Şimdi Ara

Kayseri devlet hastanesinde ki Suriyeli hamile kadınlar 😱 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
5
Favori
19.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
315 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haberi doktor kuzenime attım. 16 yaşında 3. çocuğunu doğuran suriyeliden sonra şaşırmadım dedi. komik ülkeyiz kendi kendimizi bitiriyoruz.

• Abouw bunlar kuluçkaya yatmışlar😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oy uğruna ülkenin demografik yapısına dinamit döşeyen siyasiler sağ olsun. Bir de bu Suriyeli kadınlarla evlenip melez çocuk yapanlar var. İktidar değiştiğinde vatan hainliğinden yargılansınlar. Bunlar da defolup Suriye'ye dönsün.

Beni ırkçılıkla suçlayan birtakım arkadaşlar olabilir. Güya bunlarla Avrupa'ya giden Türkleri bir tutmuşlar. Sen hayatında kaç tane canlı bomba Türk gördün, sen hayatında kaç tane Avrupa'ya gidip arabanın önüne atlayıp para isteyen Türk gördün. Kaç tane dilenci, tecavüzcü, gaspçı gördün? Sen hiç hastanelerde 12 çocuklu Türk aile gördün mü? Veya bu şekilde doğum kuyruğunda bekleyen kadınlar? Ben ve bana destek çıkanlar ırkçı olduğumuz için değil, üzerinde daha 100 yıl bile geçmemiş dedelerimizin kanlarıyla kazandığı vatan toprağına ihanet eden, kim, ne olduğu bilinmeyen mültecileri ülkeye sokarak bu ülkeyi parçalamaya çalışan adi insanlara sitem ediyoruz. Birinci Dünya harbinde bizi arkamızdan vuranlara güvenilmeyeceğini, bunların namussuz olduğunu söylüyoruz. Nitelikli insanın bu ülkede her zaman yeri vardır. Ama daha 2 sene önce IŞİD saflarında savaşmış, senin benim kafamı kesip, anamızı, bacımızı ganimet olarak gören adamlar bunlar. Yapmayın etmeyin. Ülke elden gidiyor. Birbirimizin değil bu katillerin yakasına yapışıp hep birlikte defedelim.

Kısa bir süre önce 18 yaşında bir kardeşimiz Galata kulesinden atlayarak intihar etti. Benim ülkemin evladı canına kıyarken bunların tavşan gibi üremesi kanıma dokunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T Square -- 25 Haziran 2021; 3:40:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şöyle bir istatistik mevcut;

Türkiyedeki Suriyeli Sayısı Mayıs 2021 – Mülteciler Derneği (multeciler.org.tr)

Açın okuyun derim. Durumun vahimiyetini tahayyül edebilmek için önemli...

• Doğuran sıradan çıksın kasıyor  

• Kürt sorunu da böyle başladı körfez savaşında ülkeye sokulan ıraklı kürtler kıtlıktan çıkmış gibi çoğala çoğala bu sayıya ulaştılar şimdi bizden toprak istiyorlar

• Hamile kalmaları parayla desteklenmiyorsa sol bileğimi keserim

• ben size göndermenin resmi ve hızlı yolunu söyleyeyim hem resmi hemde kendi istekleriyle gidecekler gitmeseler bile ülkeye fayda sağlamak zorunda kalacaklar ki sanmıyorum katkı sağlama noktasına gelince kalacaklarını

1.Önceklikle usulsüz verilen vatandaşlıkların hepsi iptal edilecek ve mülteci veya sığınmacı statüsünde ülkeye gelenler vatandaşlık süreci kapsamında sayılmayacaklar

2.Biz üniversitelere yada yurtdışında bir okula gittiğimizde ücret ödüyoruz değil mi yabancı olduğumuz için bunlardan devlet okullarında yıllık ücret alınacak diğer ülkelerdeki gibi buradan gelen paralarla yeni eğitim projeleri yapılacak

