Şimdi Ara

Kayserispor'un verilmeyen penaltısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Belhandanın tekme atıp kırmızı görmemesi de yazsaydınız.
  • TFF elle müdahale kurallarını açıp tekrar okumakta fayda var. Top ele çarpıyor el topa gitmiyor. Bu bir, ikincisi top ele çarptığında önemli bir pozisyonu engellemiyor ya da atağı bozmuyor. Üçüncüsü, eller hava topu mücadelesinde genelde bu pozisyonda olur yani top kolun üst kısmına çarparken eller pozisyona göre doğal bölgesinde. Ve sonuncsuu ise elini sakınması ihtimal dahilinde değil çünkü topun Umut'un kafasına çarpıp çarpmayacağı belli değil.

Eğer itekleme pozisyonuna penaltı deniyorsa; bu müdahale değil cezasahası içinde dışında da yapılsa faul çalmak çok ağır karar olur. Bunun gibi bir çok hava topu mücadelesi yaşanıyor ve faul çalınmadığında kimse sesini çıkartmıyor. Ayrıca Umut ve kayserili oyuncuların da bu pozisyonda hiçbir itirazı olmamıştır.

Sanırım pozisyonla alakalı bu kadar açıklama yeterli.
  • Burkina Faso kullanıcısına yanıt
    Hocam kaval kavala çarpma pozisyonu bu mu cenkin dedigi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan en komiğide rüzgar çıksa düşmeye meyili forveti olup burak bizdeyken " hırsız" damgası vuran adamlar gelmiş bize ahlak dersi veriyor. Haftaya bir daha düşer bir penaltı alır averaj kapanır merak etmeyin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Yav he he penaltıymış

Utanmadan olmayan penaltıdan günah çıkarma konusu açıyor. Kırmızıları çalınmaz, beleş penaltı alır sonra utanmadan rakibe çamur atar. Yazık valla.

asıl sende utanma yok adam hem itiyor hemde top koluna çarpıyor hakemin gözünün önünde. Ha bunu çokta umursamıyorum ama sen şimdi beleş penaltı diyorsun biz çamur atıyorsun sende kaç tane yüz var merak ediyorum.
  • Bu hayal dünyasında yaşayan BJK taraftarının kendi bölümü kapatıldı mı?

Bjk bölümü duruyorsa neden bizim bölümde takılıyorlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

quote:

Yav he he penaltıymış

Utanmadan olmayan penaltıdan günah çıkarma konusu açıyor. Kırmızıları çalınmaz, beleş penaltı alır sonra utanmadan rakibe çamur atar. Yazık valla.

asıl sende utanma yok adam hem itiyor hemde top koluna çarpıyor hakemin gözünün önünde. Ha bunu çokta umursamıyorum ama sen şimdi beleş penaltı diyorsun biz çamur atıyorsun sende kaç tane yüz var merak ediyorum.

2 2 lik maçta Gs nin şutu yok yorumundan sonra sende bir tuhaflık olduğunu anlamıştım zaten. Buna penaltı diyen anca senin kadar futboldan anlar. Beni alıntılayıp durma bundan sonra sana cevap yok. Bu pozisyona penaltı diyen adamla futbol konuşulmaz çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Bu hayal dünyasında yaşayan BJK taraftarının kendi bölümü kapatıldı mı?

Ya çekilecek dert değil bunlar, Bjklilerin diğer bölümlere yorum yapmasının yasaklanması lazım çünkü ciddi anlamda itici adamlar. Şu pozisyona utanmadan penaltı diyor karşıma geçmiş ya. İnanılır gibi değil, fanatizmin doruk noktası bu herhalde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

quote:

Yav he he penaltıymış

2 2 lik maçta Gs nin şutu yok yorumundan sonra sende bir tuhaflık olduğunu anlamıştım zaten. Buna penaltı diyen anca senin kadar futboldan anlar. Beni alıntılayıp durma bundan sonra sana cevap yok. Bu pozisyona penaltı diyen adamla futbol konuşulmaz çünkü.

Şutu yok demedim onu net hatırlıyorum. Son dakika kaçan pozisyonda %100lük golü kaçırmasak görürdüm gibi şeyler dediniz bende Josue şut çekmeden nasıl %100lük pozisyon oluyor dedim yani son dakika için dedim bunun üzerinden yürüme.

