmızı etli olan düşük kaliteli mamaları.

kendi sitesinde tavukta yorum yoktu bende dana tercih ettim. ben sıkıntı olacağını sanmıyorum bir şekilde tüketirler. zamanında birtane almıştım berbat denilecek bir mamayı bile bir şekilde yediler.

• PETSİVA üretici, MYCAT markası kedime aldım kedi ishal oldu zor toparladık . 2 hafta süre içinde geçtik. Youtubeda reklamını bayağı yaptırmışlar

Fakat firma ilgisiz aldığınız yere iade edin dedi. Hepsiburada süre geçtiği için almadı mama elimde kaldı bir sürü para verdik elimzide patladı.

Türk markası diye güvendik telefonla da aradım ilgisizler kesinlikle mamalarını almayın. Ürünlerinin arkasında durmayan firma

Pahalıda olsa artık ithal ürün alacağım en azından ürünlerin standardı var. Hayvan sağlığından oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 23 Aralık 2021; 21:48:22 >
  • Abi temizmama harici sokak hayvanlarına mama vermiyorum çok fazla pahalı oldu Allah aşkına bi mama önerin.

Dandirikleri yemiyor havalar soğuk çok üzülüyorum. Şuan için köpek maması almam lazım.

Trendline nasıldır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ment kullanıcısına yanıt

trendline sakın bulaşma. bonnie tavuklu alabilirsin

Kedi maması ne önerirsiniz hocam

yukarıda yazdım.

https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?module=after-renderer-for-new-editor&url=https://www.trendyol.com/mercy/tavuklu-yetiskin-kedi-mamasi-15-kg-3-adet-catplus-balikli-kedi-konservesi-p-119235823

2 senedir bunu veriyorum ben yiyorlar. güya indirmli şu an. 150 ye falan alıyordum ama işte bir aydı 280 li fiyatlarda.

hatta bunu hafif sıcak suyla ıslatıyorum bir kaç dakika. sonra için o konservelerden çok az atıp tatlandırıyorum. birbirlerini yiyecekelr nerdeyse :)

• Valla arkadaşlar bu mamalara para vereceğinize tavuk ciğeri alın yapın verin daha iyi.

Birde hayvanlar bu mamalara alıştığında normal yemekte yemiyorlar.

• Arkadaslar sokak canları içinse 15 kiloluk almak en iyisi inanılmaz pahalı ama iki ay sonra bakınca vay ne kadar ucuza almısım diyor insan :(

• Arkadaşlar en son aldığım Paw paw marka Gurme kedi mamasını sokak kedileri başta yerken şimdi iştahsız yemeye başladılar. Sebebi nedir anlamadım. 15kgluk Mito mama alıp karıştırıp versem mi diye düşündüm. Mito mama 300 TL olmuş. Bu nedir arkadaş ya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bonnie dediğin Basic olan yani Migros'un sattığı 10 kgluk mamalardan ise kesinlikle tavsiye etmem. Hem tavuklu hem de dana etli olanını almıştım. Başka mamalar ile karıştırıp vermesem yemeyeceklerdi. Ama Mercy kedi mamasını severek yiyorlar. Ben de kuponla felan 120 TL civarına almıştım. Şimdi 250 TL.

Fiyat pahalı olsada sokak hayvanları için en iyi mama Mito olsa gerek. Ama gel gör ki fiyat uçuk. Keşke 200 TL civarına çekseler. Bari şu mamanın fiyatını sabit tutsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 29 Aralık 2021; 9:13:48 >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Mito ve Mercy sadece tavuklu yapıyor sanırım? Dana/kuzu yok gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.