Şimdi Ara

Kazananlar belli oldu | 1 takipçimizle Londra'ya yeni Huawei Mate Serisi lansmanına gidiyoruz! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
367
Cevap
11
Favori
4.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler 1 inci seçilen arkadaş benim favorimdi başarılı , 2 olmakta güzel benim için çok mutlu oldum 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turyunus kullanıcısına yanıt
    Kanıtın yok ortada boş boş konuşuyorsun hâlâ.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Yedeklere teselli ikramiyesi falan var mı Mesut Bey? 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Açık ve net şike olduğu belli.

Bu yüzden böyle abidik gubidik yarışmalara katılmıyorum.

-Kazanılan fotoğrafların tema ile hiçbir alakası yok.
    -Kazananların tamamı Huawei ile çekmiş.

Tesadüf olacağını sanmıyorum ve Huawei'ye reklam yapmaya çalışırken nasıl daha da aşağıya düşdüklerini bildirmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 18 Eylül 2018; 20:6:40 >
  • Telefonu bozmak pahasına denizin dibine dalıp çektiğim fotonun yedek olmasını beklerdim açıkcası... ama jüri zaten olayın rengini belli etmiş. Huawei fotolarını seçiyoruz diye bir etkinlik başlatsalar böyle tepki çekmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhtar -- 18 Eylül 2018; 21:27:39 >
  • Seçilenler neden hep Huawei ?

• Herkese merhaba,
    Tebrik eden ve iyi dilekler ileten arkadaşlar olmuş. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Daha fazlası sizlerin olsun.

Tabii ki herkesin bakışı farklı olacak ama fazla agresif yaklaşımlar olmuş.
    Şike olabileceğiyle ilgili tereddüdü olan arkadaşlar; üşenmeyin ve paylaştığım fotoğrafı orjinal boyutta görüntüledikten sonra cihazınıza indirin ve fotoğraf detay bilgisinden hangi cihaz ile çekildiğine bakın lütfen. Telefonumun Huawei olmadığını göreceksiniz.
    Fotoğraf Galaxy Note 5 ile çekildi. Hali hazırda kullandığım telefon. Sanırım paylaşımım da kullandığım #Mate20Pro etiketini bir kısım arkadaşlar P20Pro olarak algıladı ve çekimin de bu cihaz ile yapıldığı düşüncesine kapıldı. Ben bu etiketi temaya uygun olması açısından eklemiştim. Yani "daha detaylı fotoğrafları Mate20Pro ile yakalamak mümkün" mesajı vermek istemiştim. Başarılıda oldu.
    Evet. Jüri; bir çok Huawei marka telefon ile çekilmiş fotoğraf varken Samsung ile çekilmiş bir fotoğrafı birinci seçerek bir bakıma da ne kadar objektif olduklarını göstermişlerdir. Kendileriyle bir araya gelme fırsatım olursa nasıl analiz ettiklerini de sormak istiyorum:)

Herkese çok teşekkürler.
    Saygılar, Sevgiler,

• Komedi gerçekten ya kıytırıktan bir çekilişte bile jürinin seçtiği bütün fotoğraflar kendi markasıyla çekilen fotoğraflar. Ülkenin şu anki durumuna pek de şaşırmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 18 Eylül 2018; 23:33:16 >

• Kazanan ve yedek arkadaşları tebrik ediyorum, değişik bir yarışma oldu benim için. Çok güzel fotoğraflar gördüm. Benim de kısmetim bir başka yarışmada açılır inşallah.

Garip bulduğum konu kazanan kişinin değişmesi. Mesut Çevik'in ilk gönderdiği mesajda kazanan Erkansins rumuzlu kişiydi. Gökseler yedekti. 15-20 dakika sonra mesaj yeniden düzenlendi ve Gökseler kazandı. Neden mesaj değişti acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ju1i@~

Kazanan ve yedek arkadaşları tebrik ediyorum, değişik bir yarışma oldu benim için. Çok güzel fotoğraflar gördüm. Benim de kısmetim bir başka yarışmada açılır inşallah.

Garip bulduğum konu kazanan kişinin değişmesi. Mesut Çevik'in ilk gönderdiği mesajda kazanan Erkansins rumuzlu kişiydi. Gökseler yedekti. 15-20 dakika sonra mesaj yeniden düzenlendi ve Gökseler kazandı. Neden mesaj değişti acaba?
    resim orjinal foto olmadığı için kabul edilmedi. hayatta çekilişten ilk defa bişey kazandım oda kendimi ifşa etmiyim diye başka fotograf koymuştum.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 19 Eylül 2018; 8:31:50 >
  • Keşke kazanlar ile birlikte kazandığı fotoğrafı da ekleseydiniz,biz de nasıl bir fotoğraf sayesinde kazanmışlar görebilseydik... Tebrikler, iyi eğlenceler şimdiden.

Neyse kendi paylaştığım fotoğrafları patates ile değiştirdim nasıl olsa

Bu arada tarafıma ait fotoğrafları serverinizden silmenizi rica ediyorum.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 19 Eylül 2018; 11:37:1 >
  • Gökseler G kullanıcısına yanıt
    2015 den beri tek mesajınız ile nokta atışı yapmışsınız şaşırdık doğrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

Açık ve net şike olduğu belli.

Bu yüzden böyle abidik gubidik yarışmalara katılmıyorum.

-Kazanılan fotoğrafların tema ile hiçbir alakası yok.
    -Kazananların tamamı Huawei ile çekmiş.

Tesadüf olacağını sanmıyorum ve Huawei'ye reklam yapmaya çalışırken nasıl daha da aşağıya düşdüklerini bildirmek istiyorum.
    A Ğ L A
  • dilenci kendisine para veren zengini değil yanındaki dilenciyi kıskanırmış. okuduğum mesajlarda üyelerin kazanan üyeyi kıskanma duyguları var hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

2015 den beri tek mesajınız ile nokta atışı yapmışsınız şaşırdık doğrusu
    Arkadaş 2015 yılında bunun için üye olmuş bunun için beklemiş bu kadar.

İleri görüşlülük bu olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F9BF2C01

A Ğ L A

Alıntıları Göster
    baran 14 yaşında ve arkadaşları ona einstein diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

baran 14 yaşında ve arkadaşları ona einstein diyor.

Alıntıları Göster
    A Y N E N

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.