Şimdi Ara

Kaza yaptik,Aracimiz pert !!!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
2
Favori
30.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şerefsiz köpekler belinde silah var diye artislik yapıyor,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

Geçmiş olsun, araç perti görünce arabanın önü yok sandım neyse,
    İstanbul için takip mesafesi malasef korunamıyor. Ben öndeki araçla takip mesafemi koruyorum zırtt dallamanın biri araya giriyor. Onunla açıyorsun arayı pırtt başkası giriyor. Arabaya megafon taktırmayı düşünüyorum.

Bende. Arada angaranın baglarını çalarız :p

Anlamayanada elvan dalton :p

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

quote:

Orijinalden alıntı: izin

quote:

quote:

quote:

quote:

Konu sahibinin aldigi nefes dunyaya zarar. Sukretsin, insanlarin kaybedecek seyleri var. Gecmisime acimasam ben de silahi belime takip gezmek zorunda kalacagim az kaldi.

Bir de baba olacakmis, nasil cocuk yetistirecekse artik. Su testilerinin su yolunda kirilmalari dilegiyle...

Sen daha yenisin buralarda harcanma

Gercekten uzuluyorum. Kotu bir aile ortaminda yetismis, psikolojisi bozuk, iyi bir egitim alamamis, madde bagimlisi, topluma zararli bir cocuk yetismesi icin tum sartlar yerine getirilmis olacak gibi gorunuyor:( Yanina 6 tane kardes daha eklemeyi unutmayin:( Dunyada yalniz kalmasin. Dogan rizkiyla gelir, kardes dunyadaki en onemli seydir:(

Bunu belime silah takıcam diyen adam mı söylüyo. Bana burda iyi aile çocuğu dersleri verme.Benim efendiliğim çevremdede ailemdede iyi bilinir.Saçma yazıyon

Napican iste trafikte senin gibiler de cikiyor insanin karsisina hem suclu hem guclu. Bunlarin en buyuk ozelligi de, bodyguard gibi bir adam veya bele takili silahi gorunce hemen pismalari.

Yani silah sayesinde hic belaya bulasmadan hayatina devam edebiliyorsun. Ama silah almayacagim merak etme:)

Trafikde benim kadar şeker insan bulamassın emin ol. Bodyguard lık Silah takmak felan hikaye insanın gözü döndüğü vakit hiç bişey görmez.Yoksa kolpadan arabadan inip bağırarak iş yaparsan senin dediğin doğru olabilir

Kuzenimin arkadaşı body ci idi . Yolda sollamamı onune kırmamı tam hatırlamıyorum kavga cıkmış.Malumunuz Body ci çıkıp tek yumruk ile karşısındakini indirmiş yere . Sonra ne mi olmuş. Yere inen adam bagaja geçmiş , çıkarmış silahı vermiş çekirdeği bizim body ciye bir güzel yağdırmış. Body ci mezarda adam hapiste. Ne gerek var sinirlenmeye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hangisi doğru insan merak ediyor (!)
    Kaza yaptik,Aracimiz pert !!!!!
    Şehir magandaları sizi !!! İyi olmuş!!! Trafikte nasıl araba kullanılır öğrende gel!! Yoksa 11 yaşındaki çocukta kullanmasını biliyor!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karanlık Ülke -- 23 Şubat 2017; 19:25:3 >
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Şehir ayısı diyoruz bunlara... Hem suçlu hem güçlü...
  • Beyler Beyaz focus esimle beni hastaneye goturmustu. Adam bizden sonra olay yerine donmemis. Tutanak sadece dobloyla bizim aramizda tutulmus. Enteresan focusdada ufak bir hasar vardi neden donmedi ki

• Karanlık Ülke kullanıcısına yanıt
    Ya bitmediniz be kardesim hadi git isine. Magandayim tamam oldu mu.. Hadi sanada carpmim

• Araca talibim 50TL veririm kargo sizden

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Konu sahibinin aldigi nefes dunyaya zarar. Sukretsin, insanlarin kaybedecek seyleri var. Gecmisime acimasam ben de silahi belime takip gezmek zorunda kalacagim az kaldi.

Bir de baba olacakmis, nasil cocuk yetistirecekse artik. Su testilerinin su yolunda kirilmalari dilegiyle...

Sen daha yenisin buralarda harcanma

Gercekten uzuluyorum. Kotu bir aile ortaminda yetismis, psikolojisi bozuk, iyi bir egitim alamamis, madde bagimlisi, topluma zararli bir cocuk yetismesi icin tum sartlar yerine getirilmis olacak gibi gorunuyor:( Yanina 6 tane kardes daha eklemeyi unutmayin:( Dunyada yalniz kalmasin. Dogan rizkiyla gelir, kardes dunyadaki en onemli seydir:(

Bunu belime silah takıcam diyen adam mı söylüyo. Bana burda iyi aile çocuğu dersleri verme.Benim efendiliğim çevremdede ailemdede iyi bilinir.Saçma yazıyon

Napican iste trafikte senin gibiler de cikiyor insanin karsisina hem suclu hem guclu. Bunlarin en buyuk ozelligi de, bodyguard gibi bir adam veya bele takili silahi gorunce hemen pismalari.

