Şimdi Ara

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.554
Cevap
76
Favori
62.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 civarında toplamda 3 litre keçiboynuzu özü siparişi geçtim kod kullanarak. Ödeme ekranından sonra hata verdi sayfa görüntülenemedi. Ürünler sepetimde görünüyor. kredi kartımda açık provizyon olarak görünüyor. İlgilenirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zatmaca

11 civarında toplamda 3 litre keçiboynuzu özü siparişi geçtim kod kullanarak. Ödeme ekranından sonra hata verdi sayfa görüntülenemedi. Ürünler sepetimde görünüyor. kredi kartımda açık provizyon olarak görünüyor. İlgilenirseniz sevinirim

Merhaba hocam,

Sipariş bizde merak etmeyin, bu akşamüstü kargoya verilecek,

Selamlar

www.atiserimarket.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

quote:

Orijinalden alıntı: c.i.o.2.6

quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

Dün 14 civarında toplamda 3 litre keçiboynuzu özü siparişi geçtim kod kullanarak. Ödeme ekranından sonra hata verdi sayfa görüntülenemedi. Ürünler sepetimde görünüyor. Sipariş geçmişi de boş ancak kredi kartımda açık provizyon olarak görünüyor. İlgilenirseniz sevinirim

Bu mesaja eklenen görseller:

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat

Merhaba,

Ödemeniz alınmış, ama sistemde eksik sipariş olarak görünmüş.

Ben ilettim, bugün gönderime çıkar,

Teşekkürler bilgilendirme için,
    Selamlar

www.atiserimarket.com

iyi günler. Ürünlerin kargo bilgisi hala ulaşmadı. Bugün 3. gün olacak hala bekliyoruz

Merhaba hocam,

Sizin siparişinizi manuel olarak girdiğimizden sistem üzerinden kargo bilgisi paylaşılamıyor.
    Ben öğrenip size göndereceğim, eğer size çoktan ulaşmış olmazsa.

Selamlar
    www.atiserimarket.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: bankicampik

BEN DE AZ ÖNCE SİTENİZE ÜYE OLDUM VE SİPARİŞLERİMİ GEÇTİM.AKŞAM AKŞAM alışveriş yaptım paramın harcanası vardı sanırım gene rahat duramadık haydi bakalım ürünlerim gelsin birde biz deneyelim bakalım. bu arada sipariş no yu tutturamadım *2450

İnşallah bir dahaki sefer hocam,

Merak etmeyin paranızı faydalı bir konuda harcadınız, umarız şifa ve güç olur:)

Selamlar

www.atiserimarket.com
  • zatmaca Z kullanıcısına yanıt
    aynı durumu bende yaşadım . 3D kullandım ödemeden sonra ekranda hata kodu falan yazdı .ama benim telefonuma mesajım geldi bende tedirgin oldum işin aslı. genede siparişim alındı sanırım .sipariş kodu falan görünüyor.sıkıntı çıkmaz inşallah.
  • c.i.o.2.6 C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam . eminim faydasını göreceğiz. zaten keçiboynuzu kendi başına bir cevher zaten.iyi çalışmalar.
  • İlk defa sipariş geçtim.Sporcu paketinden satın aldım ve cok memnun kaldık ailece.Özellikle kırılmış keçi boynuzu çok güzel çerez gibi yiyebiliyorsunuz.Diğer soğuk sıkmalarda çok güzel hiç marketten satın aldığımız gibi ürünler ağır değil daha hafif içimi.Çörek otu yağı da söylemişti karışıklıktan dolayı sanırım gönderilmemiş ama Arkadaşa durumu ilettim kendisi hemen yolluyoruz dedi.İlgili bir arkadaş.Ben ürünlerden ve arkadaştan memnun kaldım ve siparişlerin devamı gelicektir.
  • Sistem kullanıcı adı ve şifremi kabul etmiyor. Şifremi unuttum tıklayınca böyle bi e posta yok diyor. Yeni üyelik açmaya çalıştığımda e posta kayıtlı diyor kabul etmiyor. Ayrıca site ipadde çok düzgün görüntülenemiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2457 nolu siparişimi dün sabah saatlerinde geçtim, bugün halen hazırlanıyor gözüküyor, ilgilenirseniz sevinirim, teşekkürler...
  • benim siparişlerde halen onay bekliyor diyor.acaba eski ilgi kalmadımı satıcımızda.biraz hızlanması fena olmaz hocam. iyi çalışmalar.
  • Benim dün verdiğim siparişlerim geldi,teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zatmaca -- 26 Şubat 2016; 13:14:52 >
  • evvet benim siparişlerde az önce geldi .çok teşekkür ederim.paketlemede süperdi .minik yağ şişeleri çok güzeller.güzel süs olurlar :) küçük tadımlık portakallı keçiboynuzları içinde ayrıca teşekkür ederim sanırım site pek güncelleyemiyor kargo işini. halen onay bekliyor diye yazmışlar. tekrardan teşekkür ederim .iyi satışlar size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bankicampik

