Şimdi Ara

Kaza sonrasi bilgi edinme..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar aracima arkadan bir arac carpti. Aracimda cok buyuk bir hasar yok. Bazi yerlerde cizik bir yerdede hafif gocuk var. Tutanak tuttuk. Simdi ben gidip yetkili serviste bu isimi cozsem sigorta ve kaskoyla. Yada mini onarima girerse mini onarimlami halledeyim. Kaskom mapfre aracim seat leon. Istanbul beylikduzunde yasiyorum. Dogus oto yetkli servisine yakinim ama mini onarimi mapfre nin ozel servisinde yaptirabiliyorum sanirim. Birde tutanaga tarih ve saati yazmamisiz bu sikinti cikartir mi? Sonradan aslina ve alttaki nushaya atsak tarihi ve saati olur mu acaba?
    Kaza sonrasi bilgi edinme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokbiloz -- 20 Mayıs 2017; 13:50:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun ,

Saat ya da tarih önemli değildir , bence çok hasarsınız gözükmemektedir. Önerim mini onarım servisinde dosya açtırmanız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 21 Mayıs 2017; 13:54:45 >
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim cevabiniz icin.

• hasar rakamına bağlı bunu dışarıdan bakıp anlayamazsın tamponun iç gözükmeyen tarafında da aksam var orada da hasar oluşmuş olabilir.
    Mini onarıma götür aracı baktır hocam ne kadar rakam söyleyecekler ona göre hareket et.
  • Araci mapfre sigorta genel servisine goturdum ikitelli ye ve mini onarima kabul ettiler ki bunu da etmeseler neyi ederler bilemedim. Cevaplar icin tesekkur ederim. Herkese kazasiz belasiz gunler diliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.