Şimdi Ara

kazara chp kazanırsa 6 nın 1 i ne olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • uğraşıp yazmak yerine ekşide yazanları yapıştıracağım onlar diyor ben değil


  sizce...rakı balık tv de miki sınırsız serbestlik camii yerine taverna amerikan salatası bol bol eyp mayın

  çukur kaçakların dönüşü iran ın yükselişi iha sihalara son hastanelere kilit.fabrikalara yıkım ot tutmuş temellere dönüş bol vergi sıfır hizmet


  ne olur..yazınız.
  kazara chp kazanırsa 6 nın 1 i ne olur
  kazara chp kazanırsa 6 nın 1 i ne olur
  kazara chp kazanırsa 6 nın 1 i ne olur


  kazara chp kazanırsa 6 nın 1 i ne olur


  kazara chp kazanırsa 6 nın 1 i ne olur
  kazara chp kazanırsa 6 nın 1 i ne olur  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 21 Haziran 2022; 23:17:29 >
  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > • Y-chp geldiğinde çoğu kötü şey aynı kalır yani sizin sevdiğiniz karadenizli cemaatçi nato projesi oyuncakcı görevine devam eder,verdiğiniz adalar yunanlarda kalmaya devam eder,getirdiğiniz arap jihadçı teröristler gitmez vatandaş olurlar,destek verdiğiniz barzaniye ve ösoya aynı şekilde destek devam eder.

  Korkunç şekilde değişecekleri söyleyeyim pkk'la yine masaya oturulur özerklik veya bağımsızlık verilir.
  Lgbt gibi kirli örgütler hazine tarafından fonlanır devlet dairelerinde ayrıcalık tanılır "ciinsiyetsiz" sporcu,memur,polis,asker vesaire heryerde haber olur alkışlanır zombi kitleler tarafından.
  Pedofililik suç olmakdan çıkarılır olmaz demeyin bunların sahibi olan Amerikadaki demokrat parti bunu yaptı üstü kapalı şekilde.
  Transhümanizm desteklenir mutant hale gelenlere teşvik verilir,et yemek araba ve eve sahip olmak kesinlikle yasaklanır cezası en derin zindanda 5 sene hapis.
  Çiplenmek istemeyenler duvara karşı 5 asker tarafından vurulur.
  Tüm kütüphaneler ve önemli tarihi bilgiler tutan database'ler yakılıp yıkılır onların yerine sahte ve kendi ajendalarına uygun şeylerle değiştirilir.


  Bonus olarak İki malum partinin istediği şey: Elon musk'la anlaşılır herkese zorunlu çip takılır ve nüfusun çoğunluğu uzaydan kontrol edilir dolayısıyla başkan krallığını ilan edebilir hiçbir seçimi,haberi düşünmeden ve uluslararası şirketler dünya yönetimini devralıp dünya hükümetini kurasaya kadar yönetir onlar devraldığında ise bu şirketlerin temsilcisi, bölge müdürü olmak için takla atarlar.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 21 Haziran 2022; 23:59:6 >
  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • Aslanım senin cami ile ne işin var? Sana İslam'da devletin itibarı nedir diye sordum değil mi? Bir söyle de hele dinini bilelim. Bak bu üçüncü oluyor. Nedir devletin itibarı? Müslümanların Emiri Ömer'in yamalı hırkası mı yoksa Muaviye'nin sarayı mı?

 • Olm ben bu siyaseti vallahi anlamıyorum.

  Ulan seçime yaklaştıkça, devir değiştikçe çıkan yeni felsefi akımlar gibi yeni fikirler gelip duruyor. Biri o diyor biri bu biri şu. Hele bir de tam daha da yaklaştıkça daha da çok kafadan ses çıkmaya başladı.

  Herhalde kendim yorumlasam bizim şu anki durumumuz herhalde 19 ve 20. yüzyıl felsefesine denk geliyor. O dönemlerde de bilimin gelişmesiyle yeni fikirler çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

  Neyse zaten Kasım'da doğduğumdan veremeyeceğim oy. Sadece oturup izlemek istiyordum bu da tuzu biberi oldu. İnan ki tek yapmak istediğim zevklerime, zevk aldığım şeylere (ne kadar maddi açıdan imkansızlıklar da olsa) yönelmek başka birşey değil.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ItsAtakan24 -- 22 Haziran 2022; 10:45:13 >
  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.