evvet benim siparişlerde az önce geldi .çok teşekkür ederim.paketlemede süperdi .minik yağ şişeleri çok güzeller.güzel süs olurlar :) küçük tadımlık portakallı keçiboynuzları içinde ayrıca teşekkür ederim sanırım site pek güncelleyemiyor kargo işini. halen onay bekliyor diye yazmışlar. tekrardan teşekkür ederim .iyi satışlar size.

Merhabalar arkadaşlar,

Site dediğiniz gibi çok hızlı güncellenmiyor, takip no verene kadar elinize ulaşmış oluyor.

Ama benim de maalesef son zamanlarda siteye çok girme fırsatım olmuyor.

Bir takım yeni ürünler çıkarmak üzereyiz, beğeninize sunacağız tadımlık ve promosyonel olarak.

Bundan sonra daha fazla takip etmeye çalışacağım,

Selamlar,
    Sağlıklı günler

www.atiserimarket.com
    ilanındaki indirim kodları çalışıyor mu ? denedim indirim düşmedi . ona göre sipariş geçmeyi planlıyorum , teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

ilanındaki indirim kodları çalışıyor mu ? denedim indirim düşmedi . ona göre sipariş geçmeyi planlıyorum , teşekkürler .

Merhaba,

Kupon kodları ve kampanyamız geçerlidir halen.
    Kodları kullanabilmek için üye girişi yapmış olmak gerekiyor.

Selamlar
    www.atiserimarket.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ödeme ekranında hata mesajı alıyorum iki gündür bi türlü sipariş veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    merhabalar , 75 tl lik sipariş geçtim kargo ücreti gözüktü ama ilk ilanda kargo ücretsiz diyor ? siteniz biraz bakım istiyor sanırım alım aşaması biraz sıkıntılı geçti ayrıca semtimi göremedim adresimde semt cebeci olacak bilginize .
  • quote:

merhabalar , 75 tl lik sipariş geçtim kargo ücreti gözüktü ama ilk ilanda kargo ücretsiz diyor ? siteniz biraz bakım istiyor sanırım alım aşaması biraz sıkıntılı geçti ayrıca semtimi göremedim adresimde semt cebeci olacak bilginize .

Merhaba,

Sipariş numaranız 2503 sanırım?

100 TL'lik siparişe %25 indirim uygunlanmış ve 75 TL ödemişsiniz.
    Kargo ücreti alınmamış. Kargo ücreti başta çıkıyor ama ücreti almıyor, toplam indirime katıyor. Biraz kafa karıştırıcı.
    Ama nihayetinde ücret alınmıyor.

Maalesef iyzico'dan kaynaklı, sistemsel bir yavaşlama var. Yakında umarız çözülecek,

Selamlar

www.atiserimarket.com
    Evet siparişim o , sistemde semti cebeci olarak göremedim sanırım sizde gözüküyor . Ankara var , adres var ama semt bilgisi girmeme rağmen alım aşamasında gözükmedi .
  • quote:

Evet siparişim o , sistemde semti cebeci olarak göremedim sanırım sizde gözüküyor . Ankara var , adres var ama semt bilgisi girmeme rağmen alım aşamasında gözükmedi .

Gönderimde bir problem olmaz hocam, Cebeci olduğunu ayrıca belirtmişsiniz.

Selamlar

www.atiserimarket.com
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.