Şimdi Ara

[KAYSERİ Forum 5M Migros] 1 lt Fanta 2.75 ₺ - Coca-Cola Şekersiz 2.48 ₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [KAYSERİ Forum 5M Migros] 1 lt Fanta 2.75 ₺ - Coca-Cola Şekersiz 2.48 ₺

Yerel mi genel bir kampanya mı bilemedim. Bana fiyatın bugün düşürüldüğü söylendi, bana uygun gelince paylaşmak istedim. Şayet hatalı bir konu ise lütfen silinsin, teşekkürler. 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 21 Haziran 2021; 16:4:4 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yerel ise skt yakın olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerel. Birkaç yerde de bu kampanyadan yapıldı. Afişteki kampanya başlangıç tarihinden beri oluyor zaman zaman mağazalarda. Sanalda ise 2.5 litresi 6.90 veya 7 lira gibi bir şeydi sanırım.

• O mağazaya ne zaman gitsem delist ürünleri bitiren forum ölücüsü sendin demekki

• Geçenlerde söylemiştim. Şekersiz kola alana yakında para verecekler diye. 2,48 TL vermeye başlamışlar demek ki. Ama az. En az 10 TL vermedikleri sürece almam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ayni fiyat hulisi akar yıldırım beyazit migrostada aynı fiyatti son kullanma tarihi yakin bunlarin

• Kayseriye bir zamanlar gidip gelen bir damat adayıydık, şehirde cocacola israil askeri muamelesi görüyordu, kendisine rastlamak oldukça zordu. onunla alakalı mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

Kayseriye bir zamanlar gidip gelen bir damat adayıydık, şehirde cocacola israil askeri muamelesi görüyordu, kendisine rastlamak oldukça zordu. onunla alakalı mı acaba?

hangi yüzyılda yaşadınız hocam bunu? son yüzyılda denk gelmedim pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

hangi yüzyılda yaşadınız hocam bunu? son yüzyılda denk gelmedim pek.

Alıntıları Göster

2009-2010

• Coca - Cola geçen bende aldım ama Berbattı.
    Pepsi Bi tık daha iyi geliyor bana nedense..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şekersiz serisi isim değiştirip zero olarak yenilendi, o yüzden eski seriyi eritmek için indirim gelebilir

• Üstüne para verseler içmem..

• Pepsi dogu akdeniz tarafinda sekersize gecti bile. 2,5 lt pepsilerin tadi igrenc. Pepsi 2,5 lt maximus diye geciyor fatura basliklarinda.Yakinda tum turkiyede coca cola dahil sekersize gecilecekmis.
    Basta inanmiyordum ama ciddi ciddi adamlar sekersize gectiler caktirmadan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.