• quote:

quote:

Ya çekilecek dert değil bunlar, Bjklilerin diğer bölümlere yorum yapmasının yasaklanması lazım çünkü ciddi anlamda itici adamlar. Şu pozisyona utanmadan penaltı diyor karşıma geçmiş ya. İnanılır gibi değil, fanatizmin doruk noktası bu herhalde.

bide adam hem itiyor hemde ittikten sonra düşen top koluna çarpıyor nasıl penaltı değil? ha tamam çokta umrumda değil 4:1lik maç sonuçta ama sen beleş penaltı deyince itici olmuyorsun ben oluyorum öyle mi

• quote:

quote:

Ne yasaklanması, ağla, kudur yazan 2 tane bjklinin mesajını şikayet ettim 2sinde de işlem yapılacak durum görülmemiştir dediler
    Bjkliye bu zekanla iyi espri yapıyorsun yazdım anında 8 gün ban verdiler

• quote:

quote:

Yav he he penaltıymış

Yazık kimin çocuğuysa tabi "şerefliler" hemen aklamaya çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

quote:

Ne yasaklanması, ağla, kudur yazan 2 tane bjklinin mesajını şikayet ettim 2sinde de işlem yapılacak durum görülmemiştir dediler
    Bjkliye bu zekanla iyi espri yapıyorsun yazdım anında 8 gün ban verdiler

Kardeş ben yanlış hatırlamıyorsam bu forumda bir kez renksiz yazdım 1 kez bak Gs konusunda 1 hafta ban yedim, anında ama ışık hızı tarife. Adamlar her konusunda renkliler yazıyor, ceyda esra dansöz her türlü ahlaksızlık mevcut ve işlem yapılmıyor yani. Cidden şaka gibi ya, açıklanabilir bir tarafı yok bu olayın. Bjk bölümünden üyeleri admin yapıyorlar adam küfür yesen ses çıkarmıyor. Diyecek bir şey yok.

• Ulan Kayserinin verilmeyen penaltısında bile bunlar yine birleşiyor.

Olm gidin dilekçe verin valla bak fener yenilirse gs de yenilmiş sayılsın veya gs yenerse fener de yenmiş sayılsın falan diye, veya gidin birleşin zaten şirket, şirket birleşmeleri artık daha kolay gidin birleşeme başvurusu yapın bak yemin ediyorum şaka değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burkina Faso

quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

Orijinalden alıntı: Burkina Faso

quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

Pozisyonun penaltı ile uzaktan yakından alakası yok.

Oguzhanın 10 dakika kırmızısı

Kayserispor'un verilmeyen penaltısı

Babelin kırmızısı

Beleş penaltı

Hepside tek maçtan.İttire ittire galibiyet

Yok hocam 5 maç ceza verilmeli, fotoğraf atmayalım videosunu koy lütfen. Antalyaspor'un 15 faulü Beşiktaş'ın 5 faulü varken 2 takımın da 1er satı kartı vardı . He diyorsan ki ittire ittire galibiyet bu da aynı sonuçta ben penaltı olayını savunmuyorum zaten bizimkiler konuşuldu bi gündür , bu pozisyon niye hiç konuşulmadı diyorum.

Ben ceza diye birşey demedim yanlış anladın sanırım.Video istiyorsan gidersin araştırırsın. Yasal değil video koymak

Hocam dediğim şu Babel ve Oğuzhan'ın pozisyonlarında kırmızı yoktu fotoğraf atarak akıl karıştırma dedim ben. Eğer fotoğraf ile anlaşılıyorsa Mehmet demirkolun dediği gibi Diegonun topa müdahalesi var mı yok , rakibini engelliyo mu engelliyo o zaman penaltı .

Bu da fotoğrafı , net şekilde müdahale var o zaman ?

Fotoğraf net biçimde penaltı olmadığını gösteriyor. Ayak yerde. Nasıl penaltı diyebiliyorsunuz buna anlamadım.

Bizim maçtaki pozisyon yakın mesafeden, iki oyuncu arasına düşen top. Çarpma kabul edilir. İtmiş faul var dersen orası tartışılır ama çok daha ağır itme-çekmeler her maç oluyor cezasahasında. Penaltı vermek çok ağır olurdu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.