Şimdi Ara

Gülsüm Ana | ÖZEL HAYİT BALI NET850GR 40.5TL - YENİ Mera Sütünden 2KG Tereyağ 54TL - ÜcrtszKargo (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
71
Favori
41.819
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oktaysar

2 kg tereyağı aldım ertesi gün elime geçti, paketleme çok iyiydi. Daha tereyağını açıp tatma imkanımız olmadı ama yanında gönderilen numelere bakılırsa eminim tereyağı da iyidir. Balı beğenmediğini yazmış birisi ama biz de tam tersi balın tadını o kadar baskın ve güzel bulduk ki yıllar önce yediğimiz ballara benzettik.

umarım dhindirimi ile birleşen fiyat seviyesi pek değişmez, değişirse bizim dh üyeleri ne kadar beğenseler de kampanyasız bir şey almaz

siparişi verdikten sonra ilk olarak numuneleri tattım ve çok beğendim ama tereyağından bir türlü tad alamadım. şöyle ki kötü anlamda bir şey görmedim ama tereyağının kendine has kokusu belirgin özelliği yok, tad olarak söylüyorum yanlış anlaşılmasın margarinden farksız bir etki aldım. Kesinlikle yapımı içeriği hakkında yorumum yok çünkü bu konuda bilgim yok ama damak tadı iyi olan biri olarak söylüyorum birçok kez farklı şeylerde denememe rağmen tereyağından hiç tad alamadım.

• vs-fb kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

tekrar denermisiniz anlık bir sıkıntı oluşmuş düzeltildi.
  • kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mayıs ayı sonunda yeni üretim sezonuna başlayacağız. Dut pekmezide üreteceğiz :)
  • oktaysar O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Emin olun 5 aydır tereyağı gönderiyorum ve ilk defa bu şekilde bir geri dönüşle karşılaştım. Ama tabi ki bu yola çıkarken de herkesin damak tadına uyamayacağımızı biliyordum ama tereyağı nda ilk defa böyle bir yorum aldım. Şimdi şöyle efendim, tereyağ konusu hassas bir konudur; kokusu ve aroması hayvanın beslenme şekline sağılırken acı çekmesine vs. gibi konulara bağlıdır. Örneğin, hayvana sağım yaparken acı çektirirseniz kendisi bir salgı üretir ve sütün rengi hafif sarımsı olur trabzon tereyağı sahteciliğinin bir numaralı sebebidir bu. Yaklaşık 1 aydır sütü kullanılan hayvanlar öğlen saatine kadar mera da otlatılmaya bırakılıyor ve daha sonra sütleri sağılıyor, mera da otlamadıkları zamanlar ise köylüden alınan yonca balyası, buğday gibi doğal otlar ile besletiliyor. Ben bu durumun bir damak tadı problemi olduğunu düşünüyorum çünkü sizin ile birlikte o gün yaklaşık 14 müşteriye daha tereyağ göndermişim ve hiç bir olumsuz bildirim almadım belkide geri dönüş yapmadılar onlarda beğenmedi.

Ancak şu konuda içinizin rahat etmesini isterim, her ürünüm gibi tereyağımı gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz bal ve tereyağ en hassas olduğum konudur. Şu da bir gerçek damak tadınıza uymayan ürünü tüketmenizi asla istemem, 0(543) 545 1026 numaralı telefondan bana ulaşırsanız ürünü iade alıp paranızı iade etmek isterim. Anlayış ve hoşgörünüz için teşekkür ederim.

