Şimdi Ara

Kayseride Oto Yıkama Tavsiyesi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
21.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkaya1966

Beyler konu hortlatmış gibi olacam ama kayserideyim ve aracımı oto kuaföre götürmeyi düşünüyorum... Dış temizliğinden çok iç döşemeleri kılıfı temizletmem lazım... Sağlam bi yer bilipte tavsiyesi olan varsa pm atarsa sevinirim... Şehir dışında yaşadığım icin kayseride bu konuda neresi var hiç bilmiyorum

Hocam otopratik öneririm temiz iş yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEKAŞ OTO KUAFÖR geçen aracımı bıraktım her zaman bırakırım gider gelirim sahipleri de çok iyi aile ortamı var arkadaşlar tavsiye ediceğim yer şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekas happy car

BEKAŞ OTO KUAFÖR geçen aracımı bıraktım her zaman bırakırım gider gelirim sahipleri de çok iyi aile ortamı var arkadaşlar tavsiye ediceğim yer şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar

Yapma ya bak sen şu işe

Reklam işini biraz daha düzgün yapabilirsiniz.
  • Başımıza geleni yazayım mustafa şimşekte cami karşısında bir yıkamacı var arabayı verdik döndüğümüzde oğlan binmiş park halindeyken gazı sonluyordu ders oldu tavsiye etmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayseri parkın altına yeni oto yıkama açılmış çok uzun zamandır kapalıydı herhalde 2 3 sene olmuştur geçen gittiğimde verdim arabayı başlangıç için hizmetleri tatmin edici 25 liradan iç dış yıkıyorlar alışveriş yapmaya falan gidecek olursanız deneyin

• fuzulı orta ısıklardan saglık ocagı tarafına doner donmez bıllur caddesı uzerınde yerımız 05545620678 tel numaram ınternetten aldım dersenız aracınızla ozel olarak ılgılenecem menmun kalacaksınızdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkaya1966

Beyler konu hortlatmış gibi olacam ama kayserideyim ve aracımı oto kuaföre götürmeyi düşünüyorum... Dış temizliğinden çok iç döşemeleri kılıfı temizletmem lazım... Sağlam bi yer bilipte tavsiyesi olan varsa pm atarsa sevinirim... Şehir dışında yaşadığım icin kayseride bu konuda neresi var hiç bilmiyorum

Ya eskiden devlet su işleri tarafında sühanın yanındaki benziliğin yanında bir yer vardı makinalı sistem.

Benzinliklerdeki gibi olan değil araba binanın başında girip sonundan çıkıyordu çıkınca elemanlar iyi kurulayıp içini temizliyordu hala varsa ora iyidir

• Kadıoğlu321 K kullanıcısına yanıt
    kardeşim osb dag yolunda nurgül oto yıkama adam gibi yıkıyor bu bahsedilenler nurgül oto yıkamadan 20 yıl geride başından ayrılın aracınızın tozun topragın üstüne köpük sıkıp çalıyorlar fırçayı yada duru su dudup yine toz toprak süngerliyorlar aracın kaporta pasta cila istiyor onu kimyapıyor sorsanız en iyi kendileri yapıyor yalan polisaj makinası 10 da 8 de yada 5 de çalışıyor oda aracın köşe kardaklı yeri kavuruyor onunda üstüne cila çalıp gönderiyorlar sakın fırça vurdurmayın ha diyorla yani aracın makyajı akar akmaması için fırçasız 4 yada 5 sefer araç kamufile oluyor sonra yedigi halt çıkıyor ortaya sonrası tribe giriyon ne olmuş bu araca güneş yanıgı olmuş eline saglık
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin deniz

kardeşim osb dag yolunda nurgül oto yıkama adam gibi yıkıyor bu bahsedilenler nurgül oto yıkamadan 20 yıl geride başından ayrılın aracınızın tozun topragın üstüne köpük sıkıp çalıyorlar fırçayı yada duru su dudup yine toz toprak süngerliyorlar aracın kaporta pasta cila istiyor onu kimyapıyor sorsanız en iyi kendileri yapıyor yalan polisaj makinası 10 da 8 de yada 5 de çalışıyor oda aracın köşe kardaklı yeri kavuruyor onunda üstüne cila çalıp gönderiyorlar sakın fırça vurdurmayın ha diyorla yani aracın makyajı akar akmaması için fırçasız 4 yada 5 sefer araç kamufile oluyor sonra yedigi halt çıkıyor ortaya sonrası tribe giriyon ne olmuş bu araca güneş yanıgı olmuş eline saglık

hergün önünden geciyorum nurgül'ün nasıl yıkıyor fırçasız mı köpüğü kostikli değil mi marka şampuan ve mikrofiber bez mi kullanıyor

