Şimdi Ara

Kaza yaptım, yardımlarınızı bekliyorum (FOTO) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
2.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de başımdan geçti benzer bir durum. Sizin sigortaniz karşı tarafın hasarını karşılar ve hatalı 8/8 siz olduğunuz için karşı tarafın sigorta priminde bir artış olmaz. Bende olmadı. Karsı taraf bu şekilde konuşmasaydi verin 200 tl derdim ama şu durumda yapmayın. 5 bin liralık arabaya biniyor zaten neyin değer kaybı falan da olmaz tramerden dolayı. Sigortadan halledin gitsin. Siz yeterince insanlik yapmışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan millet cin olmuş adam çarpıyor.

Senden 200 tl koparmaya calisiyor

• pısmayın hocam o size bir ediyosa siz ona 2 edin türk milleti bundan anlar.
  • Merhaba arkadaşlar,

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Anlaşmalı yere aracı götürdüm, sıkıntı olmayacağını dile getirdiler. Bakalım sonucu buradan yazarım.

Sorun benim tehditle karşılaşmam değil, gerekirse ağzına dayarım 14 lüyü boğazından aşağıya sokarım. Ancak ben efendi gibi konuştukça ki yaş olarak benden büyüktü o yüzden abi diye hitap ettim hep, tepeme çıkmaya çalıştı. Yeni evliyim, adam adresi falan tutanaktan bakabilir ve ben haftada en az 1 kez şehir dışına çıkıyorum. Korkum ondandır.

@orhan1461

Cebimden ödeyemiyorum, konu para değil işyerim o şekilde istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetle Juice -- 4 Ocak 2016; 15:53:18 >
  • Hocam 10 yaşından büyük arabaların değer kaybı davası açma hakkı yok diye biliyorum. Yani yasal olarak sizden böyle bi şey talep edemez. Ediyorsa polise havale edebilirsiniz ya da şirketin sigortasına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sıkıştırırsa kayıtları alıp polise gidin, iş kökten hallolsun.
  • Bu tür durumlarda nabza göre şerbet kuralı geçerli. Adam sıkıntılı mı alttan almayacaksın, adam iyi mi o zaman zaten sorun düzeliyor.

Geçmiş olsun
  • Ne adamlar var yav daha dun isiklarda beklerken ondeki arac takti geri vitese korna calmama ragmen geldi vurdu indik asagiya adam direk abi sen bak nasil dersen oyle yapalim dedi o bana oyle yaklasinca ben de baktim 2 tane cizik var canin sagolsun dedim hakkini helal et dedi ayrildik bu sizin carptiginiz adam emin olun 200 lirayi verseniz arabayi yaptirmaz parayi harcar hic muhattap olmayin 200 lira icin gelip size zarar vermeye cesaret edebilecegini de hic sanmam tekrar ararsa polise bildirdiginizi soyleyin kapansin konu.

• Hiç prim vermeyin, boyleleri yüz verdikçe astra ister, ha diyelim ki ehliyetini yoktur,sarhossundur vs ver geç derim de bu öyle bir durum değil

• Yönetmeliği çek gönder adama gitsin dosya açsın yaptırsın

• Birisi de benzer şekilde bana çarpmıştı.Tampona lokal boya atılması gerekiyordu.Adama isterseniz parasını verin yaptırıyım yada tutanak tutalım trafik sigortanızdan yaptıralım demiştim.Adamdan 50 tl alıp yaptırmıştım.Kabadayı gibi para istemek üstüne tehdit etmek nedir?Sonuçta adamın sigortası bozulmuyor,plastik tampon olduğu için değeri düşmüyor.
  • Kardeş ben 3 kere kaza yaptım 3unde de karşı taraf hatalıydı.Son kazamda arabanın sağ tarafında bir tek arka kapı hasar almamıştı.Kaportacıya belgelerimi verdim tüm parçalar orjinal olsun dedim başkada bir şeye karışmadım.Trafik sigortamıda bu 3 kazadan sonra yeni yaptırdım ve hala hasarsızlık indiriminden yararlanıyorum.

• Bosyere 200 kâğıttan olmay en olmadi yaglarsin meşe odununu sonra o düşünsün

• quote:

Orijinalden alıntı: Beetle Juice

Merhaba arkadaşlar,

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Anlaşmalı yere aracı götürdüm, sıkıntı olmayacağını dile getirdiler. Bakalım sonucu buradan yazarım.

