Şimdi Ara

Kayseriden Ücretsiz Sahiplendirme !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Öncelikle herkese hayırlı forumlar...

Yaklaşık 1,5-2 yaşına yakın. Bütün evrakları ve aşıları tamdır. Sağlık karnesi..vs vardır. köpek tam 1 yıldır bende ve bendne önceki sahibi Ankarada bi askeri birlikte Tümgeneraldi ve tayini çıktığı için o da bana ücretsiz verdi. Son yıllarda av merakım olduğundan ve 2 köpeğe birden de bakamayacağım için değişim yapmak istiyorum

Tek istediğim önceliğim bunu verip yavru bir av köpeği sahibi olmaktır..Önceliğim İngiliz Pointerle takas olabilir. Fakat tekliflerinizi de değerlendireceğim. Kesinlikle üste para istemiyorum ve üste para vermeyeceğim. Aklında değiştokuş olan varsa direk değiştirme yapalım.. Yaz sonuna kadar alıcı çıkmazsa köpeğime gerçekten yakınlarımdan isteyen birisine vereceğim.

Önceliğim Kayseri'dir. Biliyorsunuz ki kargolar v.s canlı hayvan almıyor (Uçaklar alıyor filan demeyin onunla uğraşmaya vaktim yok.)

Kayseri dışından isteyen arkadaşlar kendileri gelerek alabilirler.
     Kayseriden Ücretsiz Sahiplendirme ! Kayseriden Ücretsiz Sahiplendirme ! Kayseriden Ücretsiz Sahiplendirme ! Kayseriden Ücretsiz Sahiplendirme !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sCandaL3.8 -- 28 Temmuz 2013; 13:36:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.