Şimdi Ara

Kazandıran veya kaybettiren tek şey var!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Psikoloji arkadaşlar,psikolojiniz iyiyse dersten de verim alırsınız hayattan da,yaptığınız şeyler size daha fazla zevk verir,ancak psikolojisi bozuk arkadaşlar için diyeyim bi an önce düzeltmeye bakın zamanla umudunuzu yitirir çalıştığınızdan da bi şey anlamazsınız,ben mezun senemde yalnızlık çok zor geldiği için çalışamadım psikolojim iyi değildi o yüzden olmam gereken yerin aşırı gerisinde kaldım,bunu yenmeniz için tavsiyem size zarar vermeyecek arkadaşlıklar kurmanız ve dershaneye falan gitmiyorsanız kesinlikle spor özellikle fitness tavsiye ederim,ilk 1 hafta niye başladım diyeceksiniz ama sabredip devam ederseniz önünüzdeki günlerde ne kadar dinç hissettiğini fark edeceksiniz,kısaca psikolojinizi sağlam tutun ve sabırlı olmaya devam edin,kabul ediyorum biraz malum koç gibi oldu ama yazma konusunda pek iyi değilimdir elimden bu kadarı geldi umarım çalışır ve başarırsınız kolay gelsin.

• çok büyük bir sebep ama sadece psikoloji denilebilir mi bilmiyorum. İyi bir hoca ile çalışmak da kazandırır. Youtube'de izlediğin hocayı iyi seçmek de kazandırır. Çözecegin kitabı seviyene ve sınav sistemine göre belirlemek de kazandırır ve bunlar da olmazsa olmazlar bence.
    İşin büyük kısmı psikolojidir buna katılıyorum.
  • Yukarı
  • haklı +1
  • çok büyük bir sebep ama sadece psikoloji denilebilir mi bilmiyorum. İyi bir hoca ile çalışmak da kazandırır. Youtube'de izlediğin hocayı iyi seçmek de kazandırır. Çözecegin kitabı seviyene ve sınav sistemine göre belirlemek de kazandırır ve bunlar da olmazsa olmazlar bence.
    İşin büyük kısmı psikolojidir buna katılıyorum.
  • Yalnizlik tedavisi olmayan bir sey malesef , 2-3 .... yuzunden herkesin oyle olacagini dusunerek cevreye karsi belli bir mesafe icinde kaliyoruz sonrada sen cok soguksun vs acik soyleyeyim icim kan agliyor bazen yalniz kalmaktan , duygularim yok olmus gibi hissediyorum . Cevremin az ama oz olmasina dikkat ediyorum , iyi niyetimin kullanildigimi hissetmekten nefret ediyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LET THE LINC BEGIN kullanıcısına yanıt
    You'll never walk alone
  • ichabod kullanıcısına yanıt
    Ah be hocam valla canim sıkkın olunca ilac gibi geliyor sozleri

Yolda icimden soyleye soyleye gidiyorum tek yalniz birakmayan o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LET THE LINC BEGIN kullanıcısına yanıt
    Hangi ildesin hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.