Şimdi Ara

Kazananlar belli oldu | 1 takipçimizle Londra'ya yeni Huawei Mate Serisi lansmanına gidiyoruz! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
11
Favori
4.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uqurb2

#SeninleHerşeyMümkün

Bu ikisinden birini seçemedim :)

Hayırlı olsun yedek 1. sıradasınız.

• turyunus kullanıcısına yanıt
    A Ğ L A

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazanan arkadaşı tebrik ederim. Yalnız kafamı kurcalayan bir durum ile karşı karşıyayım. Yazmadan geçmek istemedim. Yanlış anlaşılmasın.

Gökseler = Huawei P20 Pro kullanıyor

uqurb2 = Huawei Mate 10 Pro kullanıyor

rincurr = Huawei P20 Pro kullanıyor

kymelria = Huawei Mate 10 Pro kullanıyor
  • huawei kendi seçmiş sanırım fotoğrafları, adam (cihaz) kayırmışlar belli

edit: kazananların temayla alakası bile yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 18 Eylül 2018; 18:22:54 >
  • @itachi237

Fotoğraflar kötü değil, güzel fakat #SeninleMümkün etiketine uygun değil bence. Çok çok orijinal ve güzel fotoğraflar var konuda bu etikete uyan.

Onlardan birinin kazanmasını beklerdim.

Şahsen yarışmaya katılmadım, sadece takip ediyorum ama en azından yedeklere 1 tane Huawei kullanmayan birini seçselermiş bu kadar belli olmazmış. O kadar güzel çekim varken hemde.
  • biri hayrına kazanan fotoları atsa nicklerle beraber biz de baksak bulamadım.
  • turyunus kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum, Huawei cihazlar ile çekilen bir fotoğraf diye açıklama yapılsaydı o zaman, bu nasıl bir çekiliş ya fotoğraflar garip garip , Mesut çevik sorumlusu değil ama Huawei den çekiliş ile alakalı bir açıklama bekliyoruz . 250 kişi katılmış, ve bunların hakkına girilmiş olunuyor. kazanmamış olmamızın bir telaşı değil mantık dışı bir seçim ile yaklaşılmış olması . Her neyse bizim burda bağırmamız bir şeyleri değiştirmeyecek. ben kazanamamış olsam bile @turyunus'un fotoğrafında beğeni sayısıyla bile onun seçilmesini isterdim .

• itachi237 kullanıcısına yanıt
    Ayrıca ilk mesajda hali hazırda şu şartlar yer almakta:

Şartlarda Huawei tarafından kurulacak bir jüri değerlendirecek denmiş.

İyi güzel fakat sadece Huawei kullanıcılarının fotoğraflarını seçeceğini söyleseydiniz diğer kullanıcılar paylaşıp beklentiye girmezdi.

Yapmanız gereken;

1. Sahip olduğunuz cep telefonu ile #seninleMümkün temasına uygun olduğunu düşündüğünüz bir fotoğraf çekmelisiniz.

2. Çektiğiniz bu fotoğrafı, 15 Eylül Cumartesi gününe kadar bu haberin yorumlar kısmında Donanım Haber üyeliğiniz ile giriş yaparak paylaşmalısınız. Üyeliğiniz ile giriş yapmanız çok önemli zira isimsiz gönderiler dikkate alınmayacak.

3. Çektiğiniz fotoğrafı yarışma bitene kadar cep telefonunuzda saklamalı ve jüri talep ettiğinde cep telefonunuzla birlikte gelerek incelemesi için jüriye gösterebiliyor olmalısınız.

4. Gönderiler, 15 Eylül Cumartesi Huawei tarafından kurulacak bir jüri tarafından değerlendirildikten sonra kazanan açıklanacak.

5. Yarışmayı kazanan kişinin duyurusunu 15 Eylül'de Donanım Haber üzerinde paylaşacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: lebendefrans

biri hayrına kazanan fotoları atsa nicklerle beraber biz de baksak bulamadım.
    Son mesajlara bakın hocam ben son sayfa ve önceki sayfada tüm fotoğrafları ve üyelerin mesajlarını alıntıladım. İnceleyebilirsiniz.
  • şimdi baktım hakikaten mantıklı gelmedi. tamam iyi yakalamış böceği güzel foto falan da seninlemümkün pek konuyla alakalı olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

@itachi237

Fotoğraflar kötü değil, güzel fakat #SeninleMümkün etiketine uygun değil bence. Çok çok orijinal ve güzel fotoğraflar var konuda bu etikete uyan.

Onlardan birinin kazanmasını beklerdim.

Şahsen yarışmaya katılmadım, sadece takip ediyorum ama en azından yedeklere 1 tane Huawei kullanmayan birini seçselermiş bu kadar belli olmazmış. O kadar güzel çekim varken hemde.
    Arkadaşların fotoğrafları aynen dediğiniz gibi güzel. Fakat cidden konuda çok daha güzel fotoğraflar mevcut. Ama onlarda iPhone X S8 S7 vs vs gibi telefonlarla çekilmiş

• Yanlış anlaşılmasın ben de bir Atatürkçü olarak Turyunus’un kazanmamasına sevindim. Kendisi Atatürk fotoğrafı koyarsa beğeni rekoru kıracağını bilerek seyirciyi ve jüriyi Atatürk üzerinden etkileyip yarışmayı kazanırım diye plan yapmış ve haksız rekabet yapmaya çalışmış. Ama jüri boşa çıkarmış tabii ki de bu planı.

