Şimdi Ara

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.554
Cevap
76
Favori
62.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son verdiğim siparişlerim geldi, ancak keçi boynuzu özleri daha önce aldıklarımdan daha akışkan durumda, elimde önceki aldığım keçi boynuzu özü mevcut, renk olarakta kıvam olarakta çok fark var arasında. daha önce kullanıp tekrar sipariş verenlerde durum nedir acaba, arkadaşa pm attım ama dönüş yapmadı.
  • Sipariş No: #9610 Soğuk kış günlerinde pastil numuneniz var ise memnun olurum. :)
  • Konu sahibi arkadaş artık yazmıyor buraya. Özelden de yazdım herhangi bir cevap gelmedi. Cevap bekliyoruz.
  • bende yazdım özelden ama dönüş yapmadı. keçi boynuzu özünün kalitesi eski aldıklarıma göre gerçekten çok düşük geldi, ne kıvamı ne tadı eskisi gibi değil. üretimle ilgili bir problem olmuş olma ihtimalini göz önünde bulundurarak arkadaşa mesaj attım ama okumamış bile. bu şekilde olursa bir daha almayı düşünmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: receppal

bende yazdım özelden ama dönüş yapmadı. keçi boynuzu özünün kalitesi eski aldıklarıma göre gerçekten çok düşük geldi, ne kıvamı ne tadı eskisi gibi değil. üretimle ilgili bir problem olmuş olma ihtimalini göz önünde bulundurarak arkadaşa mesaj attım ama okumamış bile. bu şekilde olursa bir daha almayı düşünmem.

Merhabalar,

Özel sebepler sebebiyle uzun süredir izinliydim, maalesef fırsatım olmadı.

Kıvam, kalite vb. konuda her parti üretimin brix, renk, asidite vb. tüm teknik kontrolleri gıda mühendisimiz tarafından yapılıyor.
    Bu arada mevsim meyvelerinin rengi daha açık olur, yaza doğru koyulaşır renk.

Bizim üretimimizde belki 15 senedir bir değişiklik olmadı ama tabii ki takdir sizin, saygıyla karşılıyoruz bu gözleminizi.

Selamlar
    www.atiserimarket.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.i.o.2.6 -- 12 Ocak 2017; 13:7:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchAngeL07

quote:

Orijinalden alıntı: ArchAngeL07

eldekiler bitti yeni bir set yapıp sipariş verdim.

Siparişim şimdi geldi, çok iyi paketlenmiş, kırık ezik birşey yok 10 şişe içinde. Annemler ve kendimiz için almıştım.
    Bu arada sipariş notunda istediğim numune hediyeyi gönderdiğiniz için de teşekkürler, pastili merak ediyordum.

İyi yıllar ..

Rica ederiz,

Afiyet ve şifa olsun,

Selamlar

www.atiserimarket.com

• umtyldz kullanıcısına yanıt
    Çocuklar için almayı düşünüyorum ama cevap alamamıştım.
    Tekrar cevap yazmaya başlamışsınız, bu konuyu açıklayabilirseniz ona göre sipariş vermek istiyorum.
  • Sipariş No: #10139

bekliyorum, ilk alışveriş, umarım kargo problemsiz ulaşır, sayfanın geleneği olmuş, numune hediyesini unutmazsınız umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Persembe gunu siparis verdim acil lazimdi karadut surubu cumartesi subeye gelmis kargo tum gun bekledik gelmedi kargo c.i.o.2.6. Belirtmeme ragmen cuma gunu kargo gelmis sorun yok diyor!

Kargo takibe bakinca cumartesi gelen kargo dagitima cikartilmayip iade edilcek diye belirtmisler dunden beri cevap bekliyorum donus yapan yok! Ilk siparisim degil daha once sorunsuz alisveris yaptim ama bu sorun ile sizi sorgularim!!
  • Sipariş verdim parayı da çekti kredi kartımdan ama sitede siparişim gözükmüyor. Aldığım ürünler de hala sepette gözüküyor. Ne olacak şimdi?
  • Buraya yazmıştım ama bana numune gelmedi ):
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkan82

Sipariş verdim parayı da çekti kredi kartımdan ama sitede siparişim gözükmüyor. Aldığım ürünler de hala sepette gözüküyor. Ne olacak şimdi?

sistemsel bir sıkıntıymış yardımcı oldular. Şu anda problem yok.
  • Sipariş No: #10544

Sonu 44 olduğu için umarım hediye hak etmişimdir.
    Hediyemi unutmayın. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gül_mcd

Persembe gunu siparis verdim acil lazimdi karadut surubu cumartesi subeye gelmis kargo tum gun bekledik gelmedi kargo c.i.o.2.6. Belirtmeme ragmen cuma gunu kargo gelmis sorun yok diyor!

