Şimdi Ara

Kazananlar belli oldu | 1 takipçimizle Londra'ya yeni Huawei Mate Serisi lansmanına gidiyoruz! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
11
Favori
4.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkenin durumunu dh'den bile anlayabilirsiniz :/

• arkadaşlar etkinlik Huawei etkinliği tabiki kendi cihazlarına öncelik verilecek, her firma aynısını yapardı tutupta iphone ile yada samsung ile çekilen mi gitseydi
  • noter huzurundamı yapılmış çekiliş noter yoksa tırt.. yasal geçerliliği yoktur.

• Huaweilere öncelik verme kısmını geçtim 2015 te üye olup yarışmaya kadar bir tane bile mesaj atmamış bir üye

Kazananlar belli oldu | 1 takipçimizle Londra'ya yeni Huawei Mate Serisi lansmanına gidiyoruz!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba,

Huawei Türkiye ekibi, ilgili fotoğrafın Mate 20 Pro ile çekilemeyeceğini inanın burada şike var diyen insanlardan kat ve kat daha iyi bilirler :) Yok şike var diyenler de Mate 20 Pro nedir bilmiyor ve fotoğrafın Mate 20 Pro ile çekilebileceğini sanıyorlar.

Neyse kazanan arkadaşı tebrik ederiz. Daha şartları okumayan, seçimi Huawei ekibinin yapacağından haberi olmayan ama ben kazanmadıysam kesin şike vardır şike diyen tayfaya da güzel bir cevap olmuş.

Fotoğraflar seçilirken neyle çekildiğine bakılmadı. Kazanıp, sonrasında ödülü iptal edilen arkadaşın Google'dan bulduğu bir fotoğrafı koyduğu ortaya çıkınca ilk yedek olan Gökseler arkadaşımız 1. seçildi.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Hepsi huawei ile çekilen fotoğraflar.Gerçekten çok adil bir seçim olmuş.

Performans hilesi yapan firmadan da bu beklenirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Hepsi huawei ile çekilen fotoğraflar.Gerçekten çok adil bir seçim olmuş.

Performans hilesi yapan firmadan da bu beklenirdi.
    Kazanan kişinin fotoğrafı Samsung telefon ile çekilmiş bir fotoğraf. Siz nereden hepsinin Huawei marka olduğu kararına vardınız? Durun tahmin edeyim :) Araştırma yok, öylesine bir mesaj okudunuz ve hop doğru diye kabul ettiniz değil mi? Ne güzel böyle devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gacvokem

noter huzurundamı yapılmış çekiliş noter yoksa tırt.. yasal geçerliliği yoktur.
    Merhaba,

Önce okusak, sonra bilgi sahibi olup yazsak da böyle durumlara düşmesek olmuyor mu? Ne çekilişinden ne noterinden söz ediyorsunuz siz hangi konuya mesaj attığınızı biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Kazanan kişinin fotoğrafı Samsung telefon ile çekilmiş bir fotoğraf. Siz nereden hepsinin Huawei marka olduğu kararına vardınız? Durun tahmin edeyim :) Araştırma yok, öylesine bir mesaj okudunuz ve hop doğru diye kabul ettiniz değil mi? Ne güzel böyle devam :)

Alıntıları Göster
    Kazanan kişi Mate 20 pro ile çekmiş öyle yazıyor mesajında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Kazanan kişi Mate 20 pro ile çekmiş öyle yazıyor mesajında

Alıntıları Göster

Mate 20 Pro ile çekmiş ve yazmış öyle mi? Şu sorulara cevap verin, eğer haksızsam siz de bizle gelin :)

1. Huawei'nin Londra'da düzenleyeceği etkinlikte hangi telefonu tanıtması bekleniyor?
    2. Huawei Mate 20 Pro kaç liraya nerede satılıyor?
    3. Sizce arkadaş neden Huawei Mate 20 Pro yazmış olabilir?

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• quote:

Mate 20 Pro ile çekmiş ve yazmış öyle mi? Şu sorulara cevap verin, eğer haksızsam siz de bizle gelin :)

1. Huawei'nin Londra'da düzenleyeceği etkinlikte hangi telefonu tanıtması bekleniyor?

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Alıntıları Göster
    Mesut bey siz kac yasindasiniz 12 13 falan mi ?

Amazon konusunda da ayni

Her mesaja cevap vermeler falan

Su forumdan baska forum olsa defolup gidicem de yok anasini satayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yedeklere teselli ikramiyesi olarak freebuds 2 pro verseler tadından yenmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Her isi ters giden adam

Mesut bey siz kac yasindasiniz 12 13 falan mi ?

