Şimdi Ara

Kaza sonrası Aracın Deger kaybı telafısi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracım kaza sonrası deger kaybetti diye avukat bu deger kaybını alıyormus.Beni aradılar bu iş icin calışıyormus sadece. Yakınımın aracı kaza olmuştu servis 11 mılyara aracı yaptı ama tabi aracın degeri düştü.Avukat bu işi halledecegini kazanırsam ücretim yuzde 20 alırım demiş.Para felan talem etmıyorum davayı kazanırsam alcam bu %20 dedi. Klometre ve model cok önemli dedi.Bugun yani26 nisan 2017 tarıhınde görüştük.boyle arkadaşlar varsa isterlerse avukatın telefonunu verebilirim.Eger bu parayı almassanız sırgorta sırketıne kalıyor bu para dedi 2 yıl suresi var dedi.herlese kolay gelsin bakalım arkadaşım ne yapmış o avukatla konusup buraya yazacagım.Söyle bir vekalet sizin adınıza sigortadan işlerının yürütmesini saglamak icin bu vekaletı istıyor arkadaşlar

0534 918 68 31 telefonu Erhan Menekşe vekaletde adı gecıyor
    Deger Trafik Musavirligi Firma Adı.Umarım yararı olur arakadaşlara
    Kaza sonrası Aracın Deger kaybı telafısi
    Vekaleti inceleyenler buraya fikirlerini yazarsa bizleride aydınlatmıs olurlar
    Bir tuhaflik felan veya şurası yanlış burası dogru derlerse bizlerde bilgileniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 26 Nisan 2017; 17:1:55 >

• Avukatlara bir dilekçe için bu kadar para ödemenize gerek yok.
    Sizler de bireysel başvuru ile bunu alabilirsiniz.
  • Yakınım bu avukatla konusup deger kaybını aldı 2500 tl .Avukat ve ekspertıs parası dusdukden sonra kendısı 2500 tl aldı.Benım deger kaybım 600 cıvarı oldugu icin ben ugrasmak ıstemedım .Neden cunki vekalet verecegım 100 tl.Sonra avukat kendıne para alıcak ve ekpertısdede para verılcek .Ama yakınım aldı
  • Aracin yasi ve km si kac olmali en fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferfecir66 F kullanıcısına yanıt
    Yaştan ziyade 150.000-160.000 üzeri alınamaz.
  • en az yani söyle aracın yaşı 2 ve hıc kasası yoksa daha önce cok yuksek para alıyor.Ama arac süreklı kasa yapmıssa o arac daha az alır .birde 2 yaşındakı arac 10 yaşındakı aracdan daha fazla para alıryor.Birde bana 180.000 km daha az alır gibi demişti yanlışda hatırlamış olabilirim.Ama ugrasın .Şimdi yeni bir arakadaşıma kedi 2014 model olan aracı kaza yaptı .Oda deger hasarar degeri icin ugraştı dedigim gibi oda 4500 tl aldı daha 2 hafdalık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.