Böyle plan yapmadan tamamen saf temiz Atatürk sevgisi ile fotoğrafı paylaşsaydı zaten sonuç açıklanır açıklanmaz şike var diye ağlamazdı.

İş tribünlere oynamaksa o zaman foto yarışmalarında yarışmacıları 2 gruba ayıralım. Bir grup gidip Atatürk heykellerinin anıtlarının fotoğrafını çeksin, diğer grupta dini yapıların Camilerin, Kabe’nin vs fotoğrafını paylaşsın. Hangi tarafın seveni daha çoksa o kazansın yarışmayı.

Gelelim yarışmayı 1. Bitiren arkadaşa. Foto süper fotoya lafım Yok amaaaa bu fotonun benzerini yine aynı bu şekil parmağın üzerinde bir böcekle daha önce gördüm gibi geliyor eski bir telefonun lansmanında. Bana hiç yabancı gelmedi bu tema. Araştıracağım internette ben mi yanılıyorum yoksa harbi böyle bir foto varmıydı diye.

Jüri de yarışmayı kazanan arkadaşın cep telefonunu incelemeli, harbiden Huawei ile mi çekilmiş ayrıca foto kendisinin mi incelemeli.

• Keşke baştan sadece huawei telefonu olanların yarışmaya katılabileceğini söyleseydiniz, boşuna ümitlendik..

• quote:

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Yanlış anlaşılmasın ben de bir Atatürkçü olarak Turyunus’un kazanmamasına sevindim. Kendisi Atatürk fotoğrafı koyarsa beğeni rekoru kıracağını bilerek seyirciyi ve jüriyi Atatürk üzerinden etkileyip yarışmayı kazanırım diye plan yapmış ve haksız rekabet yapmaya çalışmış. Ama jüri boşa çıkarmış tabii ki de bu planı.

Böyle plan yapmadan tamamen saf temiz Atatürk sevgisi ile fotoğrafı paylaşsaydı zaten sonuç açıklanır açıklanmaz şike var diye ağlamazdı.

İş tribünlere oynamaksa o zaman foto yarışmalarında yarışmacıları 2 gruba ayıralım. Bir grup gidip Atatürk heykellerinin anıtlarının fotoğrafını çeksin, diğer grupta dini yapıların Camilerin, Kabe’nin vs fotoğrafını paylaşsın. Hangi tarafın seveni daha çoksa o kazansın yarışmayı.

Gelelim yarışmayı 1. Bitiren arkadaşa. Foto süper fotoya lafım Yok amaaaa bu fotonun benzerini yine aynı bu şekil parmağın üzerinde bir böcekle daha önce gördüm gibi geliyor eski bir telefonun lansmanında. Bana hiç yabancı gelmedi bu tema. Araştıracağım internette ben mi yanılıyorum yoksa harbi böyle bir foto varmıydı diye.

Jüri de yarışmayı kazanan arkadaşın cep telefonunu incelemeli, harbiden Huawei ile mi çekilmiş ayrıca foto kendisinin mi incelemeli.
    Başka fotoğraflar da var konuya uygun.

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Beni tanısaydın böyle konuşmazdın ama boş ver her şeyi siyasete ve dine bağlayan sizler sağ olsun var olsun(!).
    Beni seçmemelerinden dolayı böyle söylemiyorum, hepsi gördüğün üzere Huawei cihaz ile çekilmiş, temaya uygun bişi bile değil. Temaya uygun bişi seçilse böyle söylenmezdim. Ortada şike var ama siz hala duyar kasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F9BF2C01

A Ğ L A
    Ayıp be kardeşim, umarım şike, torpil yüzünden senin başına böyle şeyler gelmez. Ben seçilmediğim için söylenmiyorum, ortada şike, torpil var diye söyleniyorum ama sizin gibiler oldukça boş tabii.
  • kazanan önemli değil !
    mesele kazananı değil !
    donanım haberi götürüyorlar :D

• quote:

Orijinalden alıntı: turyunus

Ayıp be kardeşim, umarım şike, torpil yüzünden senin başına böyle şeyler gelmez. Ben seçilmediğim için söylenmiyorum, ortada şike, torpil var diye söyleniyorum ama sizin gibiler oldukça boş tabii.

Alıntıları Göster
    Kanıtın nedir? İnsanlara iftira atacak kadar ne yaşadın? Ayrıca ben çok zaman haksızlığa uğradım ama bunun arkasına sığınıp A Ğ L A M A D I M

• Demek haksızlık karşısında sustun. Bravo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüklenen fotoğrafların çok azı tema ile alakalıydı seçilenlerin uzaktan yakından alakası yok. Şike mike karışmıycam olduğunuda sanmıyorum ama kesinlikle kötü seçimler olmuş bunun nesini savunup millete ağla filan diyosunuz. Tema geçilmiş güzel fotoğraflar seçilmiş keşke en başından seninle mümkün filan karıştırmasalardı bizde alakasız 3 4 tane güzel fotoğraf koyardık. Fotoların hepsinin Huawei den çekilmeside tuhaf gerçekten. Tüm bunlar birleşince ortalık karışır normal.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.