Şimdi Ara

Kayra'yı anlıyorum

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
14
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kayra'yı anlıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    242 Mesaj
    arkadaşlar kayra hep iradem yok gömüyorum gidiyo falan yazıyordu ya. ben bunlara bakıp bakıp kahkaha atıyordum

neyse, 2yıl tek bir kötü gıda yemeden vg yaptım. 2ay oldu bırakalı. sporu bırakınca hafiften ekmek bazlama tatlı vs gitmeye başladım

inanır mısınız artık bi kere yiyip bırakamıyorum. imkansız bir şey, gömüyorum hepsini. irade meselesi falan değil bildiğin beynini kontrol ediyor.

1bazlama diye başladım mesela, yarım saat içinde 7tane gömmüşüm.

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: pp_pp

Kendinize bahane bulmayın hocam. Tekrar bırakın ekmeği.
    hocam yarın itibariyle 7gün juice fast e başlayacağım yoksa önünü almam imkansız.

bu hafta sınavlarım vardı onun da stresi yemeğe gömdüm tabi.

psikolojik sıkıntılarım var bir sürü dayanacak gücüm kalmadı brad pitt gibi vücudum eriyor kilo almaya başladım yine sürekli yiyorum hakim olamıyorum kendime artık bittim tükendim

Orijinalden alıntı: Yetenekliego

Babacım aynen öyle oluyor, bir hafta salayım dedim ben de, duramıyorum, günde 6-7 öğün yiyorum ve afedersin hayvan gibi yiyorum, bugün anca durdum, kestim yemeyi.
    hocam emperyalist güçler ve george soros'un laboratuvar ortamında mayanın yapısıyla oynadığını düşünüyorum. eskiden böyle bağımlı etmiyordu.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Del Toro

hocam yarın itibariyle 7gün juice fast e başlayacağım yoksa önünü almam imkansız.

bu hafta sınavlarım vardı onun da stresi yemeğe gömdüm tabi.

Alıntıları Göster
    bende hiit kardiyo başlıcam hocam baya etkiliymiş baya yağ yaktırıyormuş
    |
    |

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

bencede kayra hep haklıydı ben düşünebildiğin sürece kendine hakim olacağını söylerdim

psikolojik sıkıntılarım var bir sürü dayanacak gücüm kalmadı brad pitt gibi vücudum eriyor kilo almaya başladım yine sürekli yiyorum hakim olamıyorum kendime artık bittim tükendim
    vg yi takıntı haline getirmek zararlı. hele gymler toksik ortamlar.

bu yıl verdiğim en iyi karar sporu bırakmaktı
    |
    |
    Sıkı diyet yapınca öyle oluyor. Ben bir ara sıfır karbonhidrat yaptım uzun bir süre. Metabolizmam mükemmel hâle gelmişti ama aynı şeyleri yeyip durmaya daha fazla dayanamadım. Gittim ne kadar saçma sapan reçel, fındık kreması, krem peynir falan varsa alıp bütün ekmekle beraber yedim.

Şimdi zararlı şeyleri ara ara az az yiyorum. Ayarı kaçırdığımı düşünürsem de öğün atlama, intermittent fasting falan yapıp dengeliyorum. Sürdürülebilir bir beslenme şekli bulup onla devam etmek lazım. Diğer türlü bırakınca ters tepiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovahkiin -- 17 Haziran 2019; 20:41:53 >
    |
    |
    2 ayı boş ver ramazan bayramina kadar gayet temiz yiyordum ramazanda hem orucumdaydim hem de vucut gelistirme yapiyordum hic kas kaybi veya yaglanma yasamadim hatta kas kazanmisimdir 1 ayda gogsumde kucukten de olsa kas farki hissetmistim.
    Bayramda bir yemeğe başladım,başlayış o başlayış.Asla doymuyorum 1-2 yildir çok nadir yediğim cips,çikolata,dondurma,tatlı gibi şeylere tekrar müptela oldum.Bıraktığım sigaraya geri başladım ve bayramdan beri sadece 2 defa salona gittim hiç gidesim yok sıcaklardan ve yazlıkçı tayfanin salonu doldurmasindan dolayi.

|
    |

Orijinalden alıntı: halaycibasi

vaybe del toro hocamda sporu bırakmış.hocam spor yaparken aylık beslenme gideriniz ne kadardı?
    400 500 sadece ete veriyordum. bu et olayı da organlara çok zararlı bence. 3-5 ay değil 2yıl böyle ketojenik diyetle gittim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: İzole Bant

2 ayı boş ver ramazan bayramina kadar gayet temiz yiyordum ramazanda hem orucumdaydim hem de vucut gelistirme yapiyordum hic kas kaybi veya yaglanma yasamadim hatta kas kazanmisimdir 1 ayda gogsumde kucukten de olsa kas farki hissetmistim.
    Bayramda bir yemeğe başladım,başlayış o başlayış.Asla doymuyorum 1-2 yildir çok nadir yediğim cips,çikolata,dondurma,tatlı gibi şeylere tekrar müptela oldum.Bıraktığım sigaraya geri başladım ve bayramdan beri sadece 2 defa salona gittim hiç gidesim yok sıcaklardan ve yazlıkçı tayfanin salonu doldurmasindan dolayi.
    bence yılda birkaç ay salonu bırakıp rest vermek daha iyi. hem mental olarak hem fiziksel olarak.

kimseyi aşağılamak niyetinde değilim ama o salonlar süzme mal kaynıyor. hem ağırlık çalışmanın vücuda yüklediği stres hem de o iğrenç ortam insanı etkiliyo her türlü.

salonu bıraktığımdan beri 8 tane kitap okumuşum
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
192.168.1.1
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.