• dün sonax a gittim önce tazzikli su tutuyorlar somra köpuk verdikten sonra kağit gibi beirşeyle iyice silip su tuttuktan sonra çekçekle kurutuyorlar
    sildikleri kağita benziyen şey ve çekçek aracı çiziyor mu bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacimmüdür

dün sonax a gittim önce tazzikli su tutuyorlar somra köpuk verdikten sonra kağit gibi beirşeyle iyice silip su tuttuktan sonra çekçekle kurutuyorlar

Sonax'a bir kez gittim. İşçilik iyi değildi.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -epica-

quote:

dün sonax a gittim önce tazzikli su tutuyorlar somra köpuk verdikten sonra kağit gibi beirşeyle iyice silip su tuttuktan sonra çekçekle kurutuyorlar

Sonax'a bir kez gittim. İşçilik iyi değildi.

işciliğin diğerleerinden bir farkı yok yine bezi yere atıp üstüne tazzikli su sıkıyorlar diğerleri gibi
    köpük sonaxsa eğer tek artısı bu olabilir

İlk gittiğimde işçilik biraz daha iyiydi 2. gittiğimde çok baştansavma yıkadılar bazi kirler duruyordu araba kurumamıştı bile sonax sı tavsiye etmiyorum

herAlde sonaxdan baska marka sampuan kullanan ve fırçasız yıkayan yer yok kayseride mecburen sonaxsa devam

• Arkadaşlar Kangoo aracımız için detaylı iç temizlik yaptırmayı düşünüyorum. Kayseri Sonax'tan 390 lira fiyat aldım. Motor temizliği de dahil değil ayrıca. Bana çok geldi.

Daha uyguna motor temizliği de dahil güzel iş çıkaracak yer tavsiyeniz var mı ?

Bekaş Oto Yıkama yazanlar olmuş. Buraya yakın zamanda giden, memnun kalan veya şikayeti olan var mı ?

Teşekkür ederim.

• ctiy one otel karşısında tts oto yıkama var ben oraya yıkatıyorum ve gayet memnunum
  • Eski sinema onay Yen'i Bşb kütüphanesi karşısındaki bim marketin arkasında bi yıkamacı var orayı tavsiye edebilirim.

• Konuyu bayağı bir önce ben açmıştım. Arkadaşlar ben artık oto yıkamaya gitmiyorum. Kayseride ve diğer illerde hangi oto yıkamaya gitsem hepsi aslında araç için çok zararlı işlemler uyguluyorlar. Adam fırça kullanmıyoruz diyor ama kullandıkları bezler zımpara gibi olmuş, fırçadan daha beter. O bezleri de güya temizlemek için yere atıp basınçlı şu sıkıyorlar. Ne idüğü belirsiz ucuz yollu ürünler kullanıyorlar. Aracını düşünenlere tavsiyem, bir senelik oto yıkama masrafınızı tek bir seferde vererek bir ader basınçlı yıkama makinesi ve yan ürünleri alarak kendi aracınızı kendiniz yıkayın. Hem daha zevkli hem de gözünüz gibi baktığınız aracınızı ne olduğu belli olmayan adamlara ve ürünlere emanet etmiyorsunuz. Ben yaklaşık bir sene önce bu dedigimi yaptım ve şu an gayet memnunum yaptığım işten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -epica- -- 4 Temmuz 2017; 10:35:40 >
  • arkadaşlar ben yaklaşık 1 yıldır eski sanayide ctiy one otel karşısındaki tts oto yıkamada yıkattırıyorum arabamı gayet memnunum ne dersen yapıyorlar en azından sünger dedikten sonra karşında adamı fırçayla görmüyosun birde burada tavsiye üzerine seramik kaplama yaptırdım seramik kaplamayı bilmeyenler ve arabasını sevenler araştırsın faydasını zaten anlayacaktır.. temizlik işi kişiye göre değişir ama denemenizi tavsiye ederim
  • burda yazan arkadaşların tavsiyesi üzerine eski sanayide ki tts oto yıkamaya bende gittim ve memnun kaldım en azından müşteriye hürmet var.. teşekkürler tts çalışanları
  • Gençler şuan tts oto yıkamadayım. Geçen ayda buradaki tavsiyeleri okuyarak buraya gelmiştim. Çalışanlar çok ilgili ve işlerini temiz yapıyorlar. Birisi playstation internet falan var demişti burada bekleme salonunda. O yokmuş 😀 Reklam amaçlı demiyorum. Ben yorumlara tek tek baka baka burayı seçtim memnun kaldım. Tavsiyemdir. Şu da bizim makinenin banyosu :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.