Şimdi Ara

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.554
Cevap
76
Favori
62.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili büyüklerim ve arkadaşlarım merhaba,

www.atiserimarket.com da devam ettirdiğimiz kampanyamız GÜNCELLENMİŞTİR.

Yeni kampanya kupon kodlarımız:

ATIŞERİ50 = 50 TL üzeri siparişlere %15 indirim

ATIŞERİ100 = 100 TL üzeri siparişlere %25 indirim, kargo ücretsiz

ATIŞERİ150 = 150 TL üzeri siparişlere %30 indirim, kargo ücretsiz

Kupon kodlarını, ürünleri sepetinize ekledikten sonra, SEPETİM sayfasında sağ kısımda Sipariş Özeti kutusunun altındaki boşlukta kullanabilirsiniz. KUPONLARI KULLANABİLMENİZ İÇİN KULLANICI GİRİŞİ YAPMANIZ GEREKLİ. Kargo ücretsiz olan kuponlar için sistem önce kargo ücretini hesaplıyor, dert etmeyin. Toplam indirim sonucu kargo ödemediğinizi göreceksiniz.

Tüm beğenileriniz için yorumlarınız için tekrar teşekkürler.
    www.atiserimarket.com / Tüm ürünler Tarsus'taki Atışeri Gıda tesislerinde üretilmektedir. COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi alınmış ve üretim süreçleri bu çerçevede gerçekleştirilmektedir.

Keçiboynuzu Özü
    Karaüzüm Özü
    Karadut Şurubu
    Adıyaman Beyaz Dut Özü
    Çörek Otu Yağı
    Badem Yağı
    Hindistan Cevizi Yağı
    Kabak Çekirdeği Yağı
    Aspir Yağı
    Sarı Kantaron Yağı
    Keten Tohumu Yağı
    İncir Çekirdeği Yağı
    Deve Dikeni Tohumu Yağı
    Karaüzüm Çekirdeği Yağı
    Maraş Sumak Ekşisi
    100% Nar Ekşisi
    Elma Sirkesi
    Alış Sirkesi
    Keçiboynuzu Sirkesi

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.i.o.2.6 -- 8 Ağustos 2020; 19:9:9 >

• Dostum siten biraz sıkıntılı sanırım anasayfadaki ürünlerden başka ürün göremedim. Ayrıca üst bannerlardaki 4 şişe pekmez olanada tıklanmıyor.
    Kısaca pekmezleri bulamadım
  • c.i.o.2.6 C kullanıcısına yanıt
    Keçiboynuzu özü Plastik şişe 1lt ile cam şişe 650cc nin şişe dışında farkı var mı ?içerik aynı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 12 Kasım 2015; 13:13:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

Dostum siten biraz sıkıntılı sanırım anasayfadaki ürünlerden başka ürün göremedim. Ayrıca üst bannerlardaki 4 şişe pekmez olanada tıklanmıyor.
    Kısaca pekmezleri bulamadım

Merhaba,

Hemen banner'ın alt kısmında görebilirsiniz ürünleri.
    Yine de ürün sayfasının adresini de yolluyorum:http://atiserimarket.com/keciboynuzu-urunleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Plastik şişe 1lt ile cam şişe 650cc nin şişe dışında farkı var mı ?içerik aynı mı?

Merhaba, içerik aynı. Sadece sertifikasyona yetişmediğinden organik yazmıyor.
    Kendi üretimimiz, ikisinde de herhangi bir glikoz katkı maddesi yok ve Hacettepe onaylı.
    Sadece cam şişe olmasından kaynaklanan bir fiyat farkıdır.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.i.o.2.6

quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Plastik şişe 1lt ile cam şişe 650cc nin şişe dışında farkı var mı ?içerik aynı mı?

Merhaba, içerik aynı. Sadece sertifikasyona yetişmediğinden organik yazmıyor.
    Kendi üretimimiz, ikisinde de herhangi bir glikoz katkı maddesi yok ve Hacettepe onaylı.
    Sadece cam şişe olmasından kaynaklanan bir fiyat farkıdır.

Teşekkürler

Bir haftadır kullanıyorum zaten plastik şişe olanı . İyi gibi şimdilik ,bir tanıdık tavsiye etmişti onun üzerine aldım .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mersinde satis yeriniz nerede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Afiyet olsun, bir sıkıntı olmamasına sevindim.

Hayırlı günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_carisma33

Mersinde satis yeriniz nerede

Merhaba,

Market olarak sadece web'de varız.
    Bunun dışında Dr. Carob olarak eczanelerde varız.
    Ayrıca Atışeri Mersin olarak da aktar, market vb. satış noktalarında bulabilirsiniz.

Üretim yerimiz Tarsus'ta. BARBAROS MAH. SAİT POLAT BULVARI İŞGEM 2 NO:13 33450 TARSUS MERSİN

Bekleriz:)
  • Exponatura fuarından birkaç kez alışverişim oldu. Ürünlerinden memnun kaldım.
  • Organik sertifikanız Hacettepe Üniversitesinden mi şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Organik sertifikanız Hacettepe Üniversitesinden mi şimdi.

