Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Kaz Dağları eteklerinden Katkısız SÜZME ÇAM BALI (2019 Ağustos sağımı yapıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
34
Favori
4.791
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Gıda Ürünleri >> Organik Ürünler >> Kaz Dağları eteklerinden Katkısız SÜZME ÇAM BALI (2019 Ağustos sağımı yapıldı)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10183 Mesaj
    Referanslar: 400

Katılım Zamanı
    06 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

11 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Yeni bal da sağıldı. Herkese afiyet olsun.

İletişim; pm ya da
    0546 742 1000, Koray

Balıkesir, Edremit, Havran'da Eğmir köyündeki peteklerden, toplamda 30 petekten üretilen hem eğlenmek hem ufak çapta da kazanç maksatlı yapılan bir uğraş sonucu ortaya çıkan kesinlikle kaktısız üründür. Şekermiş glikozmuş ya da her ne katılabiliyorsa hiç bir şey arılara bu balların yapımı için yedirilmemiş ya da bala eklenmemiştir. 11 senedir forumdayım referanslarım bellidir. Yalanla dolanla işim olmadı ve olmaz da.

Ankara'da Tınaztepe Mah. Başçavuş sokak ya da Kolej'de elden teslim alınabilir.

Kargo 3kg ve üzeri ücretsiz. 3kg'a kadar 10 tl şeklindedir. (fazla tutuyor tabi ama üstünü ödüyoruz :) )

1 KG Fiyatı : 60 TL (son güncelleme 2018 Eylül)

Arıların ve üretenin emeğine saygı :) . 20 30 liraya nasıl satıyorlar bu balları bilmiyorum, inşaallah şekerli bal yemiyordur insanlar bilmeden.. Bizim biçtiğimiz fiyat budur. Balların geldiği yer bellidir, miktar bellidir. Sınırsız bal yok, 30 kovan var. Ne çıkıyorsa o kadar :)

Petekli bal da ne kadar var bilmiyorum saklaması zor olduğu için pek tutamıyorlar genelde. Akıyor bozuluyor şeklinde. Petekli satış ancak yerine giderseniz mümkün olabilir sağılmamış mevcut ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 27 Ağustos 2019; 9:33:1 >

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
    Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
    cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Çavuş
    45 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    11 Mayıs 2009

Durum
    Forumda değil

2kg satın aldım. çok iyi kargolanıp gönderildi sorunsuz elime ulaştı. balın tadı kıvamı iyi. ailece beğendik. satıcı kişinin elinde kalırsa tekrardan almayı düşünüyoruz. burda karadeniz de kilo fiyatı 150tl yede 250tl yede satılan ballar var kıyaslama fırsatım oldu. fiyatına göre çok kaliteli bir bal diyebiliriz. biz memnun kaldık. tavsiye ediyorum alabilirsiniz.
    |
    |
    04 Aralık 2007

Durum
    Forumda değil

değerli kardeşim.. iki dakika önce kargo geldi.. 1 günlük gecikme için özür dileyerek:)),,
    1-.. kargolama müthiş.. yani damdan atılsa kutu içindekilere birşey olmaz.. tebrik ediyorum.
    2- şişeyi açana kadar epey cebelleştim:))), sonunda bal kavanozuna ulaştım.. heyecanla kapağındaki örtüyü kaldırdım.. kapağı epey güç harcayarak açtım.. ve işte bal karşımda.. şimdi tatmak kaldı
    3-.. çatal aldım çekmeceden.. hadi bismillah diyerek bolca bir balı ağzıma götürdüm
    4- mükemmel, harika, süper.. çok ama çok beğendim tadını.. tüm samimiyetimle söylüyorum, o kadar mutlu oldum ki, verdiğim paraya helal olsun..yani gerçek bal rehası var, çocukluğumdaki gibi. ama işte, biz bilmiyoruz ki, glikozlu bal nasıldır, organik bal nasıldır.. fakat bu balın tadı bir harikaydı.. hatta bu satırları yazarken bir kaşık daha çalayım ağzıma diyorum:))
    değerli kardeşim, ilgin alakan için çok teşekkür ediyorum, imkanım olsa inan 10 kilo almak isterdim, kısmet. yine inşallah bunları bir bitirelim hele, tekrar yazarım, varsa olur niye olmasın..
    görüşmek üzere.. selamlar saygılar
    |
    |