• tereyağını aldık bakalım tadını oldukça merak ediyorum sipariş no:2430 numuneleri bekliyoruz iyi günler hayırlı satışlar
  • sipariş numarası #2433, umarım memnun kalırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulsumana

Merhabalar,

Emin olun 5 aydır tereyağı gönderiyorum ve ilk defa bu şekilde bir geri dönüşle karşılaştım. Ama tabi ki bu yola çıkarken de herkesin damak tadına uyamayacağımızı biliyordum ama tereyağı nda ilk defa böyle bir yorum aldım. Şimdi şöyle efendim, tereyağ konusu hassas bir konudur; kokusu ve aroması hayvanın beslenme şekline sağılırken acı çekmesine vs. gibi konulara bağlıdır. Örneğin, hayvana sağım yaparken acı çektirirseniz kendisi bir salgı üretir ve sütün rengi hafif sarımsı olur trabzon tereyağı sahteciliğinin bir numaralı sebebidir bu. Yaklaşık 1 aydır sütü kullanılan hayvanlar öğlen saatine kadar mera da otlatılmaya bırakılıyor ve daha sonra sütleri sağılıyor, mera da otlamadıkları zamanlar ise köylüden alınan yonca balyası, buğday gibi doğal otlar ile besletiliyor. Ben bu durumun bir damak tadı problemi olduğunu düşünüyorum çünkü sizin ile birlikte o gün yaklaşık 14 müşteriye daha tereyağ göndermişim ve hiç bir olumsuz bildirim almadım belkide geri dönüş yapmadılar onlarda beğenmedi.

Ancak şu konuda içinizin rahat etmesini isterim, her ürünüm gibi tereyağımı gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz bal ve tereyağ en hassas olduğum konudur. Şu da bir gerçek damak tadınıza uymayan ürünü tüketmenizi asla istemem, 0(543) 545 1026 numaralı telefondan bana ulaşırsanız ürünü iade alıp paranızı iade etmek isterim. Anlayış ve hoşgörünüz için teşekkür ederim.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum asla tereyağının doğallığı konusunda yorum yapmıyorum, sizden aldığım izlenim de bu yönde oldukça güven verdiğiniz yönünde. Ayrıca rengiyle ilgili diyeceğim bir şey yok çünkü bir dönem Ankara'daki çiftliğinde üretim yapan teyzemin tereyağları da bembeyaz olurdu.

Ama konuya dönersek, ben de ilk defa bu şekilde geri dönüş yapılmasına şaşırdım açıkcası, iade etmek gibi bir niyetim yok sonuçta yağda bir sorun yok gayet güzel görünüyor ancak gerçekten tereyağının tavada eridiğinde verdiği o bilinen koku yok. eşimle beraber tavada, pilavda vs. denedik hiç tereyağ katılmış gibi bir his alamadık, tadı da çok baskın gelmedi demek istediğim sadece bu.

diğer arkadaşlar da bu konuda görüş bildirirlerse sevinirim, yoğun tereyağı kokusu alıyorlar mı?

edit: balı beğendiğimi bir önceki yazımda belirtmiştim, diğer numuneler de çok iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 26 Nisan 2017; 15:52:34 >

bende arkadaşa katılıyorum. Tereyağınız da sıkıntı var demiyoruz.sadece daha önce alışık olduğumuz tereyağlar dan farklı geldi. Belki bölgedeki inek sütlerinden belki yapımındandır. onu bilmiyorum. Arkadaşında dediği gibi alışılan tereyağ gibi baskın tadı bize vermedi. Gönderdiğiniz numunelerde yoğurt tereyağı yazmışsınız.belki sizin yapımınız diğerlerinden farklıdır. Bunlar sadece görüşlerimdir.Sizinle ilgili zaten bir sorunumuz yok.

