Şimdi Ara

Kayseri'nin çok büyük potansiyeli olup kullanılmaması (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
5
Favori
5.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Isparta, Kayseriden kat ve kat daha fazla potansiyele sahip. Eğirdir, Kovada gibi muhteşem güzelliklere sahip. Yaz & Kış turizmi. Konumu. Antalya'ya yakınlığı ve göller bölgesinde olması. Toprağının aşırı verimli olması ama sıkıntı burada değil. Sıkıntı, insanından kaynaklanıyor, Türkiye de bu kadar para göz bir topluluk var mıdır bilinmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

Çok iyi hatırlıyorum Kayseri'de 2009 yılı Ramazan Bayramında şeker toplamaya çıkan üç çocuk komşusu tarafından öldürülüp gömülmüştü, o olaydan önce çocuklar dışarıda deli gibi şeker toplardı, şimdi bayramlarda sokaklarda çocuk yok. 5 yıl yaşadım, itici bir şehir.

Hatırlıyorum.Yakalanınca çevresinde büyük bi kalabalık toplanmıştı linç edilecekti.

Ben Konya,Çorum,Tokat insanını da tanıdım ama Kayseri ve Yozgat insanı gerçekten başka incelenmesi gerekiyor. 1. yazdıklarım cahil olmuş veya bırakılmış yobaz ve eğitimsiz köylü ama o 2. yazdıklarım tamamen çıkarcı,insanı kullanmaya yönelik,çakal kesim. Kayserili çok tanıdığım oldu.Çoğu mu şeref ve anlayış yoksunu çıkar.
  • Genellemeciler toplanmış yine.İzmir neyse Sivasta o.Aynı tipten insanlar her ikisindede var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PomPom kullanıcısına yanıt
    Bir bitmediniz

• Gene bazı arkadaşlar anlamsız savunmalara geçmiş. Ben sadece gördüklerimi ve olması gerektiğini düşündüğüm şeyleri paylaştım....

• Sadece yazdiklariniza göz gezdirdim.

İktidar tarafindan kayseriye çok kıyak geçildi.

Kayseri halkindan bir cacık olmaz boşa hayal kurma...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.