Şimdi Ara

Kaza Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oncelikle konuyu yanlis yere actiysam affola
    Oturdugum sitenin parkinda arabama vurup kacildi arabamda ortalama 1000tl lik masraf var site yonetiminin kamerasi çalışmiyormuş nasil zararimi tazmin edebilirim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun yapacak bir şey yok . Tavsiyem adam akıllı kamerası çalışan bir siteye taşının boşuna aidat ödemeyin

• Benim de başıma gelmişti arabaya sürtmüşler o hafta kameralar her nasılsa bozukmuş hiçbir hak iddia edemedim 150 liraya yaptırmıştım lokal boya o bile bana çok koymuştu 1000 lira az değil özetle maalesef kasko varsa ordan tramere işletilerek yoksa pamuk eller cebe

• Cevaplariniz icin tesekkur ederim peki site yonetimi kamera calismadigi icin mahkemeye verebilir miyim

• Orgeneral123 O kullanıcısına yanıt
    Bir kaç hırsızlık vakasında site yönetimi güvenlik açısından sorumlu tutuldu ve zararı karşıladılar. En azından haberlere böyle çıktı ve olay adli açıdan böyle sonuçlandı dendi. Araştırmak gerekir, buna benzer olabilir belki. Ama trafik kazası değil de mala zarar verme olayı daha makul görünüyor. Ha bir de o kameralar madem çalışmıyor benden bir daha aidat fln alamazlardı. Ya daha önemli birşey olsa??

Geçmiş olsun..
  • Aynı olay başıma geldi fakat zararımı alamadım, bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezio Da Firenze -- 22 Ekim 2018; 0:50:58 >
  • Sorsaydınız verdiğimiz aidatlar nereye gidiyor diye. Kamera çalışmıyorsa yaptırsın öyle yöneticiliği herkes yapar.

Benzer bir örnek :

https://emlakkulisi.com/hirsizlik-faturasi-site-yonetimine-kesildi/569214
  • Konuyu editleyim

Arkadaslar kameralar saglam dahi olsa o bölgeyi görmediğinden dolayı mahkemeye veremedim aracın hasarini da cebimden karsiladim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.