Amazon konusunda da ayni

Her mesaja cevap vermeler falan

Su forumdan baska forum olsa defolup gidicem de yok anasini satayim

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Ne yani yanlış bilene doğrusunu öğretmeyelim mi? Hatalı olana doğrusu bu diye cevap verince 12-13 mü oluyoru?

Ne bekliyorsunuz, herkes iftira, yalan, yanlış yazsın. Biz de biri çıkar bize 12-13 yaşında der diye çekinip sadece okuyalım mı?

Neyin siniri neyin derdi bu? Biraz nefes alın tekrar okuyun yazılanları ve cevapları baktınız sakinleşmediniz klavyeden uzak durun :)

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• quote:

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Alıntıları Göster
    O değilde hocam uzun zaman sonra dün videonuzu izledim yayınladığınız. Siz bile yaşlanmışsınız.

• quote:

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Alıntıları Göster
    Ben mesajda okuduğumu yazdım sizin gibi telefonları takip etmek zorunda değiliz Braun yarışmasında ki olayıda biliyoruz sevgili Mesut Çevik tek mesajlı birisinin #SeninleGüzel temasına uygun olmayan fotoğrafla yarışmayı kazanmasına şaşırmadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 20 Eylül 2018; 14:33:4 >

• ÇEKİLİŞ BÖYLE OLUR ÖYLE BEN YAPTIM KAZANDINIZ OLMAZ .öNCE YASAL DAYANAĞIN OLACAK YOKSA AĞZI OLAN KONUŞUR LİNKE TIKLAhttps://www.kimkazandi.com/ çekiliş nasıl yapılırmış vs vs öğrenin

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

Ben mesajda okuduğumu yazdım sizin gibi telefonları takip etmek zorunda değiliz Braun yarışmasında ki olayıda biliyoruz sevgili Mesut Çevik tek mesajlı birisinin #SeninleGüzel temasına uygun olmayan fotoğrafla yarışmayı kazanmasına şaşırmadık

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Telefonları takip etmek zorunda değilsiniz tabi ama bilginiz olmadığı konularda yorum yapma zorunluluğunuz da yok. Yani bilgi sahibi olmadan yazmazsanız böyle şeylerle karşılaşmazsınız :)

Hala daha Braun konusunu da biliyoruz vb şeyler yazıyorsunuz. Daha yeni yorum yaptığınız konu hakkında yakın uzak bilginiz olmadığınız ortaya çıktı siz gerçekten o konuyu da bildiğinize emin misiniz?

Her şey bir yana sorun anlamadan, gerçeği araştırmadan sadece kötüleme isteğinde. Bu istekten kurtulursanız her şey daha güzel olacak emin olun.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• quote:

Orijinalden alıntı: gacvokem

ÇEKİLİŞ BÖYLE OLUR ÖYLE BEN YAPTIM KAZANDINIZ OLMAZ .öNCE YASAL DAYANAĞIN OLACAK YOKSA AĞZI OLAN KONUŞUR LİNKE TIKLAhttps://www.kimkazandi.com/ çekiliş nasıl yapılırmış vs vs öğrenin
    Hala çekiliş diyor :) Okumamakta ve konu neymiş anlamamakta ısrarlı ama yorum yazmaya gelince sorun yok.

Siz okuyup anlama konusunda inatçısınız bu yüzden ben özet geçeyim;

Çekiliş yapılmadı. Kazananı jüri seçti. Çekiliş değil bir fotoğraf yarışmasıydı.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• quote:

Merhaba,

Telefonları takip etmek zorunda değilsiniz tabi ama bilginiz olmadığı konularda yorum yapma zorunluluğunuz da yok. Yani bilgi sahibi olmadan yazmazsanız böyle şeylerle karşılaşmazsınız :)

Hala daha Braun konusunu da biliyoruz vb şeyler yazıyorsunuz. Daha yeni yorum yaptığınız konu hakkında yakın uzak bilginiz olmadığınız ortaya çıktı siz gerçekten o konuyu da bildiğinize emin misiniz?

Her şey bir yana sorun anlamadan, gerçeği araştırmadan sadece kötüleme isteğinde. Bu istekten kurtulursanız her şey daha güzel olacak emin olun.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Alıntıları Göster
    Evet braun olayı o zamanın yorumlarından bile her şey aşikar

Amazon olayındaki tutumunuzu hatırlıyoruz bu yüzden daha da cevap vermeyeceğim iyi yolculuklar londra lansmanını merakla bekliyoruz

https://forum.donanimhaber.com/braun-dan-odul-kazanan-kullanicilar-belli-oldu--118509128

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 20 Eylül 2018; 14:48:50 >

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.