Şimdi Ara

Kayseri'de -4 Derecede UCUZ Meyve-Sebze Kuyruğu Bekleyen Vatandaşlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
13.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
268 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Kul kınadığını yaşamadan ölmezmiş derler.

Ama sürekli dem vurdukları döneme bir bakalım. Birincisi Ecevit Abd'nin yasakladığı haşhaşı tekrar ekitiriyor. Sonra birden Kıbrıs olayı patlak veriyor ve ülkelerden ambargo yiyoruz bunun neticesinde kuyruklar oluşuyor?

Şimdi ne var? Yunan askerleri kıçımızın dibinde şov yapıyor

Arada çok fark var.

O zamanlar paran olsada yağ alamıyordun.

Şimdi paran yok alamıyonKayseri'de -4 Derecede UCUZ Meyve-Sebze Kuyruğu Bekleyen Vatandaşlar 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hükümet , insanlara Japonlar gibi sıraya girmesini öğretti işte :)

• Bunlar bizi fakir göstermek için oynanan dış minnakların oyunudur!Açın gözünüzü.

• wehrmacht kullanıcısına yanıt
  • Cocuksun ama bazen kafasına vurmak lazım bazılarının.. Bu yazdığının görselini aldım.. ilgili yerlere şikayette bulunacağım.. TCK ya göre yazdığın suçtur.. Az biraz anan baban uğraşsın bakalım mahkemelerle..

Konuya gelirsek bu durumlar Tüm Türkiyede yaşanıyor.. -4 derecede Senin memleketindede yaşanıyor cocuk.. Bahse konu yer İldem, beyazşehir.. Akp nin hezimete uğradığı izmirin Evkası gibi yerler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Colda

Arada çok fark var.

O zamanlar paran olsada yağ alamıyordun.

Şimdi paran yok alamıyon 

Alıntıları Göster

Arada değişmeyen tek şey

Aziz NEsin'in zübük kitabındaki karakterler. ve hiçbir zaman bitmeyecek olan BU ÜLKE HALKININ KANINA GENLERİNE İŞLEMİŞ OLAN ZÜBÜKLÜK.

• Bu bana biraz abartılı geldi. Ucuz meyvelerden sonra birer keyif çayı için fakirler.

• crashserkan kullanıcısına yanıt
    Şu liste tekrar seçime girse yine 1. Olur.1ini partisi adam yerine koymuyor milletmi oy verecek diğerleri sadece diğerleri yani yancı
  • Tekilas T kullanıcısına yanıt

Ahaha.Nasılda eleştiriyi kabuk etmeyen insanlar türemiş burada.Yazdığım suç öylemi.Mahkemeye verecekmiş.O mahkemede adliyeyi boş yere meşgul etme suçundan seni bir şikayet edeyim o zaman bakalım neler olacak?

Suç uydurma suçu, işlenmediği bilinen bir suç nedeniyle adliyenin meşgul edilmesini cezalandıran bir soyut tehlike suçudur (TCK md.271).

• İşlenmediğini bildiği bir suçu, yetkili makamlara işlenmiş gibi ihbar eden ya da işlenmeyen bir suçun delil veya emarelerini soruşturma yapılmasını sağlayacak biçimde uyduran kimseye üç yıla kadar hapis cezası verilir.

• @ProfessionalGamer333 yazdığın suçtur.. bekle gör bakalım neler olacak.. Sen cocuksun ama yazdıklarının neye maloluyor tadını almalısın.. o bahsettiğin ana ve baba sendede var.. Senin Anan ve baban biraz mahkemelerde sürünsün..

Gör bak.. neler oluyor.

p.s. Engelleyince birşey elde edemezsin.. Aldım yazdığın metnin görselini.. Bugun cimere başvuruyorum yarın Savcılıkta suç duyurusunda bulunuyorum.

Yazdığın eleştiri kapsamına girmez cocuk.. alenen bir şehre hakarettir.. ben boş yazmam yarın Savcılığa bu link ve görsellerle birlikte suç duyurusunda bulunuyorum. Suç olup olmadığına Savcı karar verir (kayserideki savcı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekilas -- 19 Ocak 2021; 23:54:44 >
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    2018e kadar ne yapıldı peki?

2018 ve oncesi güllük gülistanlık mıydı?
  • Siz bu sıradaki insanları seçime sokun şuanda yine ona oy atıcaklar millet neyi nerde en ucuzu alcaz diye korkudan düşünce yetisini kaybediyor koyun sürüsü misali yine aynı yere oy veriyorlar Kayseri'de -4 Derecede UCUZ Meyve-Sebze Kuyruğu Bekleyen Vatandaşlar 

• Memlekette fakir aç muhtaç insan yok şunu koca kafanıza bir sokun artık.ucuzcu bedavacı insan var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeşil kartlı sayısı yaklaşık 9 milyondu en son.
    Bir gazete haberinde de “33 ilde yeşil kartlı sayısı çalışan sayısından çok” diyordu.

• Kayseri'den bahsediyorsunuz arkadaşlar, orda ucuz bişey almak için fakir olmaya gerek yok. En zengini bile 2 lira ucuza almak için sabaha kadar bekler gerekirse. Genelleme yapıyorum çünkü oran %99 civarında :) Resmen paraya tapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Yeşil kartlı sayısı yaklaşık 9 milyondu en son.
    Bir gazete haberinde de “33 ilde yeşil kartlı sayısı çalışan sayısından çok” diyordu.

9 milyon yeşilkartlı çok fazla bir sayı

Gerçekte kaç kişinin ihtiyacı var acaba ?

yalan yanlış yeşil kartlıları elesek neler olur kimbilir.

• Bunu devlete söylemen (bildirmen) gerekir. Devletimize göre resmi durum budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 20 Ocak 2021; 9:37:58 >
  • Eskilerdeki kuyruğun bir anlamı vardı. Yavru vatanı kurtarmıştık. Şimdiki tamamen beceriksizlikten, liyakatsizlikten, adam kayırmacılıktan, halkın cahilliğinden.

O zamanki kuyruklara laf atanların kendilerine sövmesi lazım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.