Şimdi Ara

Kaza yaptım suç kimde?(fotoğraflı) Kaza Raporu Belli Oldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
7.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun hocam. Bununla atlattığınıza dua edin.

Kangoo 06 plaka. Ankara'da mısınız?
  • hım evet ankara lı sanırım arkadaşta. bizim gibi
  • evet arkadaşlar ankaradayım
  • sağdan gelen daima haklı olduğu için avantajlısın..
  • öncelikle bir yolun ana yol olabilmesi için

bölünmüş yol olmalı (ortada refüj) veya

yol ortasında tramvay vb. yolu olmalı.
  • geçmiş olsun
    polis çağırmak daha iyi olur muydu acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: meta80

geçmiş olsun
    polis çağırmak daha iyi olur muydu acaba

hocam artık rapor tutuluyor.polis çağırdıgımda eminim 2mizide saçma sapan şeylerden ceza yazacaktı
  • geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun Dun aksam benım kankanında senın aracın grisi var optimum orda tır aynı yerden carpmıs bu kadar tesaduf olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAJAY

Geçmiş olsun Dun aksam benım kankanında senın aracın grisi var optimum orda tır aynı yerden carpmıs bu kadar tesaduf olur.

tesadüf bende ankaradayım

arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler küçük de olsa allah kimseye kaza bela vermesin
  • Çok geçmiş olsun ...
  • Geçmiş olsun.Her ne kadar siz anayolda olsanızda kavşakta yavaşlamak gerektiği için size de %20 suç verirler.
  • Bazıları var ki kendini E-5 te zannediyor 100 ile gidiyor halbuki kafasını çevirip sağa sola baksa mahallede olduğunu anlar, Ama nerde. Benim görüşümde aynı hata payı karşıya ait. Geçmiş olsun
  • adam bir de fren yaptım diye üste çıkmaya çalışıyor.be adam demekki okadar hızlıymışsın ki fren bile işe yaramadı bir de sokak arasındasın.muhtemelen kusurun ufak bi kısmını da bana çıkartacaklardır
  • Geçmiş olsun
  • aynı kazayı ben geçirdim çok geçmiş olsun sana söyleyim suç kimde?

sağ taraftan gelen yani yol senin fakat sağ taraftada olsan kavşaklara girerken hızını azaltmadıgın için diğeride kavsaga kontrolsüz girdiği içi 50-50 verirler ikinizde benim kazadada aynısı olmustu kavsaga girdim bana sagdan motorlu carptı yaralnadılar mahkeme su bu bişi cıkmadıda gerçi 50-50 verdiler suçu
  • quote:

Orjinalden alıntı: frozenrealm

aynı kazayı ben geçirdim çok geçmiş olsun sana söyleyim suç kimde?

sağ taraftan gelen yani yol senin fakat sağ taraftada olsan kavşaklara girerken hızını azaltmadıgın için diğeride kavsaga kontrolsüz girdiği içi 50-50 verirler ikinizde benim kazadada aynısı olmustu kavsaga girdim bana sagdan motorlu carptı yaralnadılar mahkeme su bu bişi cıkmadıda gerçi 50-50 verdiler suçu

hocam 50-50 verdikleri zaman suçu benim masrafımı o , onun masrafını ben mi ödüyorum?
  • evet her tarafın sigortası karşı tarafın masrafını ödüyo kaskoyu devreye bile sokmana gerek yok büyük bi masraf yok zaten geçmiş olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

quote:

hocam 50-50 verdikleri zaman suçu benim masrafımı o , onun masrafını ben mi ödüyorum?
  • Orjinalden alıntı: frozenrealm

evet her tarafın sigortası karşı tarafın masrafını ödüyo kaskoyu devreye bile sokmana gerek yok büyük bi masraf yok zaten geçmiş olsun

teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için umarım en kötü 50-50 olur da en azından kasko bozulmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shamsheytani -- 10 Ekim 2008; 20:05:25 >
  • sincana benzettim ama ne kadar doğru. sincanda araba kullanılmak akıl işi değil
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.