İlk siparişi 2 kg tereyağ almıştım ve yanında gönderilen numunelerden zeytinleri ben ve çevremdeki arkadaşlarım çok beğendi.yüklü bir zeytin sipariş verdik.
    işyerin de zeytinlerinin tadına bakıldıkça talep artıyor. İnşallah zeytin stoklarınızda sıkıntı yoktur :)
    Garip gelecek belki ama ben de çocukluğumdan beri tereyağını keskin kokusu ve keskin ekşimsi aromalı (bu tabir tam söylemek istediğimi anlatmayabilir) tadı sebebiyle çok istememe rağmen tüketemiyorum. Eğer bu tereyağı tereyağı gibi değilse, tad ve koku olarak adeta bir margarin gibiyse tam olarak benim aradığım ürün olabilir. Sırf bu nedenle sipariş edip deneyebilirim.
  • bende arkadaşdan tereyağı aldım cok hızlı kargoladı diğer gün elimdeydi kargolama ve paketleme süreci oldukca hızlı ve sağlamdı tereyağ konusunda bende benzer kaygılar yaşadım ilk başda renginin beyaz olması heralde piyasadaki sarı renkli tereyağlarına alışdığım için garipsedim zira amasyadan annanemin köyünden gelen tereyağlarda beyazdı. tereyağ biraz peynirimsi kokuyor fakat eridiğinde tereyağı kokusu geliyor ama hani boyle yemeklerde pilavda borekte vs. yogun yogun tereyağı kokusu gelmiyor ben saglıklı olduguna güveniyorum damak tadımla ilgilidir diye düşünüyorum ayrıca marketlerde fabrikasyon üretilen tereyağlardan dahi daha uygun bir fiyata aldım biz memnun kaldık zeytinler ve zeytinyağı zaten cok cok iyiydi balda lezzetliydi
  • tam sizin aradığınız gibi bir tereyağı :) ama mevsimsel süreçlerden etkilenip tadı değişiyorsa o konuda bir şey diyemem.

@çayçorba
  • Kargom siparişten bir gün sonra ,yani bu gün ulaştı bana,yeşil kırma zeytin ,ve siyah jumbo zeytin siparişim oldu,sağolsunlar kolide ki numune ürünleri bile çok korunaklı bir şekilde paketlemişler.özellikle yeşil zeytin hastası biri olarak 10 üzerinden tam 10 verdim.benim gibi yeşil zeytin sevenler anlatımımdan anlar sanırım tam olgunlaşmaya az kala yapılmış hafif yeşilimsi,çok diri,yağı kıvamında ekşisi yerinde çekirdeğinden kolayca ayrılan bir zeytin.siyah zeytinide gayet parasını hak eden aile meclisince kabul gördü (ben siyah zeytin yemiyorum şahsi görüşümü yazmadım)Numunelere gelirsek ,zeytin yağı çok hafif kesinlikle ben doğalım diye avazı çıktığınca bağırıyor,kesinlikle sipariş vereceğim ,( fakat bu gün kaçırdığım 100 tl üstüne hediye bal gönderimi gibi bir kampanyayı bekliyeceğim ) numune bal kavanozunu açınca kokusu bizi çok cezbetti,tadınca balında lezzetini anladık,kestane balını andıran bir tadı varki umarım oralarda kestane vardır.oldukça lezzetli.normal siyah zeytini maalesef pek başarılı bulmadı ahali,tadında bir acılık bulmuşlar bilemedim ,peynire gelince biz trakya insanı genelde yağlı kremimsi peynire alıştığımızdan ağız tadımıza biraz farklı geldi.ama peynirdeki süt tadı hala damağımda.bizim ailecek eyyorlamamız budur.genel kanımız işinizi özenli yaptığınız ,ürünlerin gerçekten doğal olduğu yönünde .umarım kalitenizi bozmadan daha da büyürsünüz.Hayırlı işler dilerim

• Selamlar

2469 nolu tereyağı siparişi gecmiş bulunmaktayım.

Siparişin yanında numuneleride mutlaka bekliyorum.

Özellikle peynir numunelerini. Hayatta en sevdigim yiyecek peynirdir. Bu konuda oldukça hassa olduğum için tadına bakmadan asla peynir almıyorum. O yuzden bakalım sizinkiler nasıl olacak. Tum peynir numunelerinden yollarsanız iyi olur.

