Şimdi Ara

Kayseri'de 3 Suriyeli, bir vatandaşımızı öldürdü (zanlılar yakalandı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • al sana cete bicak tasiyor adamlar git ulken icin savas yarin oburgun hadi oldu bu duruma biz dustuk bir ulke acidi aldi bizi bu gibi taskinlik cikartsak aninda hapse atarlardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Niye bıçakla geziyor bunlar?

kenidlerini zalim , diktatör esadtan koruyorlar herhalde

başka açıklaması olamaz.

kesin bizim vatandaşda suç vardır.

yoksa bunlar mazlum , gariban , boynu bükükler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ashley j williams

quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Niye bıçakla geziyor bunlar?

kenidlerini zalim , diktatör esadtan koruyorlar herhalde

başka açıklaması olamaz.

kesin bizim vatandaşda suç vardır.

yoksa bunlar mazlum , gariban , boynu bükükler.

3 e 1 silahlı dalmak? Mazlum?
  • şöyle erdoğan facetime ile bağlanıp, "suriyeliler ayaklanma yapıyor, hepsini suriyeye sürün eeeeyyy halkım.sizleri meydanlara davet ediyorum" dese? Ahh be keşke dese. belki evet veririm
  • Beter olsunlar. Ayaklanmayıp sürekli biat ettikleri sürece şikayet etmesin arap aşıkları.

• Ülkenin ipi çekildi, halk da seçimleri ile buna izin verdi.

• aga ciddi anlamda sınırdışı yapılmaları gerekiyor yakın gelecekde pkk II olarak karşımıza çıkacaklar iş işten geçmeden kurtulmamız gerekiyor bu kansızlardan... kimse savaş edebiyatı yapmasın önce çanakkaleye gidip şehitlikteki mezar taşlarına bakın anlarsınız mevzuyu......... (herzamanki gibi bebekler çocuklar ve aşırı yaşlı lar hariç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

yakın bütün suriyelileri, acımayın, zaten kimlikleri yok, kimse hesap soramaz

sana yazıklar olsun bile diyemiyorum, bu mesajla ilgili adminler ne işlem yaptı acaba ?
    halkı açıkca kin ve nefret kargaşa ortamına davet ediyorsun.
    bu can bizim canımız evet, Rabbim rahmet eylesin o şerefsizlerde cezasını çekeceklerdir.
    ancak bu konuşmalar çok tehlikeli, ben iletiyorum EGM ye ve BİMER e, gerisi devletimize kalmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk askeri ülkelerinden kaçan bu ''vatansızlar'' için şehadete koşsun, bu itler Türkiye topraklarında Türk gencini katletsin.!!!

Allah'ın laneti, bu tablonun ressamlarının üzerine olsun. AMİN
  • 1 kasim 2015 secim sonuclari -kayseri

Akp: %65

SU - İTFAİYE-HORTUM

• Yayma politikası gereği her ilçe her mezrada suriyeliler mevcut.

Kesinlikle altyapı olmadan kamplardan çıkmamalıydılar.

Ya dilenci ya mafyalar. fuhuş sektörüne iyi girdiler.

İşssiz suriyeliler organ mafyasınında gözbebeği

biz bunları ne yapcaz atsan atılmaz satsan satılmaz.

Bi yandan vicdan bi yandan vatan.
  • Günahı boynuna olanlar nasıl biliyor kendisini çatır çatır yanacaksınız boyle kul hakkı yenmelerine göz yumduğunuz için.

• Yarın salınırlar
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    Sen ne biçim Türksün? Elin arabı için kendi vatandaşını ispiyonluyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

yakın bütün suriyelileri, acımayın, zaten kimlikleri yok, kimse hesap soramaz

TCK madde 216: Halkı kin ve düşmanlığa sevk etme.

Kayseri'de 3 Suriyeli, bir vatandaşımızı öldürdü (zanlılar yakalandı)Kayseri'de 3 Suriyeli, bir vatandaşımızı öldürdü (zanlılar yakalandı)
    Kayseri'de 3 Suriyeli, bir vatandaşımızı öldürdü (zanlılar yakalandı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 15 Şubat 2017; 9:38:49 >

• Yine dediğim çıktı.Bir akpliye göre, Suriyeliler > Türkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thawne

Yine dediğim çıktı.Bir akpliye göre, Suriyeliler > Türkler.

quote:

Sen ne biçim Türksün? Elin arabı için kendi vatandaşını ispiyonluyorsun.

Bu mesajda bahsedilenler: @carpenokte

Nasıl bir zihniyetin var anlaşılmaz, inanılmaz hatta dehşet verici.

Kimsenin kimseden üstünlüğü yok, Türkün Araptan Arabında Türkten. Evet biz gururla TÜRK milletinin fertleriyiz diyoruz ama biz üstünüz demiyoruz, zira üstünlük takvadadır. Senin bu yaptığının adı IRKÇILIKTIR.

ve IRKÇILIK suçtur.

Ben halkı kin ve düşmanlığa sevketmeyin diyorum, yapılanı mı savunuyorum, mesajı eksik okuyup yada anlamayıp saçma sapan yorumlar yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpenokte -- 15 Şubat 2017; 9:55:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla ülke göt atmış... Bunun acısı belki 10 yıl sonra ama daha vahim bir şekilde çıkacaktır. Burada suriyeliler sizin yakınınıza Allah korusun saldırsa veya zarar verse aynı tepkiyi göstermeniz dilrğiyle. Savunmayın artık şunları zaten yeterince kayıran bir devletimiz var. Bize nerde eğitimsizi, hırsızı, pisliği ve uğursuzu varsa onlar geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebocan -- 15 Şubat 2017; 10:34:45 >
  • yandaş basında haber varmı bakıyorumda bulamadım !!!

Aynı embesilliği körfez savaşında özal yaptı biz halen kazığını çıkaramadık anlayana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 15 Şubat 2017; 10:36:13 >
  • Burda en büyük suç hükümetin ve bunlara ev dükkan kiralayanların.Kayseri merkezin en güzel yerindeki en büyük dükkanları suriyeliler işletiyor 1 yıldır, kuyumcu baklavacı fırın vs. açmışlar.Tabelalar her yerde arapça görseniz kendi memleketimizde mülteci olduk.Arabistana döndük resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A2C4E36DE -- 15 Şubat 2017; 14:4:47 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.