Şimdi Ara

Kedi sesinden bıktım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 2 gündür sövüp duruyorum hayvan saat 9 da baslıyor 2 ye kadar miyavlıyor sabah yine aynı şekilde 7 de baslıyor bıktım usandım uyku uyuyamıyorum camı kapıyorum içerde pişiyoruz sesi hala geliyor dün sinirden bi bakayım nerde diye bulamadım bugün 3. gün tam su saate kadar sesi cıkmıyor heralde biri postaladı dedim bu sefer 2 kedi birden basladılar gına geldi artık hala devam ederse belediyeyi arasam alırlar mı ?

• Kendi sesimden bıktım oalrak okudum
  • zehirle onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreiunddreißig

zehirle onu

yok okadar da yapmam hocam
  • bizim burda da köpekler var. her akşam istisnasız köpek havlamasını çekiyorum. sokak köpeği olsalar aga hergünmü aynı yerden havlarlar . artık köpekleri sesinden tanıyorum belliki biri besliyor. gidip boğazlıcam o olcak
  • ben 3 gündur karga besliyodum pencereye cikip tum sulalesini topluyodu gak gak ama biraksam olucekti ayagi kirilmis kediler yiycekti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

bizim burda da köpekler var. her akşam istisnasız köpek havlamasını çekiyorum. sokak köpeği olsalar aga hergünmü aynı yerden havlarlar . artık köpekleri sesinden tanıyorum belliki biri besliyor. gidip boğazlıcam o olcak

aynen hocam bu da öyleydi -.- ama şimdi umarım uyuyabileceğim sesi kesti
  • Yavru kedi biryere sıkışıp kalmış olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Capricia

Yavru kedi biryere sıkışıp kalmış olabilir

aynen sese doğru git biyere sıkışmış olabilir bi bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capricia

Yavru kedi biryere sıkışıp kalmış olabilir

Sabahları neden miyavlamasın ki o zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

Arkadaslar 2 gündür sövüp duruyorum hayvan saat 9 da baslıyor 2 ye kadar miyavlıyor sabah yine aynı şekilde 7 de baslıyor bıktım usandım uyku uyuyamıyorum camı kapıyorum içerde pişiyoruz sesi hala geliyor dün sinirden bi bakayım nerde diye bulamadım bugün 3. gün tam su saate kadar sesi cıkmıyor heralde biri postaladı dedim bu sefer 2 kedi birden basladılar gına geldi artık hala devam ederse belediyeyi arasam alırlar mı ?

Arkdaşım o kedinin kesi yavruları vardır sağa sola bak yardım et geçen bir iş yerinin yani depo tarzında bir yere yavru yapmış adam her sabah açıyor yavrularını emzirsin diye.Benim evin çatısınada yavru yapmış bügün kedinin birini veterinere getirdim gözünde çapaklanma var diye kedinin tek gözü kör olmuş öteki gözünüde ilaçla açtırdım haylaz kardeşiyle oynamaya başladı gözü açılınca.Hadis vardı ONLAR BENİM DİLSİZ KULLARIM diye kedi deyip geçme

• kulak tıkacı al bir tane kardeşim eczaneden faydasını görürsün
  • Git adam gibi konuş yüz yüze bak kardeşim rahatsız oluyorum de sorun çözülür
  • bi bak bul hayvan belki sıkıştı bir yerde duyarsız herif az insan olun
  • Bir mahallede kedinin bol olmasi berekettir.Su filan koyarsaniz yapmayacaktir buyuk ihtimal ondan dolayi yapiyordur.Bizim mahallede de cok oluyorlar ama oyle toplanip mivavladiklarini gormedim pek.Kopekler cok daha sinir bozucu,bir kac gundur anneannemlerde misafirim,bazen disari cikiyorum kopekler havliyor ustumuze kosuyor.Onla cok daha raharltsiz edici.

• quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

Arkadaslar 2 gündür sövüp duruyorum hayvan saat 9 da baslıyor 2 ye kadar miyavlıyor sabah yine aynı şekilde 7 de baslıyor bıktım usandım uyku uyuyamıyorum camı kapıyorum içerde pişiyoruz sesi hala geliyor dün sinirden bi bakayım nerde diye bulamadım bugün 3. gün tam su saate kadar sesi cıkmıyor heralde biri postaladı dedim bu sefer 2 kedi birden basladılar gına geldi artık hala devam ederse belediyeyi arasam alırlar mı ?

ona küçük süprizler yap
  • Ben dışarıda köpek ya da kedi sesi duyduğumda acaba ne sorunu var hayvanın diye balkona çıkıp bakarım; millet gelmiş burada hayvanlara küfür ediyor! Yazıklar olsun sizin insanlığınıza!!! Sizin gibi insanlar yüzünden hayvanlar bu durumda işte!
  • ona bunun onur kırıcı olduğunu söyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

bizim burda da köpekler var. her akşam istisnasız köpek havlamasını çekiyorum. sokak köpeği olsalar aga hergünmü aynı yerden havlarlar . artık köpekleri sesinden tanıyorum belliki biri besliyor. gidip boğazlıcam o olcak

O güzelim hayvanı besliyorlar diye o kişiyi ya da hayvanı boğazlayacaksın öyle mi?! Ulan bunu yüzüme karşı söylesen var ya; ağzının payını verirdim senin, vicdansız herif!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 31 Mayıs 2013; 0:40:24 >
  • bnzer sorun bndede vardı kapının önüne geliyordu benim sesinden durulmuyordu ben kedi köpek kovucu aldım çinden getirtim bir araştır çok işe yaradı yedi metre mesafeli işini görür mü bilmem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.