Şimdi Ara

KAYITDIŞI IMEI!! ACİL YARDIM! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
21.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu hortlatmak gibi olacak ama gerçekten sinirden kendimi dövücem. nasıl bir memlektteyiz, kanunlar kurallar nasıl bı kadar mantıksız aklım almıyor. hadi benim durumum neyse de; düşünün 2. el bir telefon almışsınız, hattınızı takmışsınız çalışıyor, imei'sini kontorl etmişsiniz kayıtlı görünüyor, bir sorun yok deyip almışsınız. ama sürpriz, bir süre sonra evraklarınız eksik diye telefonunuz kapatılmış.

Pasaport kaydını yaptıran kişiyi bulun eksik evrakları tamamlasın diyor sivri zekalı kanun koyucumuz. ben ne bilirim pasaportuna kim kaydettirmiş, adamı nasıl bulurum dediğinizde de benin problemim değil der yüzsüz yüzsüz. peki evrakları eksikse neden kullanıma açtın dedğinizde de bin türlü saçma şey söyler, küfretmemek için zor tutarsınız kendinizi...

gerçekten zor bu ülkede yaşamak.
  • Gecmis olsun valla daha oncede konusmustuk yardimci olabilirim istersen saygilar
  • Allah kahretsin ne diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha23

Gecmis olsun valla daha oncede konusmustuk yardimci olabilirim istersen saygilar

PM
  • Bugun kayit yaptirdiktan 4 ay sonra ayni mesaj geldi, kayit yaptirdigim turkcell bayiye gittim ve bana telefon numarasiyla arayip hangi nedenden dolayi mesaj geldigini sormami istediler.Arayip durumu anlattigimda onlardaki belgelerde pasaportumda girisin bulunmadigini eger pasaportumda dalga warsa kargoyla yollamak uzere adres verdiler. Sizce gidip turkcell'le kawga mi etmem gerekiyor? bu kaydi yaptirmak icin para aliyorlar ama sonuc ortada, tam bir sacmalik!
  • Bende telefonu alali 6 ay oluyor.. Gerekli kayit islemi yapilmisti zamaninda, sorunsuz kullaniodum.. Pat bu sabah msj geldi,bana ait olmayan bi imei numarasinin kayit disi oldugu ile ilgili.. Sadece son rakami degisik,Turkcell'i aradim imei no farkliysa dikkate almayin dedi.. İcim rahat etmedi kendi imei numarama baktim, oda kayit disiymis :S Aldigim yeri aradim konustum adam 2 saat icinde geri doncekmis bana.. Kayitli imei'nin kayitdisi kalmasinin sebebi ne arkadaslar ?? Pasaport kaydindan iptal ettirmesi mi? Yoksa bilincsiz bi sekilde ayni pasaportla baska telefonlar kaydetmesi mi ? Eee hani ayni pasaportla 2'den fazla imei kaydedilmiyodu?? Ben hicbisey anlamadim bu isten, pasaport sahibini taniolar galiba kayit yenileme gibi bi durum var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHAKALLLLL

Bende telefonu alali 6 ay oluyor.. Gerekli kayit islemi yapilmisti zamaninda, sorunsuz kullaniodum.. Pat bu sabah msj geldi,bana ait olmayan bi imei numarasinin kayit disi oldugu ile ilgili.. Sadece son rakami degisik,Turkcell'i aradim imei no farkliysa dikkate almayin dedi.. İcim rahat etmedi kendi imei numarama baktim, oda kayit disiymis :S Aldigim yeri aradim konustum adam 2 saat icinde geri doncekmis bana.. Kayitli imei'nin kayitdisi kalmasinin sebebi ne arkadaslar ?? Pasaport kaydindan iptal ettirmesi mi? Yoksa bilincsiz bi sekilde ayni pasaportla baska telefonlar kaydetmesi mi ? Eee hani ayni pasaportla 2'den fazla imei kaydedilmiyodu?? Ben hicbisey anlamadim bu isten, pasaport sahibini taniolar galiba kayit yenileme gibi bi durum var mi ?

