Şimdi Ara

Kayseri devlet hastanesinde ki Suriyeli hamile kadınlar 😱 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
5
Favori
19.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
315 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl bu kadar nonoş olabiliyorsunuz? Bu çocukların hepsi potansiyel terörist. Yarın öbür gün toprakta isterler. Sizin gibi h*manist, nonoş insanlar anlamaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProStr33t

Nasıl bu kadar nonoş olabiliyorsunuz? Bu çocukların hepsi potansiyel terörist. Yarın öbür gün toprakta isterler. Sizin gibi h*manist, nonoş insanlar anlamaz.

Sen gorursun pazartesi hümanisti teröristi..  

• Gaziantep de durum şuan aynen böyle her bölüm durum adayı yukarı böyle ama kadın doğumun önünde adım atacak yer yok. Benim sigortam işsizim ve ben ücretsiz muayene olamıyorum ama bunların benden çok hakka sahip olmaları ve ileride ki nüfus artışları benim kanıma dokunuyor...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bulunduğum ilde de kadın doğum polikliniğinin nereden baksan %80'i suriyeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Verilmemesi lazım türkiyede kan bağı üzerinden vatandaşlık veriliyor doğum yerine göre vatandaşlık veren ülkeler

İyi ki soy bağına göre vatandaşlık veriliyor umarım bunu değiştirmezler.

• Elimde olsa bunları bir saniye daha tutmam bu ülkede. Tavşan gibi sürekli durmadan pompa halindeler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konudan bağımsız doğru ya da yanlış bilmiyorum, internette gördüğünüz herşeye bu kadar çabuk inanmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    Her Suriyeli ailenin en az 5-6 tane çocuğu olduğu İçin inanmamak İçin bir neden yok. Konudan bağımsız yazmışsınız anladım. Yine de yazayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProStr33t -- 24 Haziran 2021; 9:51:58 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

bu surıler ılk geldıklerınde yanımızda bırı calısıyordu. 7-8 sene felan once.

eleman benden 1 yada 2 yas kucuktu. ben 30 yasındayım. o o zamanlar 22 dır max.

6 çocugu vardı. peder beye bu neden evlenmedı geç kalmış geç diyordu 

şimdi 20 25 çocugu olmustur aynı hızda gıtmişse 

üremeyi büyük bir marifetmiş gibi görüyorlar.

Sizin gibiler iş aş verdikçe bunlar 5 çocukta yapar 55 çocukta yapar. Sende onun yaptığı çocukları sayar durursun öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk geldiklerinde söyledim yine söylüyorum.İleride maddi manevi çok büyük bir toplumsal soruna dönüşecek bunlar!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Kimse tehlikenin farkında değil ama gonderilmezlerse uzun vadede büyük sorun olacaklar

Geçmiş olsun...

• Savaşma seviş dedikleri durumu köküne kadar uyguluyorlar. :(

• Bu seçimde millet ittifakına oy verip, mezhepsel politika izleyip bizi Suriye batağına sokan AKP'den kurtulma zamanı geldi. Suriyeliler Suriye'ye!

• Bu seçimde millet ittifakına oy verip, mezhepsel politika izleyip bizi Suriye batağına sokan AKP'den kurtulma zamanı geldi. Suriyeliler Suriye'ye!

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.