• Yüzbaşı
    951 Mesaj
    Referanslar: 239

Katılım Zamanı
    13 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

Merhabalar.. Sanırım ilk satın alanlardan biriyim ve 2 kilo almıştım.. Açıkçası sadece sabah kahvaltılarında usulen sofraya koyduğmuz ürün nasıl oldu da 25 günde iki kilo bitti demeyin, anladınız.. şuan beş kiloluk paket elime ulaştı.. burdan satıcıya teşekkür etmek istedim.. belki aklında soru işareti olan var ise faydası olur diye de buraya samimi düşüncelerimi yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drekeskin -- 27 Nisan 2018; 12:54:35 >
    |
    |
    REFERANS SİSTEMİ ÖNCESİ sorunsuz alışveriş yaptıklarım:hiickimse,Speed-Step,emre6128 ,martech2 ,phobia iskober,resfect , shanke ,sweet81,antique ,hsezen,parenthesis ,tolgaciik ,Allochthonous,DarthVaderRSi,
    ozzzy222 ,aftermath666 ,kortin ,raymanallstar,Malachi77 ,Turricang ,p1azma ,WEST_BOY,alia58 ,baracuda-x , B.Bozdemir ,expander_ ,smarkbil06,Drifter_Soldier, 0m3r ,bestercan,
    reason666, Auril ,ABSOLUT,VISION ,C-TİMİ , pharmacist,plextor ,Drifter_Soldier , obey your master, KuarkServerSystems ,cakalpup ,FATALIST,XaVieR.bb ,emre6128 ,phobia ,ViTalyCL,
    ergin ,msamy,Authority ,mj_pelit,pSy! ,$idikli,bado6100 ,athloon , ps4 ,neisseria,Mene,ekobravo,hysteria35 ,superms ,omeryasarol,EXPANDER ,sugarcocuk1,Lacrymatoire,FrakOff ,huso ,
    buxsat ,aegean, MENEME2002 ,Gündoğdu,akkinooo2 ,Neosis,kamikazeden, Woofer5353 ,NEGA, hadjimurat, sugarcocuk1 ,alişeker, amac22 ,huseyin34, alpermeric
    ,kartal2339,cihansevencan,XaVieR.bb,taskin57,matttrak,KRALL,hsezen,dargmen,suzgec,glyserin1111,AbsoluteZero,DarthVaderRSİ,tolgatokuc,amac22,CoMiSeR,öztin,iyigun.
  • Teğmen
    207 Mesaj
    Katılım Zamanı
    12 Ocak 2006

Durum
    Forumda değil

Benimde elime bugün ulaştı 2 kg sipariş ettim her yerden bal alırım deniyorum işte neyin ne olduğunu bilemiyoruz ama şu ana kadar aldigim en kıvamlı bal diyebilirim ve hiçbir yararı olmasa bile lezzeti bir harika kesinlikle tavsiye ederim elinize ulaşınca görünce içiniz ısınıyor bala nedense

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Katılım Zamanı
    18 Kasım 2004

Durum
    Forumda değil

Koray kardeşimi yıllardır tanımamın verdiği güvenle düşünmeden 1 KG sipariş verdim.Bir Rize'li olarak ürünü çok kısa özetlemem gerekirse; Kale gibi paket + %100 gerçek bal + harika kıvam + müthiş lezzet...Yapandanda , gönderendende Allah razı olsun.Ellerinize , emeğinize sağlık.

