Şimdi Ara

kaza yaptım sonrasında neler olucak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün arabamı arkadaşım kullanıyorken kaza yaptık. düz yoldan gidiyorken soldan kadın bi anda çıkıp bize yandan vurdu. onun ön kaporta düştü bizimde ön sol cam kırıldı ve sol iki kapı yamuldu. ilk kazamız olduğu için şokun etkisiyle fazla fotoğraf çekemedik. sadece alttaki fotoğrafları çektik. tutanağımızı tuttuk. kadın kendine göre hızlılardı yandan vurdular yazmış bende burda yazdıklarımı yazdım. sorularım şunlar:

kimin haklı olduğu ne zaman belli olur.
    fazla fotoğraf çekmedik bunlar sizce sıkıntı yaratır mı?
    a biziz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanliaskeri -- 25 Nisan 2019; 21:23:12 >

• Ana cadde de oldugun için sen haklısın, karşı taraf kontrolsüz şekilde yola atlmış

Kadın güzel yazmış :)
    Akıl var mantık var, siZ kadına yandan çarpsanız kapı çamurluk gider tampon gitmez.
    Kadın size çarpmış tampomdan başka hasar yok.

Siz tutanak tutarken, baktınıZ karşınıDaki kişi kbullenmiyor, siz dogru duzgün kroki çizip dogru düzgm yazıp durumu anlatcaktınız

Gecmiş olsun
  • Ana cadde de oldugun için sen haklısın, karşı taraf kontrolsüz şekilde yola atlmış

Kadın güzel yazmış :)
    Akıl var mantık var, siZ kadına yandan çarpsanız kapı çamurluk gider tampon gitmez.
    Kadın size çarpmış tampomdan başka hasar yok.

Siz tutanak tutarken, baktınıZ karşınıDaki kişi kbullenmiyor, siz dogru duzgün kroki çizip dogru düzgm yazıp durumu anlatcaktınız

Gecmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadın da iyi çirkefmiş. Bu aynı yayayı komalık edip kendi arabasına ağlayan, arabamı mahvetti diyen kadına benzemiş

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    krokiyi çizdik sıkıntı sadece beyandaydı polise sordum eksper karar verir araçları gönderdikten sonra dedi.
    teşekkür ederim yorum için
  • Geçmiş olsun etraftaki dükkanlarda güvenlik kamerası yok muydu acaba baktınız mı?

• Kavsakta iki yondede yol ver tabelasi yoksa yol hakki sagdan gelendedir. Yani siz hakli cikarsiniz. Bir de tam kavsak degil o ana yola katiliyor gibi gorunuyor. Daha da hakli cikarsiniz gibi.

• Çok benzer bir kazayı işyerinde bir arkadaş yaptı. Hatta karşı tarafın beyanıyla aynı :) eksperin baktığı ilk nokta DUR levhası var mı ? yoksa sağdan gelen her zaman haklıdır. Sizin olduğunuz noktada dur levhası yoksa % 100 karşı taraf kusurlu.
  • Kadının çıktığı yolda DUR tabelası olma ihtimali çok yüksek. Gidip kontrol etmenizi öneririm, eğer varsa bunu belirtebilirsiniz. Benzer bir kazayı arkadaşım yapmıştı. Arkadaşım direkt önden vurduğu halde karşı tarafın çıktığı yolda DUR tabelası olduğu için %100 karşı tarafa verildi. Sizinkinde de karşı tarafın %100 suçlu olması gerekiyor. Kadının çıktığı yol buradan tali yol, sizinkisi ana cadde gibi gözüküyor.
  • Tampona kaporta diyen gençlere ben de kazayı kilitlerdim, kadının hamlesi doğru

Hatta ekstra çıkacak hasar kaydından ötürü değer kaybı davası açmamak için de bir miktar para alırdım.

Bunun yanında şişen kasko ve sigortamın yıllık fazla kısımlarını da gençlere kilitlerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Tampona kaporta diyen gençlere ben de kazayı kilitlerdim, kadının hamlesi doğru

Hatta ekstra çıkacak hasar kaydından ötürü değer kaybı davası açmamak için de bir miktar para alırdım.

Bunun yanında şişen kasko ve sigortamın yıllık fazla kısımlarını da gençlere kilitlerdim.

hocam siz de az şey değilmişsiniz ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

hocam siz de az şey değilmişsiniz ama.

Alıntıları Göster
    Ney ?

• Bıraktım sanayiye eksper bekleniyor. Tramer sonuçlarını beklicez bakalım tamirci sıkıntı çıkmaz kadın haksız falan dedi. Bu arada %100 haklı olursak işçilik parasından bahsetti bunu haklı olursak biz karşılıcaz bunu sormayı unuttum

• Yüzde 100 haklı çıkarsanız cebinizden para çıkmaz.

• 100 biz haklı çıktık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.