Şimdi Ara

Kaza geçirdim, airbag patlamadı BMW'ye nasıl dava açabilirim? (Kaza fotoğrafları mevcut) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
5
Favori
10.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun, hayatta kaldıysanız araç tam olarak görevini yapmıştır

Davadan bence bir şey çıkmaz boşuna masraf yapmış olursunuz, Allah korusun can kaybı olsaydı o zaman tartışma konusu olabilirdi bence

Not: benzer bir fluence ya da megané II (tam hatırlamıyorum) konusunda da aynı mesajı yazmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 19 Mart 2016; 9:02:09 >
  • Elaman yardım istemiş siz sidik yarışina girmişsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun
  • Hadi önler açılmadı, yan hava yastıkları nasıl açılmaz ona anlamaz veremedim. Sonuna kadar haklısınız dava açmalısınız. Bir çevirmen bulup ya da diliniz varsa acınızın fotoğraflarını ve olayı anlatıp Almanya merkeze gönderin onlar zaten buraya mühendislerini gönderirler diye düşünüyorum. Burdan bi rapor saçma olur kendileri yine gelir.
  • husam74 H kullanıcısına yanıt
    tam fanboy

• Geçmiş olsun

• biri demiş momento bıdı bıdı . Saçma saçma konuşmuşlar
    O kazada cam patlasaydı ne olacaktı ? Allah korusun şoförun başında kesılmeyen yer kalmazdı.Ama airbag açılmış olarak cam patlasaydı %5 hasar alırdı maksimum
  • Geçmiş olsun. Airbaglerin kullanım ömrü 10 yıldır, kaç model aracınız ?

• Geçmiş Olsun.Hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun

• Geçmiş olsun, umarım sizde bir şey yoktur.
  • Bu arada gecmis olsun

• nervus*vagus kullanıcısına yanıt
    Mağdur bırakmaz bmw
    İyi misiniz siz, adamın canı söz konusu o zaman korumadıysan sonra git milyon dolar ver ne farkeder?
    Böyle bir kazada hava yastığı patlamadıysa ötesi yoktur,
    He mağdur bırakmayan bmw small overlap testlerinde berbat sonuçlar aldı. Zaten mağdur olan arkadaşın aklı varsa bir daha BMW'nin yanından geçmez, hem gövde güvensiz hemde hava yastığı açmıyor; araç arkadan itiyor keyifli oluyor diye de millet canını verecek değil, biraz gerçekçi olun insan canı burada söz konusu olan.
    Birisi yazmış önceki mesajlarda o cam patlasaydı kafanın savrulması gereği ilk darbeden sonra kafa cama doğru gidecekti bir düşünün bakalım o cam arkadaşın boynuna girer miydi, girmez miydi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlamcı arkadaş sen paranı vermeye devam et artık kazadan sonra kopmuş ayağını bırakır çıkarsın arabadan, kopmadıysa biraz itfaiyeyi beklersin o olur tabi.
    Biri 3 serisi biri 5 serisi bak bakalım iihs yazda gör neymiş premium.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Kaza geçirdim, airbag patlamadı BMW'ye nasıl dava açabilirim? (Kaza fotoğrafları mevcut) Kaza geçirdim, airbag patlamadı BMW'ye nasıl dava açabilirim? (Kaza fotoğrafları mevcut)

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

biri demiş momento bıdı bıdı . Saçma saçma konuşmuşlar
    O kazada cam patlasaydı ne olacaktı ? Allah korusun şoförun başında kesılmeyen yer kalmazdı.Ama airbag açılmış olarak cam patlasaydı %5 hasar alırdı maksimum

https://eksisozluk.com/kusuratli-sayi-vereyim-de-salladigim-anlasilmasin--1707172

önce cam lamine camdır öyle kolay kolay patlamaz
  • Arif kullanıcısına yanıt
    http://www.iihs.org/iihs/news/desktopnews/2016-mini-cooper-earns-top-safety-pick-award
    Yandan çarpmış, haliyle manzara şu videodaki gibi olurdu.

• Net araç hatalı aksi durumu düşünenler fanboy

• Eğer araç 0 alınmış haliyle airbagi vesaire ile oynanma ihtimali olmayan bir araç ise şu olay resmen skandal

• Hani insanlar soruyor ya "Neden ülkemizde bilmem ne güvenlik donanımlarına para ödüyoruz da bunlar standart gelmiyor?" diye, işte hepsinin cevabı bu konudaki yorumlarda mevcut.
    Zaten Türk feedback leriyle araç üretimi egemen olsaydı dünyada emniyet kemeri de opsiyonel olurdu.

Kaza yaparken sensöre denk getirelim diye dua edeceksek halimiz harap.

• Geçmiş olsun, kaza halindeyken oradan aracımla geçiyordum. Dedim inş birşey olmamıştır araç sahibine, kötü gözüküyordu aracınız. Sağlıklı olduğunuza sevindim.

İyi forumlar

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.