3.Devlet hastaneleri ücretli olacak buda aynı diğer ülkelerdeki gibi sürekli çocuk doğuramazlar o zaman hastanelere gezmeye gider gibi gidemezler bedava ilaç alamazlar buradan gelen paralarla tıbbı eğitim laboratuvarları kurulur buradanda bir fayda çıkarılır veya ülkemizde tedavisi çok pahalı olan sma vs çok büyük maliyeti olan hastalıklar için bir havuzda kalır bu para ihtiyaç halinde bunların tadavileri için harcanır

4.Oturma çalışma izni için her sene vize zorunluluğu ve vatandaşlık süresi 5 seneden 10 seneye uzatılır ve tek vatandaşlık sistemine geçilir ülkede doğan çocuklar 18 yaşına kadar vatandaşlık alamazlar tıpkı japonyadaki gibi 18 yaşına geldiklerinde vatandaşlık seçme hakları olur 18 yaşına gelene kadar aralıksız olarak ülkede yaşadıklarında para vererek vatandaşlık devam eder ama bu ücret 250 binden 500 bin dolara çıkar buda devlet kurumuna yada projesine yatırım yaparak yada ülkedeki türk vatandaşlarına fakir halka eğitim alamayan bölgelere bu para yardım olarak hibe edilerek vatandaşlık alınır.Veya 1 milyon dolara çıkar yeniden sınırsız oturma çalışma izni verilir devlet kurumuna yada projesine hibe edilerek 5 sene kesintisiz ve suça karışmadan kaldığında vatandaşlık alır

5.Evlilikle vatandaşlık alma prosedürü kesinlikle değişmesi lazım evlense bile en az 5 sene ülkede kesintisiz yaşayıp hiç bir suça veya hukuksal olaya karışmaması gerekir bu süre içinde her sene vizeye tabi olması gerekir.Bu süre içinde doğan çocuklar vatandaşlık alamazlar dediğim gibi 18 yaşına kadar haklardan yararlanırlar ama resmi olarak türk vatandaşı olamazlar 18 yaşına geldiklerinde kesintisiz ülkede yaşayıp vatandaşlığı seçebilirler diğer ülkeden olan insala yada türk olan insanın

Böylece hem ülke güvenliği sağalanmış olur dışarıdan gelen tehlikelere karşı hemde ülkemizi geçekten seviyorlar mı bunun için fedakarlık yapmaya razılarmı görmüş olacağız hemde ülke halkını ve vatandaşın çıkarlarını ülke halkı olmasının faydasını görmüş olacaklar

• 502 bin tane 0-4 yaş mülteci var. Yarım milyon tanesini mülteciyken doğurdular. Bunlar yerleşik olursa ülkeyi kuruturlar. Akpliler siz oy verin. İçinden geçin ülkenin!

• Hanımla iş çıkışı bim markete girdik içerde 3 kadin Suri 10 tane civarında çocuk hepsi 6-7 yaşından küçük, büyük ihtimal Türkiye doğumlu hepsi, hanıma bir bakış attım suratıma öyle sert baktiki sakın sesini çıkarma gibi tek çocuk var bizde😁

• fixriterzi F kullanıcısına yanıt
    2023 de iktidar değişir ve ülkemiz düzelmeye başlarsa o zaman yaparsınız hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oy uğruna düştüğümüz hallere bak.

• Kadın Doğum hastanelerinde hep durum böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: ProStr33t

2023 de iktidar değişir ve ülkemiz düzelmeye başlarsa o zaman yaparsınız hocam

Şimdi yapsın hocam. 2023 de iktidar değiştiği gün yenge doğurur. Bir nevi hoşgeldin partisi     

• ll BLooD ll L kullanıcısına yanıt
    Bizde çift bayram kutlarız o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProStr33t -- 25 Haziran 2021; 6:8:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merkel teyzemiz cok teşekkür ediyormuş.
    Dış güçler bile Suriyelilerin Türkiye'de kalmasını istiyor.

• Çok büyük belalar bizi bekliyor!

• Bi insan neden bile bile türkiyeyi bu hale getirir

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.