TURIST PASAPORTUNA KAYIT ETMESINDEN DOLAYI ADAM KAYDA ALIR 6 AY SONRA TEKRAR KAPANIR GIDIPTE HERKEZE KAYIT YAPTIRMAYIN SONRA BU SEKILDE PISMAN OLURSUNUZ EGER ALABILIYORSAN PARANI GERI AL DERIM BEN

• tam sahtekarların cirit atacağı işlemler. 4 -6 ay gibi bir süre kullanıyorsun sonra mesaj geliyor. Adam o sürede ne toplarsa kardır mantığıyla asılıyor. Sonra kayboluyor.

Biraz ucuza kapatalım diyoruz telefonu astarı yüzünden pahalıya geliyor, yok pasaport için şu kadar,ydk kayıt sildir bu kadar, yeniden kaydettir bu kadar... çekilen sters sorunlar da cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Font_Drakula -- 27 Eylül 2011; 13:54:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcompany

tam sahtekarların cirit atacağı işlemler. 4 -6 ay gibi bir süre kullanıyorsun sonra mesaj geliyor. Adam o sürede ne toplarsa kardır mantığıyla asılıyor. Sonra kayboluyor.

Biraz ucuza kapatalım diyoruz telefonu astarı yüzünden pahalıya geliyor, yok pasaport için şu kadar,ydk kayıt sildir bu kadar, yeniden kaydettir bu kadar... çekilen sters sorunlar da cabası.

BENDE KAYIT YAPARKEN BUNU ANLATMAYA CALISIYORUM MILLETE 100 LIRA FAZLA GELIYORMUS :) BOYLE SIKINTI YASARSINIZ ISTE NE DIYIM DAHA BEN KULLANDIGINIZ CIHAZ KIYTIRIK BI CIHAZ DEGIL YA GARANTILI KAYIT YAPTIRCAKSINIZ TURK PASAPORTUNA YADA GIDIP GARANTILI CIHAZ ALICAKSINIZ.. :)

AYRICA PASAPORT KAYDI ICIN HERZAMAN YARDIMCI OLURUM REFERANSIM MEVCUT DUKKANDA MEVCUT SIKINTI YASAMASSINIZ
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elcompany

tam sahtekarların cirit atacağı işlemler. 4 -6 ay gibi bir süre kullanıyorsun sonra mesaj geliyor. Adam o sürede ne toplarsa kardır mantığıyla asılıyor. Sonra kayboluyor.

BENDE KAYIT YAPARKEN BUNU ANLATMAYA CALISIYORUM MILLETE 100 LIRA FAZLA GELIYORMUS :) BOYLE SIKINTI YASARSINIZ ISTE NE DIYIM DAHA BEN KULLANDIGINIZ CIHAZ KIYTIRIK BI CIHAZ DEGIL YA GARANTILI KAYIT YAPTIRCAKSINIZ TURK PASAPORTUNA YADA GIDIP GARANTILI CIHAZ ALICAKSINIZ.. :)

AYRICA PASAPORT KAYDI ICIN HERZAMAN YARDIMCI OLURUM REFERANSIM MEVCUT DUKKANDA MEVCUT SIKINTI YASAMASSINIZ

Peki hocam sen türk pasaportuna mi kayit yaptiriyosun ??? Bir de eski kaydi sildirmek şart mi? Biraz bilgi verirsen iyi olur,cunku 6 ayda bir kayit yeniletmekle ugrasmak istemiorum..

• konuyla ılgılı pm atıyorum tabıkı tamamen turk pasaportuna kayıt yapıyorum
  • quote:

konuyla ılgılı pm atıyorum tabıkı tamamen turk pasaportuna kayıt yapıyorum

Tamamdir hocam bekliorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: imuratk

YURTDIŞINDAN GELEN TÜM CEP TELEFONLARINIZA PASAPORT KAYDI YAPILIR..