Kargo takibe bakinca cumartesi gelen kargo dagitima cikartilmayip iade edilcek diye belirtmisler dunden beri cevap bekliyorum donus yapan yok! Ilk siparisim degil daha once sorunsuz alisveris yaptim ama bu sorun ile sizi sorgularim!!

Hocam merhaba,

Hala "bizi" sorgulatacak sıkıntı nedir anlayamadık?

Perşembe sipariş vermişsiniz, aynı gün kargolamışız, ardından Cuma ulaşmış şubenize ve Cumartesi dağıtıma çıkmış ve sizi bulamamışlar.

Konuyu bize belirttiğinizden beri de hem size hem de kargo şirketine ulaşıp ulaştırılması konusunda yardımcı olduk.

Selamlar

www.atiserimarket.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

Sipariş No: #10544

Hocam merhaba,

O kampanya çoook uzun süre önce sona erdi:/ ilk sayfada da zaten kampanya bittikten sonra o kısmı kaldırmıştık,

Selamlar

Sağlıklı günler

www.atiserimarket.com

• quote:

Orijinalden alıntı: c.i.o.2.6

quote:

Orijinalden alıntı: gül_mcd

Persembe gunu siparis verdim acil lazimdi karadut surubu cumartesi subeye gelmis kargo tum gun bekledik gelmedi kargo c.i.o.2.6. Belirtmeme ragmen cuma gunu kargo gelmis sorun yok diyor!

Hocam merhaba,

Hala "bizi" sorgulatacak sıkıntı nedir anlayamadık?

Perşembe sipariş vermişsiniz, aynı gün kargolamışız, ardından Cuma ulaşmış şubenize ve Cumartesi dağıtıma çıkmış ve sizi bulamamışlar.

Konuyu bize belirttiğinizden beri de hem size hem de kargo şirketine ulaşıp ulaştırılması konusunda yardımcı olduk.

Selamlar

www.atiserimarket.com

Size kargo takipte cumartesi gunu subeye geldigini soyluyorum cuma geldi diyorsunuz

Eve gelmemisler diyorum ve ben direk telefonla sizi ariyorum ama sizden nafile yardim yok

Pazartesi bana cok uzak olan 2 vesaitlik subeye yagmur esliğinde gidiyorum!

Cumartesi geldi iseniz geldik yoktunuz diye kağit yapistiriyordunuz kapiya diyince calisanlar hicbirsey diyemedi cumartesi geldik diyemedi! Saatlerce evde kargo beklendi sokaktan bile gecmediler!
    Gitmeseydim pazartesi günü kargo iadeye verilmis geri gönderilicekti!

Ve son supriz daha once gayet guzel karton kolide gelen siparis simdi kolilenme zahmeti bile olmamis 5 dk bulamadilar oylece atilmis kenara iyiki kirilmadi dediler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_ym -- 20 Ocak 2017; 0:43:58 >

• bu keçiboynuzu pekmezi neden bu kadar popüler forumda?
    özelliği ne?
  • c.i.o.2.6 C kullanıcısına yanıt
    hocam pm.lere niye bakmıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musab

bu keçiboynuzu pekmezi neden bu kadar popüler forumda?
    özelliği ne?

Benim firmayla hiç bir alakma yok firmadaki yetkililerde beni tanımaz sadece alışveriş yaparım.

Benim çocuğum 2012 yılından beri kansızlık problemi çekiyor devamlı kan şurubu kullanıyor. Bu zamana kadar üzüm pekmezi içirdik bizim burlarda keçiboynuzu pekmezi yapılmaz bilinmez. Fakat hiç faydası olmadı. Geçen sene bu siteden keçiboynuzu siparişi verdim. 1 senedir kullanıyorum. En son doktora gittiğimizde kan değerlerinin düzeldiğini söyledi kan şurubunu kesti fakat kontrollere gitmeye devam edeceğiz. Çok şükür çok mutlu olduk. Allaha şükürler olsun. Ya çocuk iyileşti yada bunun faydası var orasını Allah bilir fakat faydası olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: c.i.o.2.6

quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

Sipariş No: #10544

Hocam merhaba,

O kampanya çoook uzun süre önce sona erdi:/ ilk sayfada da zaten kampanya bittikten sonra o kısmı kaldırmıştık,

Selamlar

Sağlıklı günler

www.atiserimarket.com

Hocam kargoya verilmemiş gözüküyor fakat sürat kargodan mesaj gelmişti ama halen sipariş elime ulaşmadı bir aksilik yoktur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan81 -- 20 Ocak 2017; 13:2:22 >

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.