Almayı düşünen arkadaşlara önermek üstümüze düşen bir vazifedir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitopal -- 31 Mart 2018; 19:30:6 >
    22 Şubat 2008

Durum
    Forumda değil

Çok bal tüketen birisi olarak, yediğim en güzel çam ballarından diyebilirim. Paketleme itinalı, zarar görmeden elinize ulaşıyor. Memnuniyet odaklı. Şiddetle tavsiye ederim.
    |
    |

e-posta: fenerbahceli@superonline.com
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Şubat 2003

Durum
    Forumda değil

nasıl alacağız gitigidiyor üzerinden mi?
    gittigidiyor linki nedir??
    13 Eylül 2014

Tadı nasıl bu balın, çok şekerli değilde şekersiz bal seviyorum da..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    alitopal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    06 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

11 Not

Pm'den ayrıntı verildi. 2kg ve üzeri gönderimler için gittigidiyorun avantajlı kargo indirimlerini kullanıyorum. 1kg için 7 tl sabit ücret ile kargo yapılıyor gittigidiyor olmaksızın. Ben size yazdım ama siz dönmediniz :)

|
    |
    sami kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
    cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
  • Er
    3 Mesaj

Katılım Zamanı
    12 Temmuz 2005

Durum
    Forumda değil

Koray Bey'le daha önce yüz yüze alışverişimiz olmuştu. Kendisi nazik ve ilgili bir satıcı.
    Daha önceki alışverişimizdeki memnuniyetim üzerine çekinmeden kargoyla 3kg sipariş verdim.
    Kargo 1 günde çok güzel paketlenmiş olarak elime ulaştı. Balın tadını ailecek beğendik.
    Emeği geçenlerin ellerine sağlık.
    |
    |

Katılım Zamanı
    14 Temmuz 2012

Durum
    Forumda değil

1 kg aldım, çam balı oluğu belli oluyor çok çok tatlı değil , kış ayında olduğumuzdan kıvamı soğuk havadan dolayı koyu halde, bu bitsin yeni sipariş veririm
    |
    |

Katılım Zamanı
    23 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

Merhaba, yorumumu tekrardan düzeltiyorum. Daha önce kendisinden 2 kilo bal almıştım bir süre sonra balı denemiş fakat beğenmemiştim. Bundan yaklaşık 1 ay sonra balı tekrar tattım. Kardeşimde tattı baldan. Beklediğindenmi yoksa ağzımızın tadındanmıdır bilinmez balı şimdi çok beğendik. Tadı ve kokusu bana çok güzel geldi. Bir önceki olumsuz yorumum için satıcı arkadaş umarım kusuruma bakmaz. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula2000 -- 20 Mart 2018; 15:10:26 >

Katılım Zamanı
    06 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

11 Not

Yorum için teşekkürler :) balda herhangi bir katkı maddesi ya da arılara şerbet vb gibi bir bal üretimine katkı olacak herhangi bir madde yoktur. Belki de katkısız yediğiniz ilk çam balıdır farklı gelmiştir bilemiyorum. Ben doğduğumdan beri balsız kahvaltı etmeyen biri olarak amcamın peteklerinden olan çiçek balından daha çok beğendim ve bu sene hep bunu yiyorum :) taze tereyağ ile mükemmel oluyor tavsiye ederim. Saygılar selamlar

|
    |
    formula2000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    87 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    02 Nisan 2007

Durum
    Forumda değil

Cuma günü öğleden sonra sipariş verdim, pazartesi ulaştı. Bal gerçekten kıvamlı ve lezzetli. Tavisye edilir.
    |
    |

Katılım Zamanı
    25 Mayıs 2011

Durum
    Forumda değil

Sipariş verdim, ertesinde de hemen kargoya verildi. Koray hocam alışveriş boyunca sağolsun çok ilgilendi.

Bal gelince tadına baktık, gerçekten kendini belli ediyor, öyle çok şekerli değil, hiç rahatsız etmiyor, tam kıvamında. Balcı eli ile süzüldüğü belli, öyle tam makineleşmiş bir atölyeden çıkmamış, ki bu balı başka türlü böyle doğal olamazdı. Tadını ailecek pek beğendik.

