Şimdi Ara

Kaykay Nasıl Kullanılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
37.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence öncelikle üzerine binmelisin. Ama oturma. Ayaklarının üzerinde çık üstüne. Sonrası is işin kolay kısmı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

Bence öncelikle üzerine binmelisin. Ama oturma. Ayaklarının üzerinde çık üstüne. Sonrası is işin kolay kısmı.

Ama arkasından biri de kakalaması lazım ilk hareket için
  • Sen en iyisi hiç kullanma.
    Bi' ayağın kaykayda bi' ayağın yanda böyle çekmek için olucak.
  • kaykaya sakın kayma
  • işte böyle

Kaykay Nasıl Kullanılır?
  • Ne kadara aldın hocam?
  • Belgeselde izlemiştim eğer tekerlekleri uyumluysa hiç itme gücü kullanmadan gidiyo bu meret Böyle kaykay üstünde bi sağa dönüş yap bisola dönüş yap böyle böyle yavaş yavaş hızlanıyo ama ayaklar sabit kalacak ha( biraz yavaş gidiyor iterek daha hızlı olur heralde )
  • bende aldım bak ilk düz zeminde yap sonra düşe düşe ilerlersin tek ayağını kaykayın ortasına koy diğer ayağınla yavaş yavaş ilerlet biraz hızlandığında kaykayın frenine bastırmadan ayağını koy
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalKabus

Yön tuşlarını kullanarak sağa sola hareket et.Yukarı tuşu ileri,aşağı tuşu geri.Space zıplama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

Tekerlerini sökmelisin.

• Cevaplanan mesajlarımdan baktım da ''ben böyle bir konuya yazdığımı hatırlamıyorum lan'' dedim kendi içimden.Meğer hortmuş.
  • arkadaşım kaykay kullanmayı öğrendin mi ? Bende merak sardım da bu işe biraz
  • Regular mı Goofy mi olduğunu söyle yardımcı olayım. (bildiğin sağlak solak işte lan )
  • arkadaşlar en iyisi bir scooter almak hem direksiyonlu sürmeside kolay kaykay profesyoneller için ama eyer kaykay alıcam diyorsanız öyle pat diye sürmeyi öğrenemessiniz düşe kalka öğrenirsiniz hiç bir yaranız olmadan kaykay öğrenilmez
  • İlk Önce Yokuşta Kay . Bende Acemiyim ama kayabiliyorum . İlk Önce Dengeyi Kurdugundan Emin Ol , Ama En Önemlisi Kaykay'a agırlıgını ver . Dizlerini Kır . Keşke İzmir'de otursan bizim burda Güzel Yokuşlar Var Yollarda Boş . Neyse Soyledıklerımı Unutma
  • 2 senede öğrenmiştir herhalde biraz
  • yorumlar süpermiş

benim bi tavsiyem yok olamazda zaten
  • Beyler bende 31 aralıkta aldım kaykayı aldığım gün öğrendim sürmesini şimdi az çok hareket falanda yapıyorum durduğum yerden amuda falan kalkıyorumbenim gibi başka kaykaycılar varsa konuşabiliriz birbirimize bilgi falan verriz isteyen özelden msn sini atabilir video falanda çektim gösterrim
  • Caddebostan'a gelin orada yardım ederler.
  • kışın güzel kızak oluyor bunlardan. Ama çabuk dağılıyorlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.