Şimdi Ara

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.554
Cevap
76
Favori
62.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: c.i.o.2.6

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

1000 Gr Soğukpres Keçiboynuzu Özü

Yılların tecrübesi ve özel üretim tekniği ile pekmezden çok farklı ve doğal bir üründür. Kendine has aroması ve kolay tüketilebilen kıvamı ile Keçiboynuzu’nun ÖZ’üne varacaksınız.
    Haşlayarak demlemeden oluşan Keçiboynuzu İnfüzyonu sonrasında, buharlı ve vakumlu kazanlarda yoğunlaştırma işlemi ile yapılan, çok özel bir üründür. 60 dereceyi geçmeyen buharlı ve vakumlu ortamdaki düşük ısı, ürünün içindeki vitamin ve mineral değerlerini korumaktadır.
    Tüm ürünlerimiz üretilirken kesinlikle direkt ateşe maruz kalmamaktadır. Direkt ateş ile pişirilen ürünlerde doğal şekerin yanmasından oluşan vücuda zararlı karamel oluşmamaktadır.
    Ürünlerimizin hiçbirinde pekmez yapımında çökeltici olarak kullanılan kimyasallar, toprak, vb. maddeler asla kullanılmamaktadır.

Hocam; anlamadığım için soruyorum,kusura bakma...
    Başlıkta "soğuk pres" yazıyor...Aşağıda ise "kaynatmadan,vakumdan,buhardan" falandan filandan bahsediliyor...

Bunu biraz açıklayabilir misiniz...

Merhaba,

Burada soğuk presten kasıt, meyvelerin önce yüksek basınçtan geçirilerek özlerinin elde edilmesi, ardından ise belirtildiği gibi çok yüksek olmayan, vitamin ve diğer besin içeriğini kaybetmeden, uzun süreli damıtma ile glikoz katkısız olarak elde edilmesi.

Piyasadiki ürünlerin çoğu glikoz içerirken, Atışeri Mersin ürünleri glikoz içermemektedir.
    Meyveleri, Mersin'in yaban arazilerinde ormanlardan toplanmaktadır.

Sorduğunuz için teşekkürler, kafa karıştırıcı görünüyor.
    Düzelteceğiz.

İyi günler

Bu açıklayıcı cevabınız için çok teşekkür eder,hayırlı işler dilerim...
  • quote:

Merhaba,

Donanımhaber'e özel aşağıdaki kupon kodu ile Mersin Atışeri Market'ten organik keçiboynuzu özü ve karadut pekmezi, karaüzüm pekmezi, çörek otu yağı ve kantaron yağı gibi tüm faydalı gıda alışverişinizi 100 TL üzerine limitsiz %10 indirimli yapabilirsiniz.
    Öncelikle üye olmanız gerekmektedir.

http://atiserimarket.com/

Her ayın 12'sinde bu kampanya 1 gün süre ile aktif olacak.
    KUPON KODU: DONANIM

Sıkıntı yaşayan olursa hemen halledelim.
    Teşekkürler

Admin'e not: Umarım doğru şekilde bir başlık açmışımdır. Hatalıysam düzeltebilirsiniz.

Keçiboynuzu özlerinin nasıl tüketilmesi tavsiye ediliyor yetişkinler ve çocuklar için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

dostum iyi güzel kendi çapında kampanya yapmışsın ama şu ürünlerin linklerini ilk başlığa ekle de biz de sitede deli dana gibi dolanıp durmayalım. direkt ürünlere ulaşabilelim.

Hocam merhaba,

Teşekkürler geribildirim için, biraz acemiyim.
    Güncelledim, linkleri koydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwordsMan

quote:

Merhaba,

Donanımhaber'e özel aşağıdaki kupon kodu ile Mersin Atışeri Market'ten organik keçiboynuzu özü ve karadut pekmezi, karaüzüm pekmezi, çörek otu yağı ve kantaron yağı gibi tüm faydalı gıda alışverişinizi 100 TL üzerine limitsiz %10 indirimli yapabilirsiniz.
    Öncelikle üye olmanız gerekmektedir.

http://atiserimarket.com/

Her ayın 12'sinde bu kampanya 1 gün süre ile aktif olacak.
    KUPON KODU: DONANIM

Sıkıntı yaşayan olursa hemen halledelim.
    Teşekkürler

Admin'e not: Umarım doğru şekilde bir başlık açmışımdır. Hatalıysam düzeltebilirsiniz.

Keçiboynuzu özlerinin nasıl tüketilmesi tavsiye ediliyor yetişkinler ve çocuklar için?

Merhaba,

Keçiboynuzu özünü yetişkinler sabah ve akşam birer çorba kaşığı şeklinde kullanabilirler.
    Eğer tadı ağır gelirse (bizim üründe glikozsuz olduğundan ağır değil gerçi :) ) süte karıştırarak da içebilirsiniz.