Pek değerli amcanızın ve sizin ellerinize sağlık Koray hocam, şu güzel ballardan tatmamıza vesile olduğunuz için ne kadar teşekkür etsem azdır

|
    |

• Onbaşı
    30 Mesaj

Katılım Zamanı
    05 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

Bal çok sağlam paketlenmiş geldi yoğun kıvamlı ve lezzetli.Ben memnun kaldım bitince tekrar almak isterim.

|
    |
    Intel Core 2 Quad Q6600 Rev. GO-GİGABYTE GA 965 PS3 Board-XFX8800gts 512mb.VGA-320 gb.Segate HDD-OCZ PLATINUM VISTA EDITION 4GB 800MHz DDR2 KIT (2x2GB)-COOLERMASTER Centruion Kasa-Seasonic X-750 80+ Plus Gold 750W Modüler Güç Kaynağı-Samsung 740BF Monitör
  • Yüzbaşı
    646 Mesaj

Katılım Zamanı
    07 Nisan 2013

Durum
    Forumda değil

Korayım sağolsun özenle kargoladığı balları teslim aldım, evdekiler ilaç niyetine az ye desede çoktan bitirdim :D Lezzeti fevkaladeydi, hatta diğer ballarıma da karıştırıp kıvamının yoğunluğundan tadı değişmeden yiyebildim :)) Emeğine sağlık. Şu bahsettiğim işleri bi düzene alabilirsem yeni siparişleri vereceğim inşaâllah.. Âllah c.c. Razı olsun, hayırlı bereketli eylesin kardeşim.. Selametle
    |
    |
    Katılım Zamanı
    05 Temmuz 2004

Durum
    Forumda değil

İki kilo balımızı sağsalim, hızlı bir şekilde aldık:)

Öyle güzel, öyle sağlam kargo yapmışsınız ki bıçakla bile zor açtım. Her şey için ve özellikle yok olmaya yüz tutmuş "adam gibi adam" prototipine model teşkil ettiğiniz için ne kadar teşekkür etsek az..Emeğinize, alın terinize sağlık. Allah uzun, sağlıklı ve sevdiklerinizle hep yan yana bir ömür nasip etsin size. Bu arada bal tam tadında ve yiyilmelik, tavsiye olunur...
    |
    |
    12 Ekim 2012

Durum
    Forumda değil

1 Kilo balımı birkaç gün önce almış bulunmaktayım, bal kaymak yapmayı öyle özlemişim ki anlatamam..

Kargo çok sağlamdı kırılması için çekiçle vurmak lazım herhalde :)

Gerçekten verdiğiniz paranın hakkını veren bir ürün ve güler yüzlü, ilgili bir satıcı

Forumun bu denli üyelere çok ihtiyacı var artık.. Tekrardan çok teşekkür ediyorum bir daha ki alışverişe kadar kendinize iyi bakın :)
    |
    |
    Alışveriş yaptıklarım :drummer_bjk - brainwavz m5 , hatrix - Asus P8Z68-V LE , i3 2120 , VicariouS - Corsair 400R , trulli - Sony DZ 330 5 1 DVD Ev Sinema Sistemi ,clinteastwood1981 - Audio-Technica ATH-CKS55X (2) , Audio-Technica ATH-CKS99 , Audio-Technica ATH-CKS77x , massacrer - Microsoft Sidewinder X6 , FoxPark - Razer Deathadder 2013 , ozgur0785 - i5 2500K , embayo - Razer Goliathus Control Edition Large Mouse Pad , Pargalı1905 - HTC 10 Hi-Fi Kulaklık , ALONE06 - Asus G752-VS , terianri - Guitar Hero Live , Rodimus01 - 4DN 4Dimension Whey Phase , foggof62 - Razer Goliathus Speed Editon Large , edacsac - Huawei P10 Plus 128GB , Sewok - Fujitsu Ah531 , Hiickimse - 1 KG Çam Balı
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Masal
üniversite
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.