Merhaba,

Hayır, üniversiteler organik sertifikası vermiyorlar.
    Organik sertifikamız Tarım Bakanlığı tarafından Türkiye'de akreditasyon verilmiş bir firma tarafından aldığımız, dünyada da geçerliliği olan bir sertifikadır.
    Hacettepe Üniversitesi'nin onayladığı, yüksek antioksidan raporudur.
    http://atiseri.com.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=3

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.i.o.2.6 -- 12 Kasım 2015; 13:41:06 >
  • c.i.o.2.6 C kullanıcısına yanıt
    kargo dahil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loves_

kargo dahil mi

Merhaba,

Ürünlerin tutarı üzerinden %10 indirim hesaplanmakta.
    Ardından kargo bedeli ekleniyor.

Teşekkürler
  • bahçelievler/yayla kuruyemişte bulmuştum bundan, daha önce pekmez içiyordum glikoz dolu. bunlar özü olduğu için glikoz içermiyor.
    bir mersinli olarak öneririm. soğuk algınlığı olduğunda çok ağır değilse ilaç kullanmadan, adaçayı+keçiboynuzu karıştırıp içiyorum.

bazı sporcuların da supplement niyetine kullandığını görmüştüm
  • 1000 Gr Soğukpres Keçiboynuzu Özü

Yılların tecrübesi ve özel üretim tekniği ile pekmezden çok farklı ve doğal bir üründür. Kendine has aroması ve kolay tüketilebilen kıvamı ile Keçiboynuzu’nun ÖZ’üne varacaksınız.
    Haşlayarak demlemeden oluşan Keçiboynuzu İnfüzyonu sonrasında, buharlı ve vakumlu kazanlarda yoğunlaştırma işlemi ile yapılan, çok özel bir üründür. 60 dereceyi geçmeyen buharlı ve vakumlu ortamdaki düşük ısı, ürünün içindeki vitamin ve mineral değerlerini korumaktadır.
    Tüm ürünlerimiz üretilirken kesinlikle direkt ateşe maruz kalmamaktadır. Direkt ateş ile pişirilen ürünlerde doğal şekerin yanmasından oluşan vücuda zararlı karamel oluşmamaktadır.
    Ürünlerimizin hiçbirinde pekmez yapımında çökeltici olarak kullanılan kimyasallar, toprak, vb. maddeler asla kullanılmamaktadır.

Hocam; anlamadığım için soruyorum,kusura bakma...
    Başlıkta "soğuk pres" yazıyor...Aşağıda ise "kaynatmadan,vakumdan,buhardan" falandan filandan bahsediliyor...

Bunu biraz açıklayabilir misiniz...
  • Bu 670 Gr. soguk press ile 1000 gr. soğuk presin farkı nedir şişeleri mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4KiLL!

Bu 670 Gr. soguk press ile 1000 gr. soğuk presin farkı nedir şişeleri mi ?

Merhaba,

Evet biri cam şişe, diğer plastik şişe.
    İçerik olarak hepsi aynı, kendi üretimimiz keçiboynuzu özüdür.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

1000 Gr Soğukpres Keçiboynuzu Özü

Yılların tecrübesi ve özel üretim tekniği ile pekmezden çok farklı ve doğal bir üründür. Kendine has aroması ve kolay tüketilebilen kıvamı ile Keçiboynuzu’nun ÖZ’üne varacaksınız.
    Haşlayarak demlemeden oluşan Keçiboynuzu İnfüzyonu sonrasında, buharlı ve vakumlu kazanlarda yoğunlaştırma işlemi ile yapılan, çok özel bir üründür. 60 dereceyi geçmeyen buharlı ve vakumlu ortamdaki düşük ısı, ürünün içindeki vitamin ve mineral değerlerini korumaktadır.
    Tüm ürünlerimiz üretilirken kesinlikle direkt ateşe maruz kalmamaktadır. Direkt ateş ile pişirilen ürünlerde doğal şekerin yanmasından oluşan vücuda zararlı karamel oluşmamaktadır.
    Ürünlerimizin hiçbirinde pekmez yapımında çökeltici olarak kullanılan kimyasallar, toprak, vb. maddeler asla kullanılmamaktadır.

Hocam; anlamadığım için soruyorum,kusura bakma...
    Başlıkta "soğuk pres" yazıyor...Aşağıda ise "kaynatmadan,vakumdan,buhardan" falandan filandan bahsediliyor...

Bunu biraz açıklayabilir misiniz...

Merhaba,

Burada soğuk presten kasıt, meyvelerin önce yüksek basınçtan geçirilerek özlerinin elde edilmesi, ardından ise belirtildiği gibi çok yüksek olmayan, vitamin ve diğer besin içeriğini kaybetmeden, uzun süreli damıtma ile glikoz katkısız olarak elde edilmesi.

Piyasadiki ürünlerin çoğu glikoz içerirken, Atışeri Mersin ürünleri glikoz içermemektedir.
    Meyveleri, Mersin'in yaban arazilerinde ormanlardan toplanmaktadır.

Sorduğunuz için teşekkürler, kafa karıştırıcı görünüyor.
    Düzelteceğiz.

İyi günler
  • dostum iyi güzel kendi çapında kampanya yapmışsın ama şu ürünlerin linklerini ilk başlığa ekle de biz de sitede deli dana gibi dolanıp durmayalım. direkt ürünlere ulaşabilelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.