Şimdi Ara

Kaza yüzünden iki ay yoktum ve bir sorum var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Büyük bir kaza geçirdim ve yaklaşık son iki ay boyunca hem fiziksel hem de mental olarak çok zor durumdaydım ve hiç ders yapamadım. Son 1 haftadır iyi olmaya başladım ve unuttuğum konuları tekrar ettim. Şu anda hala zor bir durumdan geçiyorum maalesef, neyse.

  Mezuna kalamam, zaten mezun senemdeyim, çok zordu. Denemelere şurda 17 gün kalmışken başlıyorum, organik kimya direkt sıfır şuan. Denemelerde çok yavaşlamışım ve netler düşmüş. Bugün uzun zaman sonra ilk defa deneme çözdüm; ayt mat branş denemesi 22, tyt genel deneme 72 geldi, çok üzüldüm. Sorum şu: günde 9-10 saat civarı çalışsam, her gün seri tyt ayt denemesi çözsem sizce şu kalan sürede netleri cidden ayt mat branş 35, tyt 90 civarına çıkarabilir mi? Çıkmazsa da yine aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim, elimden gelen kadarını yapacağım. Sadece gerçekçi mi onu merak ediyorum. Seri denemeler 17 günde o kadar fark yaratabilir mi? Ayrıca organik kimyayı ne yapmalıyım? Organik hakkında hiçbir fikrim olmadığından (biter mi bitmez mi) direkt boşvermeli miyim bilmiyorum. Ve integralin alan kısmını calışırken kaza geçirdiğjm için o yarıda kaldı, orası çok uzun mu?

  Teşekkür ederim şimdiden.
 • Çok geçmiş olsun , bence kazadan önceki netleri yakalayabilir siniz. Organik mutlaka çalışın 3 gün sürer max
 • Teşekkür ederim. Sence organik kimya aydın kimya sbdeki notları okuyup sonra testlerini cözerek ögrenilebilir mi? Yoksa konu anlatımı dinlemek şart mı dersin?

 • GatilDAYI G kullanıcısına yanıt

  Hocam şahsen okuyarak anlamıyorum izlemem şart , size hangisi uygunsa onu yapın ama bence konu dinleseniz daha iyi olur

 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.