Şimdi Ara

Gülsüm Ana | ÖZEL HAYİT BALI NET850GR 40.5TL - YENİ Mera Sütünden 2KG Tereyağ 54TL - ÜcrtszKargo (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
71
Favori
41.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba,
    Sitenizde yoğurt tereyağı da gördüm. Yoğurt tereyağı için kampanya yapmayı düşünüyor musunuz.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElectroTech

Merhaba,
    Sitenizde yoğurt tereyağı da gördüm. Yoğurt tereyağı için kampanya yapmayı düşünüyor musunuz.

Teşekkürler.

Merhaba,

yoğurt tereyağı haftada 10 kg ancak üretebiliyoruz. Bu sebepten şuan için düşünmüyoruz ancak ilerleyen günlerde üretimi arttırır ve talep gelirse tabi ki onuda tanıtım amaçlı düşürebiliriz fiyatını. Teşekkür ederim.
  • 25 tl organik süzme çiçek balı hmm..
  • Siparişimdeki ürünler az önce geldi.
    Paketleme mükemmel ve numuneler unutulmamış.
    Ürünleri beğenirsem siparişlerimin devamı olacak.
    Teşekkür eder hayırlı işler dilerim.

Gülsüm Ana | ÖZEL HAYİT BALI NET850GR 40.5TL  - YENİ Mera Sütünden 2KG Tereyağ 54TL - ÜcrtszKargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 11 Nisan 2017; 16:16:37 >
  • gulsumana G kullanıcısına yanıt
    ürün gelmiş fakat yanlış adrese gelmiş, fatura adresi olarak kendi adresimi, ürün teslimatı için de annemlerin adresini vermiştim fakat ürün benim adrese gelmiş ve ben şehir dışındayım...ofisteki arkadaşlar teslim almışlar, inşallah ben dönene kadar sag salim kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş numaram #1971
    Önceki siparişimde numune koymamıştınız. Numuneleri eklerseniz sevinirim. Teşekkürler.
  • Bölgemdeki sürat kargo acentesi yine beni yanıltmadı.Bugün sabah şubeye gelen kargomu akşam 8 e kadar işyerime getirmediler her zamanki gibi.Bal da bir sıkıntı olmaz ama inşallah yarına kadar tereyağda bir bozulma olmaz,gün içinde hava oldukçada sıcaktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akonay -- 11 Nisan 2017; 21:36:54 >
  • Hayırlı işler.

Sipariş no: #1973
  • Merhaba siparişim bugün ulaştı.Yesil ve siyah zeytin almıştım lezzetleri çok güzel.Gondermis olduğunuz numunelerde peynir zeytinyag ve bal onlarda gayet iyiydi.Tekrar sipariş vereceğim.Tesekkurler hayırlı işler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürat kargodan çekiniyorum bende dün verildi kargoya umarım bugün ulaştırırlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: copela

Merhaba ben de sipariş verdim. Normalde terayağını evde yapıyoruz ancak her zaman taze kaymak bulamıyorum. Terayağınızı annem beğenirse artık sizdeyiz. :) Bir de bal siparişi verdim. Nota eklemeyi unuttum acelem yok istediğiniz zaman kargoya verebilirsiniz. Bol satışlar, hayırlı işler dilerim.

sipariş no: #1851

Ürünler geldi, paketleme gayet güzeldi.

Numunelerdeki peynirin adı ne sipariş vermek istiyorum.
  • merhaba sipariş no:#1976 numunelerden bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: elturco78

ürün gelmiş fakat yanlış adrese gelmiş, fatura adresi olarak kendi adresimi, ürün teslimatı için de annemlerin adresini vermiştim fakat ürün benim adrese gelmiş ve ben şehir dışındayım...ofisteki arkadaşlar teslim almışlar, inşallah ben dönene kadar sag salim kalır

Merhaba,

Lütfen kusura bakmayın farkedememişimdir farklı olduğunun adreslerin. Ürünlere bir şey olmayacağının garantisi veririm çünkü taze ürünler. Ancak yinede içinize sinmeyen bir durum oluşursa mutlaka bana ulaşın. Tekrardan özür dilerim...
  • quote:

quote:

Merhaba ben de sipariş verdim. Normalde terayağını evde yapıyoruz ancak her zaman taze kaymak bulamıyorum. Terayağınızı annem beğenirse artık sizdeyiz. :) Bir de bal siparişi verdim. Nota eklemeyi unuttum acelem yok istediğiniz zaman kargoya verebilirsiniz. Bol satışlar, hayırlı işler dilerim.

Merhaba,

Ürünleri beğenmenize çok sevindim afiyetler de tüketin inşallah. 2 çeşit peynirim mevcut birisi %60keçi %30koyun ve %10inek sütünün karışımından elde edilen salamura beyaz peynir bu peynir kendi suyunda 1 yıl bozulmaz ve içerisinde dengeli oranda kaya tuzu mevcuttur.

Diğer peynirim yöremizin peyniri sepet(kelle) peyniri. %100 yağlı inek sütünden çok az tuzludur. Sadece peynirin dış yüzeyine kaya tuzu süreriz oda bozulmaması için. Bu peynir susuzdur. Yani demek istediğim gelen peynir ufak kavanozda sulu şekilde geldiyse salamura beyaz peynir, susuz geldi ise sepet peyniri. Umarım anlatabilmişimdir teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gulsumana

quote:

quote:

Merhaba,

Ürünleri beğenmenize çok sevindim afiyetler de tüketin inşallah. 2 çeşit peynirim mevcut birisi %60keçi %30koyun ve %10inek sütünün karışımından elde edilen salamura beyaz peynir bu peynir kendi suyunda 1 yıl bozulmaz ve içerisinde dengeli oranda kaya tuzu mevcuttur.

Diğer peynirim yöremizin peyniri sepet(kelle) peyniri. %100 yağlı inek sütünden çok az tuzludur. Sadece peynirin dış yüzeyine kaya tuzu süreriz oda bozulmaması için. Bu peynir susuzdur. Yani demek istediğim gelen peynir ufak kavanozda sulu şekilde geldiyse salamura beyaz peynir, susuz geldi ise sepet peyniri. Umarım anlatabilmişimdir teşekkür ederim.

Gayet iyi anladım, numunedeki susuz peynirdi ve çok güzeldi. Teşekkürler bol satışlar dilerim.

• Siparişi aldım. Tereyağı, tarhana lezzetli beğendim. Normal yaşamda siyah zeytini hemen hemen hiç yemeyen biriyim. Fakat siyah zeytinin tadını beğendim ve ilk defa bu kadar çok siyah zeytin yedim. Favorim yeşil zeytindir. Yeşil zeytinden daha lezzetli geldi. Numune bal ve pekmez çocukluk yıllarıma götürdü beni.
    Kuru fasulye aldım fakat denemediğim için yorum yapamayacağım.
    Sonuçta ürünlerden memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordinary Story

5lt zeytinyağ ve 2kg jumbo zeytin siparişi geçtim. İndirim kodunu kullanacaktım dalgınlığma geldi unuttum, birdahaki sefere kullanırım artık :). Sipariş numaram 1750.
    Numune ürünlerinizden gönderirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Zeytin gerçekten güzelmiş, ailede herkes beğendi. Zeytinyağını henüz denemediğimiz için yorum yapamıyorum.
    Kalitenizi hiç bozmamanız dileğiyle iyi satışlar dilerim.
  • hayırlı akşamlar bende 2031 sipariş nosu ile ilk siparişimi verdim. umarım memnun kalırım. hayırlı bol kazançlar
  • internet siteniz calışmıyor gizlilik uyarısı veriyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.