Şimdi Ara

Kaza değer kaybı davası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ay başında bir kaza yaptım. Dümdüz yolda giderken sokaktan kontrolsüz çıkan 6 günlük ehliyetli bir hayvan sağ tarafımdan tam ortadan çarptı ve 2 kapının hali ortada.

Kaskom var kaskomdan hızlıca işlemleri başlattım ne kadar ustaya göstersemde değişmesi gerektiğini söyledi farklı farklı ustalar. kapılar değişti orjinal geldi ama kapanma sesleri tabiki ilk günkü gibi değil. bu boş metal sesi, aracın değer kaybı ve satarken yaşanacak zorluk moral bozucu.

ustaların 3650 tl işçiliği dahil 12600 tramer çıktı 2 kapıya. karşı taraf yüzde 100 kusurlu. şimdi rücu edilecek ama

Şimdi ben değer kaybı davası için ne yapmam gerekiyor.

Kaza değer kaybı davası?

-----------------------------------------------------------

Arabanın düzeltilmiş hali kapılar 2 günde geldi 1 gün boya vs 1.5 günde de taktılar ve teslim ettiler.

Kaza değer kaybı davası?

15.000 km de tertemiz araba sen ne kadar düzgün kullanırsan kullan bir hayvan çıkıp bitiriyor herşeyi. Direklerde sorun yok ama ön kapının altlarına doğru 2 tane 1 er cm ezik var düzelttirmedim çektirme yaptırmadım (bunuda motor ustam tavsiye etti satarken direklerdeki boya alıcıyı kıllandırır bu kadar ufak eziklere işlem yaptırma dedi) bende görselde göreceğiniz eziklere işlem yaptırmadım. Şase direkt kaput takıntılıyız. kimse bu bölgeleri duyunca araba almak istemiyor. almak kolayda satmak gerçekten çok zor.

Kaza değer kaybı davası?

• Karşı tarafın sigortasına bütün evrakları gönder takip et.Gecmis olsun sanayi mi serviste mi yaptitdin uygun gorunuyo bu piyasada araç model nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • defiant82 kullanıcısına yanıt

Avukat tutmama gerek varmı?

Teşekkür ederim. servis için önceden fiyat aldım 20.000 tl yi bulur dediler.

sanayide bildiğim yerde yaptırdım parçaları (kapıları) anadolu sigorta getirdi.

yapılan işçilikten memnunum farkedilmiyor

araç model yıl - opel corsa E 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 2 Ocak 2022; 17:23:15 >
  • Sigortanin odedigi deger kaybi cok az olur. Bir avukat ile gorusun dava acin. 6-7 bin tl deger kaybi cikar. Gunluk 200 den de arac mahrumiyeti hesaplayin. 7-8 bin lira alirsiniz. Avukatta 5100 lira vekalet ucreti alir karsi taraftan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. Ancak karşı taraftan hayvan olarak bahsetmeniz hiç hoş olmamış. O istermiydiki gelip sizin aracınıza vurmayı. Aynı şekilde sizde ona vurabilirdiniz .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.