Sorun benim tehditle karşılaşmam değil, gerekirse ağzına dayarım 14 lüyü boğazından aşağıya sokarım. Ancak ben efendi gibi konuştukça ki yaş olarak benden büyüktü o yüzden abi diye hitap ettim hep, tepeme çıkmaya çalıştı. Yeni evliyim, adam adresi falan tutanaktan bakabilir ve ben haftada en az 1 kez şehir dışına çıkıyorum. Korkum ondandır.

@orhan1461

Cebimden ödeyemiyorum, konu para değil işyerim o şekilde istiyor.

Sevgili kardeşim, geçmiş olsun. Tedirginliğinizi anlıyorum, fakat ısıracak köpek diyerek başlıyor, devamını yazmasak da olur değil mi? Neyse, size adresi vereceğim, oradan da araştırırsınız, ekran alıntısında da 4. maddede gerekli açıklama yapılmış.

https://www.tsb.org.tr/default.aspx?pageID=654&yid=6

• Tedirgin olduysanız polise ifade verin bu şekilde tehdit edildim diye işiniz garanti olsun. Bir sıkıntı olursa ilk zanlı o adam olur.
  • Böyle konuları görünce sinirlerim zıplıyo bir anda arkadaş ya kimse yanlış anlamasın ama resmen bu adamın yaptığı anadolu çomarlığı başka birşey değil. Üstad sana geçmiş olsun yazdıklarından anladığım kadarıyla düzgün birine benziyosun bu şerefsizlere sakın pabuç bırakma 200 değil 20 lira olsa verme sakın! Bu tür tipleri çok iyi bilirim zamanında az uğraşmadım bu çomarlarla eşin için sakın endişeye kapılma bunlar anca lafda delikanlı alayı hava civa sana tavsiyem bir daha ararsa aç sağlam bir tehdit et daha arayamaz gölgesinden korkar bunlar emin ol..
  • Bizim millet iyice çakal olmuş yahu insanlara iyilik yaramıyor. Adamların vurup kaçtığı kadar var, zararı tanzim edelim dedikçe üste çıkıyorlar.

Şu tarihten itibaren ne değer kaybı, ne sigorta primi artması vs gibi şeyler için sizden 1 kuruş dahi para talep edemezler. Tutanağı tutar geçersiniz, değer kaybı davası açacaksa gider sigortadan alır, sizle işi yok kimsenin.
  • Kusur sende olduğu icin onda sigorta artısı olmaz

• Tam elekci Tayfasına denk gelmissiniz hocam. Gecmis olsun bi cacik yapamaz merak etme.

• Beetle Juice kullanıcısına yanıt
    Oncelikle hem esiniz hem de sizin icin gecmis olsun.

Bu tarz anasi babasj belli olmayanlara pabuc birakirsaniz surekli kafanizda bunu dusunursunuz.

Cevahir avm yi bilen bilir. Tam otoparka giricem taksici donemeci donmus durmus. Tam o arada da bizim valide kediye bak ne tatli falan derken ben saliselik gumledim.

Hata bende mi ? Bende. Yavastim benim aracta hic bir sey yok albea da utanmasa pert olacak.

Neyse allahtan insan yoktu falan derken indik basladik tartismaya. Dedim ben bi ustayi arayayim arka tampon ne kadarsa vereyim git ya da bizim ustaya birakalim hemen yapsin git. Yok dedi ben kiraladim patron laf eder.

Adam da iyi niyetli ama azicik isci sinifi lan iste patron baskisi. Ver dedim dayi telefonu arayalim.

Patronunun bana soyledigi 600 700 lira verecekmisim. Dedim dayi sen ne diyorsun ya arka tamponu en faLa suzeltecek hic bir sey yok. Baslasi tehdit ede ede konusmaya.

Aradim abukat arkadaslari " burada yalandan da biri avukat siye arayabiliesiniz bizim halk bundan anlar" ogrendim sonra aradim ustayi yaptirdjm sigortaya bana 100 150 lieaya mal oldu.

Kaza lan bu olur olur. O sana tehditler yagdiranin bi bilgilerini paylassana burada psikopat dolu akilli olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.