Şimdi Ara

Kaza yaptım, sizce kusurlu kim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pejo bana ait, aniden çıktı sürücü arkadaş frenledim fakat duramadım

caddenin g maps görüntüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 29 Mayıs 2017; 18:53:37 >

• Kaçla gidiyordunuz da duramadınız ara sokakta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nzm_turkey

Kaçla gidiyordunuz da duramadınız ara sokakta?

3. Vitesteydi tam hatırlamıyorum kaçtaydım.
  • kaçla gittiğinizin önemi yok, hasar büyük değil hızınız şehiriçi hız limitleri dahilinde gözüküyor. hem sağdan geliyorsunuz, hem caddedesiniz, yol her türlü sizin. %100 karşı taraf kusurlu çıkacaktır. aynısı birkaç yıl önce başıma geldi oradan biliyorum.

ehliyeti bakkaldan alan kasaplar hep "sen kaçla geliyordun da duramadın" deyip kusuru sizde gibi göstermeye çalışırlar ancak umarım zamanla sığır gibi yola atlamamaları gerektiğini öğrenecekler.
  • Daha yeni benzer bir kaza yaptım ama ben %100 kusurlu çıktım. Kontrolsüz kavşaktı bu şekilde soldan gelene yol verdim sağdan gelen arac aniden önüme çıktı hızım çok azdı (1. vites) ancak mesafe kısa olduğu için sürücü kapısına vurdum. Sağdan geldiği için kusura bana yazdılar. Yani olayın oluş şeklinin vs pek bir önemi yok sanırım yol kimin hakkıydı bakılıp karar veriliyor. Geçmiş olsun
  • up
  • Polo suçlu. Muhtemelen bakmadan girdi yola.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksi bir işaret yoksa yol sağdan gelenindir . Karşı taraf hızlı geliyor vs demiştir, bir önemi yok. Polo suçlu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük oranla polo suçlu.
  • Polo %100
  • Caddeden seyreden oncelikli olur.

Yollar esit oncelikteyse, isik vs. yoksa sagdan gelen oncelikli olur. Hizin onemi yok.

Ama siz arabanin ortasina vurdugunuza gore, polo yola girmisken vurmussunuz.

Sizin yol cadde degilse, bence kusur oranlari yakin cikar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8/2 - 8/6 olarak karşı tarafa gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karşı taraf suçlu gibi duruyor.Geçmiş olsun.
  • Karşı taraf %80 suçlu bulundu
  • Geçmiş olsun, Allah daha büyük kaza bela göstermesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun. Bu tip kavsaklarda ne olur ne olmaz diye hizimi duracak kadar dusuruyorum. Cogu surucunun sagindan solundan haberi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

kaçla gittiğinizin önemi yok, hasar büyük değil hızınız şehiriçi hız limitleri dahilinde gözüküyor. hem sağdan geliyorsunuz, hem caddedesiniz, yol her türlü sizin. %100 karşı taraf kusurlu çıkacaktır. aynısı birkaç yıl önce başıma geldi oradan biliyorum.

ehliyeti bakkaldan alan kasaplar hep "sen kaçla geliyordun da duramadın" deyip kusuru sizde gibi göstermeye çalışırlar ancak umarım zamanla sığır gibi yola atlamamaları gerektiğini öğrenecekler.

aksine bir işaret yoksa trafik kanununda cadde sokak bulvar vs. ayrımı yoktur. bölünmüş yol bölünmemiş yol, ana yol, tali yol vardır. bu durumlarda da kontrolsüz kavşaklarda yol hakkı sağdan gelenindir.

Ankara'da Bahçelievler 1. Cd.'de (Taşkent Cd.) giden arkadaşıma sağdan sokaktan çıkan taksi çarptı ve suçlu %100 arkadaşım oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 3 Haziran 2017; 14:40:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

Karşı taraf %80 suçlu bulundu

yanlış konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy Templar -- 3 Haziran 2017; 19:36:31 >
  • 8/8 polo suçlu.
  • Hata polo da bence
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.