Şimdi Ara

Kaza yaptık anlaştık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kardeşim ehliyetsiz trafiğe çıkılmaz 1+1=2 bu kadar basit. Ben de öğreneceğim ayağına binmedim değil ama yanımda ehliyeti olan ve şoförlüğü iyi olan birisi ile boş yolda öğrenmeye gittim. Adam dua et ki senin ehliyetsizliğini kullanıp sıkıştırmamış seni. Yoksa hem sana hem araç sahibine bir sürü ceza girerdi. Ya da adamın beğenmediğin dökülen kamyonetini güzelce yenilemen gerekirdi. Git bir an önce ehliyetini al veya araç sahibi ehliyeti olan birisiyle boş yerlerde alıştırma yap.

Üstelik trafikte çocuğun işi ne demişsin, o çocuklar nerelere girer bir bilsen sen. Arabanın arkasından geçmeye çalışan çocuğu görmesen arada sıkıştırıp öldürsen vicdan azabın burada yazdıkların gibi mertçe durmana izin verecek mi sence? Trafikte her zaman dikkatli olmalısın ve ehliyetini almadan böyle işlere kalkışmamalısın. Sonra buradan çare arayınca sana yorum yazanlara da diklenmemelisin.

• raxacoricofallapatorian kullanıcısına yanıt
    Olan olmuş zaten ne gerek var böyle konuşmalara
  • quote:

Orijinalden alıntı: guneymehmeet

Olan olmuş zaten ne gerek var böyle konuşmalara

Seni doğruya yönlendiren insanlara tavrın yanlış. Bunu gördüm ve o yüzden yazdım. İnsanların başına neler neler geliyor. Sebep olmak ister misin? İstemezsin bence. Ve inan benim yazdıklarımın yarısı başkasını dşüünmek içinse yarısı da seni düşünmek içindir. Hani Nasrettin Hoca'nın vardır ya, testi kırıldıktan sonra dövsen ne işe yarar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben herkesein görüşüne açığım fakat benim yardımıma hiç bir tavsiye okuyamadım
  • quote:

Ben herkesein görüşüne açığım fakat benim yardımıma hiç bir tavsiye okuyamadım

İş işten geçmiş yoksa tavsiye verirdim. Ben yazdığımda anlaştığınızı yazmışsın. Ve yazımı dikkatli okursan yararına tavsiyeler var bence. Neyse kardeşim, unuttum söylemeyi. Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

Teşekkür ettim ben karşımdaki kişi bana karşı ne yapabilir tarzında tavsiyeler bekliyordum adamla görüştük sol sinyalimi alsan yeter dedi sizin verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda gelişmedi olay adam poliside çağırabilirdi görğştük anlaştık
  • quote:

Teşekkür ettim ben karşımdaki kişi bana karşı ne yapabilir tarzında tavsiyeler bekliyordum adamla görüştük sol sinyalimi alsan yeter dedi sizin verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda gelişmedi olay adam poliside çağırabilirdi görğştük anlaştık

O zaman tekrarını engellemek adına faydası olmuştur umarım. Kazayı da küçük zararla atlatmana sevindim. Tekrarı olmaz İnşallah.

Öok teşekkürler çok sağ ol
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.