Şimdi Ara

KAZI KAZANDAN EN ÇOK NE KADAR KAZANDINIZ ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 10tl kazanmıştım bir kez,onun dışında çektiklerim hep kendini amorti ediyor,sonra tekrar çek çek derken sıfırı görüyorum
  • bir kez oynamistim. hic sansli saymam kendimi ayrica. ikinci denememde 20 tl kazandim. direk aldim parayi ve arkama bakmadan ordan uzaklastim hizlica

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Predatör. -- 12 Şubat 2016; 0:20:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç oynamadım
  • 2 sene önce arkadaşla cebimizde kalan son demir paraları oynardık eğlencesine.İzmirde Çankaya döviz bürosunun oradan geçerken bi oynayalım dedik,cebimizde de son 2-3 lira falan vardı.Benim ilk çekişimde 10 lira çıktı.Parayı aldım metroya binip eve gidecektim,metronun orada da kazı kazancı varmış orada da oynadım 5 lira çıktı.Arka arkaya 15 lira oldu
    En son geçen yaz memleketteyken oynadim,orada da 10 lira çıktı

• Kaç senedir oynuyorum gittiğimde veyahut gördüğümde 2-3 tane banko alıyorum ama en fazla çıkan 20 tl
  • 3 arkadaş ortaya 10ar tl koyup ayda bir oynarız ama daha bişe göremedik
  • bi keresinde ilk aldıgımda 15 tl mı ne cıkmıstı sonra onuda yatırıp sıfırlamıstım
  • Küçüktüm(orta okullu filanim) babama gel oynayalım dedim. Çektim bir kart 40 lira çıktı. Bayram arifesi idi babam aldı parayı sülaledeki bebelere dağıttı.

• Hep 1 TL çıkıyor. Helal parayı harama çevirip yoluma devam ediyorum.
  • hiç almadım alıcam ama 1 balya kaç tane var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.