Gerci evdekilerde bal ve siyah zeytin i merak ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kugutex -- 27 Nisan 2017; 9:13:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaga34

Kargom siparişten bir gün sonra ,yani bu gün ulaştı bana,yeşil kırma zeytin ,ve siyah jumbo zeytin siparişim oldu,sağolsunlar kolide ki numune ürünleri bile çok korunaklı bir şekilde paketlemişler.özellikle yeşil zeytin hastası biri olarak 10 üzerinden tam 10 verdim.benim gibi yeşil zeytin sevenler anlatımımdan anlar sanırım tam olgunlaşmaya az kala yapılmış hafif yeşilimsi,çok diri,yağı kıvamında ekşisi yerinde çekirdeğinden kolayca ayrılan bir zeytin.siyah zeytinide gayet parasını hak eden aile meclisince kabul gördü (ben siyah zeytin yemiyorum şahsi görüşümü yazmadım)Numunelere gelirsek ,zeytin yağı çok hafif kesinlikle ben doğalım diye avazı çıktığınca bağırıyor,kesinlikle sipariş vereceğim ,( fakat bu gün kaçırdığım 100 tl üstüne hediye bal gönderimi gibi bir kampanyayı bekliyeceğim ) numune bal kavanozunu açınca kokusu bizi çok cezbetti,tadınca balında lezzetini anladık,kestane balını andıran bir tadı varki umarım oralarda kestane vardır.oldukça lezzetli.normal siyah zeytini maalesef pek başarılı bulmadı ahali,tadında bir acılık bulmuşlar bilemedim ,peynire gelince biz trakya insanı genelde yağlı kremimsi peynire alıştığımızdan ağız tadımıza biraz farklı geldi.ama peynirdeki süt tadı hala damağımda.bizim ailecek eyyorlamamız budur.genel kanımız işinizi özenli yaptığınız ,ürünlerin gerçekten doğal olduğu yönünde .umarım kalitenizi bozmadan daha da büyürsünüz.Hayırlı işler dilerim

bu yeşil ve siyah zeytin hangileri hocam. Sitede bir çizik bir kırma yeşil zeytin var. Bir siyah zeytin demişşiniz bir de normal siyah zeytin demişşiniz bunlar hangileri acaba? bir de 100 tl üzeri hediye bal gönderimi nedir bir bilgi bulamadım forumda ve de sitede. Teşekkürler

• SİPARİŞİ VERDİK NUMUNELERİ BEKLİYORUZ SİPARİŞ NO #2473

KARGO PAZAR GÜNÜNE TAKILIRSA TEREYAĞI ERİMEMESİ İÇİN KARGOYU PAZARTESİ VEREBİLİRSİNİZ,TEŞEKKÜRLER

NOT: ÖDEME SEÇENEĞİNDE 2 ADET KREDİ KARTI İLE ÖDEME GÖRÜNÜYOR 1. Sİ ÇALIŞMIYOR(HEPSİPAY) SADECECE 2. KULLANILABİLİYOR BİLGİNİZ OLSUN
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    beğenilen şuhttps://www.koylezzetlerim.com/zeytin-zeytinyagi/gemlik-sele-siyah-zeytin
    normal dediğim buhttps://www.koylezzetlerim.com/zeytin-zeytinyagi/Gemlik-Sele-Zeytini
    bu bal konusunuda facebok sayfasında 1 gün geçerl kampanya yapmıştı orada görmütüm

• quote:

Orijinalden alıntı: zaga34

beğenilen şuhttps://www.koylezzetlerim.com/zeytin-zeytinyagi/gemlik-sele-siyah-zeytin
    normal dediğim buhttps://www.koylezzetlerim.com/zeytin-zeytinyagi/Gemlik-Sele-Zeytini
    bu bal konusunuda facebok sayfasında 1 gün geçerl kampanya yapmıştı orada görmütüm

Tesekkurler cevap icin. Yesil zeytini begenmissiniz ama hangisi acaba cizik mi kirma olan mi

• slickman S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,kırma olan yeşil zeytin
  • SİPARİŞ NUMARAM 2492 FORUM DENEME PAKETİNDEN BEN DE İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER
  • Sitede 2 kilo siyah zeytin ile 2 kilo yesil zeytin cizik olani bir paket yapip kampanya yapmissiniz. Bir de 2 kilo jumbo siyah ile 2 kilo kirma yesili bir paket yapip kampanyali bir fiyat cikarsaniz da ondan siparis versek.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.