Şimdi Ara

kedi istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kedisi olup yavrusu olan var mı satan veya sahiplendirmek isteyen varsa alabilirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şehir olarak Neredesiniz hocam? Farklı annelerden doğmuş 5 tane yavru kedim var 1-1.5 aylık arası 2 tanesine ben bakacağım, 1 tanesi sahipli gibi 2 tanesini sahiplendirmeyi düşünüyorum sütten kesildiklerinde. İstanbul Beylikdüzü tarafındayım. İlla sahiplendirme gibi bir derdim yok. Kedilere çok iyi bakılacağından emin olursam, üste Para bile verebilirim seve seve:D.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 10 Eylül 2017; 20:29:22 >
  • Ben Bursa da oturyorum Burdurda universite okuyorum evde kaliyorum bakabilecek ortamim var ev arkadasm da onayladi o da seviyor. Iyi bakilacagina şüpheniz olmasn burada bütün yaz bir ofiste staj yaptim 6 7 kediyle birlikteydim hergün bunlar buyuk olmasa bunlari goturucem de ben yavru istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yuuşi

Ben Bursa da oturyorum Burdurda universite okuyorum evde kaliyorum bakabilecek ortamim var ev arkadasm da onayladi o da seviyor. Iyi bakilacagina şüpheniz olmasn burada bütün yaz bir ofiste staj yaptim 6 7 kediyle birlikteydim hergün bunlar buyuk olmasa bunlari goturucem de ben yavru istiyorum

Kediyi oraya gönderme şansım pek yok hocam. İstanbul içi tercihim elden teslim etme açısından. Genede umarım gönlünüze göre bir yavru kedi sahiplenirsiniz.
  • Sütten ne zaman kesiliyorlar ben gelip alsam öyle olamaz mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Yuuşi

Sütten ne zaman kesiliyorlar ben gelip alsam öyle olamaz mı

Normalde 1.5 ay sütemmeleri yetiyor. Ama ben 2 ay süt emsinler istiyorum. Yani en az 3 hafta var süresi.
  • Anladım teşekkürler :)

• Yuuşi Y kullanıcısına yanıt
    Bu böceği verebilirim mkedi istiyorumMesela 3 hafta sonra:D
  • Yuuşi Y kullanıcısına yanıt
    Okulunuz bittikten sonra iş icabı v.s başka bir yere gitmeniz gerekirse veya ailenizin yanına dönme gibi bir durumunuz olursa yine de kediye bakabilecek durumdasınız değil mi? Ya da tatillerde, bayramlarda falan da kedinizi yanınızda götürebilecek misiniz? Eğer özel aracınız yoksa kedinizi başka şehire götürmeniz bizim ülkemizde çok zor ve masraflı malesef.. İlerde zorlanmamanız için ben böyle başa gelebilecek ihtimalleri söylüyorum içimde kalmasın.

Eğer böyle sorunlarınız olmayacaksa zaten sahiplenecek kedi bulmak dünyanın en kolay işi. Burdur Hayvan Barınağına gidebilirsiniz ilk olarak. Oradan kedi sahiplenmeniz, bir kedi kurtarmanız çok iyi olur..
  • Teşekkürler

• [simage]
    kedi istiyorum
    [/simage]
  • yavru bulabildiniz mi ? benimde var sahiplendiriyorum.

kedi istiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.