Şimdi Ara

KAZA HK... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SISU

ben başıma geleni anlattım sadece. merak ediyorum siz kasisten çıkınca aynı hızla mı devam edersiniz yoksa hızlanırmısınız? ben de sokak aralarında kaçla gidiyorsam o hıza çıkmaya başlamıştım. yani 30 a. yani sizin mantığınızla gidersem ben. kasise 10 la girmiştim. 10 la devam edeyim tüm güzergahı öyle mi? 45 kmlik bir güzergahı 10 la bitireyim yani. bu öğrenciler eve ne zaman varacak? ya da okula ne zaman gidecek? mantık dışı yorumlar yapmayın.

Alıntıları Göster
    Ben böyle bir şey yazmadım, ne saçmaladığınızı anlamıyorum. Okuduğunuzu anlayamıyorsanız neden forum kullanıyorsunuz onuda anlayamadım.

• quote:

ben başıma geleni anlattım sadece. merak ediyorum siz kasisten çıkınca aynı hızla mı devam edersiniz yoksa hızlanırmısınız? ben de sokak aralarında kaçla gidiyorsam o hıza çıkmaya başlamıştım. yani 30 a. yani sizin mantığınızla gidersem ben. kasise 10 la girmiştim. 10 la devam edeyim tüm güzergahı öyle mi? 45 kmlik bir güzergahı 10 la bitireyim yani. bu öğrenciler eve ne zaman varacak? ya da okula ne zaman gidecek? mantık dışı yorumlar yapmayın.

Alıntıları Göster
    Boşver cevap verme trollere sakız gibi uzatıyorlar mevzuyu, değmez.Eğer o yolda ana yol olduğunu belirten levha ve işaretler varsa sen haklısın ama yoksa her iki yol birbirine göre bir üstünlük taşımadığı için yollar denk olduğu için sağdan gelen araca yol vermediğinden ötürü sen hatalı olursun.O halde sen ben ana yolda gidiyorum dediğine göre karşı taraf hatalı, bu kadar basit bu konunun cevabı ama malesef bazı üyeler gereksiz diyaloğa girip sakız gibi muhabbeti uzatıyorlar.

• eyvallah hocam sağolasın. senin gibi mantıklı insanlara her zaman ihtiyaç var. teşekkür ederim.
  • quote:

sen mükemmel şoförmüsün merak ettim?

Alıntıları Göster
    Değildir ve bu yüzden o kadar çocuğu taşımıyordur.

Linç seviyoruz kardeşim, kusura bakma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

Değildir ve bu yüzden o kadar çocuğu taşımıyordur.

Linç seviyoruz kardeşim, kusura bakma.

Alıntıları Göster
    eyvallah aga...
  • bugün sonuçlandı. tüm kusur karşı tarafa verildi. yorum yapan herkese teşekkürler...
  • Geçmiş olsun. Bir daha yaşamamanız dileğiyle. K.

• Her iki tarafa da geçmiş olsun...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.