Yine aynı şekilde, çocuklar için de süte karıştırarak kullanabilirsiniz. Duble kalsiyum olur :)

Ben kahveme şeker niyetine katıyorum ama herkesin damak tadı ayrıdır.
  • 100 Lira üstüne %10 indirim yapmışsınız da kargo var mı gerçekten eğer öyleyse hiç bakmayalım saçma olmuş :(
  • Kara üzüm özü ve keçi boynuzu özünden 1 kg alacağım. Fakat kargo ücretsiz yapın en azından foruma özel. Daha önce kullanmadım. Hoşuma giderse sürekli kullanmayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fethiye li olarak semt pazarında 1kg keciboynuzu unu 5 lirayken fiyatıniz oldukça yüksek

• Hocam katkısız horum dutu pekmezi varmı?

• Kargo ne kadar?
    Keçiboynuzu unu nasıl tüketiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu58

Kara üzüm özü ve keçi boynuzu özünden 1 kg alacağım. Fakat kargo ücretsiz yapın en azından foruma özel. Daha önce kullanmadım. Hoşuma giderse sürekli kullanmayı düşünüyorum

Merhaba,

Bugün için ne yazık ki değiştiremiyoruz, gelecek geribildirimlere göre ileriki kampanyaları şekillendireceğiz.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatsafkan

Fethiye li olarak semt pazarında 1kg keciboynuzu unu 5 lirayken fiyatıniz oldukça yüksek

Merhaba,

Fiyat olarak söylediğiniz gibi piyasanın üzerinde kalıyoruz.
    Ancak bu konuyu ele alırken, piyasadaki diğer ürünlerdeki glikoz katkısını göz önüne almanızı rica ediyorum.

Glikoz katkılı olarak fiyat çok daha aşağılara çekilebilir fakat o zaman organikliğini ve keçiboynuzu özünün diyabetik özelliğini kaybetmiş oluyoruz.
    Yaklaşık 20 senedir bu yöntemle ürettiğimizden ve müşterilerimizin algısı bu yönde oluştuğundan şu an için bu konuda bir değişikliğe gitmeyi düşünmüyoruz.

Geri bildiriminiz için teşekkürler,

Güzel Fethiye'ye selamlar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

Hocam katkısız horum dutu pekmezi varmı?

Merhaba,

Urmu Karadut şurubumuz bulunmaktadır.

http://atiserimarket.com/keciboynuzu-urunleri/100cc-karadut-ozu-.html

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: rimando

Kargo ne kadar?
    Keçiboynuzu unu nasıl tüketiliyor?

Merhaba,

Keçiboynuzu ununu, kek vb. tariflerde şeker yerine kullanabilirsiniz. Oldukça kıvam alan bir yapısı vardır.
    Ayrıca süt ile beraber bir kaşık keçiboynuzu ununu içebilirsiniz.

Kargo şu anda 8 TL, ne yazık ki ürünler cam şişede olduğu için daha iyi bir fiyat alamıyoruz kargo şirketlerinden.
    Üzerinde çalışmaktayız.

Teşekkürler
  • Dediğiniz gibi ürünleriniz kaliteli olabilir fiyat farkını anlarım da, burada kimse 40-50 liralık sipariş verip 8 de kargo ödemez. 100 üzeri %10 belki kargoyu karşılar ama 100 lira altı alışveriş yapacak için bir fırsat yok malesef. 50 Lira üzeri ücretsiz kargo yaparsanız benim sepetim hazır
  • keçinoynuzunun hangi türünden elde ediyorsunuz ürünleri ?

• Fabrika ya da Mersindeki markette de kampanyadan yararlanıp yine daha uygun fiyatlara elde etme şansım varsa değerlendirmek isteyebilirim. Akrabam şehir dışından rica etmişti fakat pancar pekmezi istemişti. Sanıyorum o da sizde yok.
  • Şu kargo olayı can sıkıcı bari anlaşmalı kargoyla 3 tl falan olsa

%10 olayının 100 tl için olmasının pek bi espirisi yok

Glikoz olmaması beni cezbetti gece sipariş verebilirim deneme amaçlı
  • Kırık keçi boynuzu meyvesi yok mu daha önce oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

Şu kargo olayı can sıkıcı bari anlaşmalı kargoyla 3 tl falan olsa

Merhaba,

Uzun uğraşlar sonucu indirim oranını %15'e çektik.
    Ayrıca 50 TL üzeri için de DONANIMKRG kuponu ile 5 TL'lik indirim kullanabilirsiniz.

Şu an için yapabileceklerimiz bunlar.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

Şu kargo olayı can sıkıcı bari anlaşmalı kargoyla 3 tl falan olsa

Merhaba,

Kampanya içeriği güzel yorumlar sonrası güncellenmiştir :)

Yukarıda detaylarını tekrar bulabilirsiniz.
    Umarım yeterli olacaktır.

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.