Yani silah sayesinde hic belaya bulasmadan hayatina devam edebiliyorsun. Ama silah almayacagim merak etme:)

Trafikde benim kadar şeker insan bulamassın emin ol. Bodyguard lık Silah takmak felan hikaye insanın gözü döndüğü vakit hiç bişey görmez.Yoksa kolpadan arabadan inip bağırarak iş yaparsan senin dediğin doğru olabilir

C'mon Corç. Tatlı su erkekliği taslama şimdi. Çarptığın araba şu olsa gözlerinin nereye doğru döneceğini hepimiz biliyoruz.(Kafatasının içine doğru)

Yalniz bunun benle ne alakasi var. Biz kimsenin arabasina bilerek isteyerek vurmadik. Bu videoda resmen motorcunun cani sikilmis. Adamlarin arabasina yumruk atiyor.Adamlarda hakli olarak inip magandalik yapiyor

• __GeneraL__ kullanıcısına yanıt
    Yaw he he :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Araca talibim 50TL veririm kargo sizden

Şimdi bisey derdim ama neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Karanlık Ülke

Yaw he he :)

• Geçmiş olsun

dostum sen takılma o anın psikolojisiyle insan ne yaptığını bilemeyebiliyor ancak suan için kaba davrandığınız kişilerdne özür dilemellisiniz.
    kurallar herkes için geçerli ve vardır.

öndeki araç için hiç bir neden de olmasa durup vurursa suçlu arkadan vuran olur. önüne insan da çıksa vuracağınız anlamı var bu konuda.

aynı mesele benim de başımdan 2 defa geçti. birinde çarpan oluyorduk diğerinde çarpılan olduk...
    gaziantep maraş yolunda kpss sınavı sonrası hanzonun biri yanlış yola girmiş en sol şeritte durmuş sağa sinyal vermiş bekliyor. ana yol dediğim yol. trafik dolu. ve sollamalaR hep yakın mesafe. son anda fark ettik. ve o gerizekalı sürücü 10 dakika kaybederdi eğer beklmeyip bir dahaki çıkışı kullansaydı. ancak bir kaza olsaydı aylarca bekleyecekti...

çarpılan olayda ise norveçte tünelde oldu. polisler dur ihtarı yapınca yolda durduk arkadan gelen araçta fark etmedi araçlar tost oldu.

ancak antep yolundaki kazada eğer vursaydık suçlu biz olurduk. çünkü o araç başka bir nedenle daha durmuş olabilirdi. evet fuzuli durmuş ama o bunu suçlu yapmıyor.

norveç kazasında suçlu arkadan vuran. ve dur ihtarı yapan polis stayerlerdi. yanlışkla ihtar yapmışlar... onlar da gereksiz yere böyle birşey yapamazlar hakları yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 23 Şubat 2017; 19:53:24 >

• manisa_tr kullanıcısına yanıt
    Kaza olmuş.Araba parçası diyorsun.Doblocu abimize geçmiş olsun.Bir magandadan iyi kurtulmuş.

Trafik sigortasında 2017 yılı araç başı hasar limiti 33.000 TL, diyelim suçun %50 si karşı tarafta, senin zararının %50'sini onun trafik sigortası öder. Hasarın 300.000 TL de olsa maksimum 33.000 TL öder, gerisi kaskona veye sana kalır.

Takip mesafesi demek o hızdaki fren mesafesi demek değildir, öndekinin frene bastığını anladıktan sonra senin de frene basmana kadar geçen tepki süresi var. Demek ki sürücü kendi tepki süresini hesaba katarak yeterli mesafe bırakmamış ki çarpmış. Tabi bunda yaşın ve kuvvetli reflekslerin de önemi var, kaldı ki öndeki aracın fren mesafesi Mondeo'dan fazladır, frene dibine kadar bassa bile sizin aracın durması gerekirdi. Artık aracın frenleri mi az tutuyodur, lastikler mi çok kötüdür, sürücünün refleksleri mi zayıftır o konu öndekini ilgilendirmez. Trafik ışığına 100 metre mesafede yeşil ışıkta çarpmak hariç her durumda arkadan çarpana %100 suç verilir.

• Neden durdu diye sorgulamak en son yapılacak şey

Adamın gözü kararır,kalp krizi geçirir,araç aniden stop eder,adam telefonla kötü bi haber alır kendisini kaybeder,önüne biri atlar veya kedi köpek çıkar vs vs trafikte her ihtimali düşünmek lazım..Dur kalk trafikte kimse takip mesafesine uymaz,istesede uyamaz ama biraz süratli olduğunuz durumlarda mutlaka dikkat etmek lazım geçmiş olsun

• geçmiş olsun hocam. ateş düştüğü yeri yakar.
  • Anlasildi arkadaslar. Biz sucluyuz ama genede experin raporunu beklicez.. Araci bugun sanayide usta gormus. 7 Bin TL masraf cikarmis Bizim aracin kaskosu olsa perte cikarirdik Bugun bikezdaha kaskonun degerini anladim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.