Şimdi Ara

kazalı araca banka kredisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
8.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    kazalı araç alıp maliyetine toplatmak gibi br şansım var...2004 model bi araç buldum bunun için 2.el kredisi kullanabilir miyim...krediler hakkında çok fazla bilgim yok da...
    teşekkürler, herkese kazasız günler

• Elbette kullanabilirsim.Noter satışı yaparken aracı kaç ytl'den alıyosan o tutarın %80i civarında kredi alabiliyosun.Ben de aracımla kaza yaptım ve o haliyle satıcam.Almayı düşünen kişi kredi çekecekmiş oradan biliyorum
  • teşekkürler...2. el kredisi alınırken noter satışını mı istiyorlar...yani aracın kazasız normal değri üzerinden alamayız sanırım
  • araç kredisi alındığında aracın kaskosunun yapılması gerekiyor.
    Hasarlı araca kasko yaptırabilecek misiniz?
  • bise diecem krediyi alirken
    aracin kasko degeri uzerinden mi yuzde 80 kredi aliosun!! yoksa araci kaca aldiysan onun uzerinden mi yuzde 80 aliosun?
  • aracın kasko değeri üzerinden alıyosun paranı. Bankalarda arabayı getirde bi görelim demiyolar. Banka için önemli olan aracın ruhsatında satılamaz kaydının olması. Kasko yaptıracağın sıradada git kaskocuya sadece ruhsatı götür hemen kasko yaparlar. Hatta aracın plakası değiştir uçurumdan at aşağıya kaskoda ikinci el değerinde paranı al
  • bakmayın siz şu kasko masko faso fiso muhabbetine

biz corsa aldık kazalı %100 ünü kredi kullandık 15,000 ytl 4 yıl garanti bankasından

banka normal satış gibi kredi veriyor yani noterde belirtilen rakama göre

kasko için ayrıca expert gelip bakıyor hasarlılık durumuna ve 2, el piyasasına göre durumu değerlendiriyor

yanlız sıfırına göre kasko tutarıu daha yüksek çıkıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.