ÖNCELİKLE BİLMENİZ GEREKENLER

*DAHA ÖNCE KAYIT ALTINA ALINMIŞ VE MALUM SEBEBLERDEN DÜŞMÜŞ KAYITLAR EK ÜCRETLE SİLİNİR AKABİNDE KAYIT ALTINA ALINIR BUNUNLA İLGİLİ SORULARINIZI PM YADA CEP TELEFONUNDAN BİZZAT ÖĞRENEBİLİRSİNİZ..
    *KAYITLARINIZ GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE YAPILARAK ARŞİV HALİNDE BEKLETİLİR.
    *YAPTIRDIĞINIZ HER KAYIT GÜVENCE ALTINA ALINIR VE CİHAZ BOYU GARANTİSİ DEVAM EDER...
    *SİLİNME VS GİBİ DURUMLARDA DİREK ULAŞARAK MÜDAHALE ETMEMİZE YARDIMCI OLACAK SİZLERSİNİZ..
    *YÜZDE 98 SIKINTI YAŞANMAMIŞTIR.
    *YÜZDE 2 LİK KISIMDA EVRAKLAR SİLİK ÇIKTIĞINDAN TEKRAR MÜDAHALE EDİLMİŞ OLUP SIKINTILAR ÇÖZÜLMÜŞTÜR.BAŞARI ORANINI YÜZDE 100 YAPILMIŞTIR..
    *KAYITLAR ASLA İLAGAL DEĞİLDİR O KONUDA ASLA ŞÜPHE ETMEYİN...
    *FORUMDA 6 YILLIK BİR GEÇMİŞİMLE BERABER FORUMUN ÇOĞU ARKADAŞIMDIR...
    *9 AYDIR BİR FİİL KAYIT YAPILMIŞTIR..
    *KLONLANMAYA KARŞI İMEİLLERİNİZİ LÜTFEN SMS OLARAK ATINIZ KLONLANMA ASLA SORUMLUĞUMUZDA DEĞİLDİR..
    *ÜCRET KONUSUNDA PAZARLIK YOKTUR..
    *YAPTIĞIM HER KAYIT KİŞİ VE TELEFONUNA KADAR ARŞİVLENMEKLE BERABER KAYIT ALTINDA TUTULUR CEVAPSIZ ASLA SORU BIRAKILMAZ DERECEDE CİDDİ UYGULANIR...

İLETİŞİM İÇİN TELEFON: +90 532 337 51 10

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR...

SANAL PAZAR İLAN LİNK:SANAL PAZAR

FİYAT: 100 TL

KAYITDIŞI IMEI!! ACİL YARDIM!

.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

gereken neyse yapılır kayıt işlemi ve silme işlemi....

• Bendede aynı sorun çıktı siteden birisine kayıt ettirmiştim ve bugün aniden kapandı telefon.O kadarda uğraştım telefonun yazılımıyla alakalı olduğunu düşünürek.Varmı bi çözüm yolu bulabilen.
  • quote:

quote:

YURTDIŞINDAN GELEN TÜM CEP TELEFONLARINIZA PASAPORT KAYDI YAPILIR..

ÖNCELİKLE BİLMENİZ GEREKENLER

*DAHA ÖNCE KAYIT ALTINA ALINMIŞ VE MALUM SEBEBLERDEN DÜŞMÜŞ KAYITLAR EK ÜCRETLE SİLİNİR AKABİNDE KAYIT ALTINA ALINIR BUNUNLA İLGİLİ SORULARINIZI PM YADA CEP TELEFONUNDAN BİZZAT ÖĞRENEBİLİRSİNİZ..
    *KAYITLARINIZ GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE YAPILARAK ARŞİV HALİNDE BEKLETİLİR.
    *YAPTIRDIĞINIZ HER KAYIT GÜVENCE ALTINA ALINIR VE CİHAZ BOYU GARANTİSİ DEVAM EDER...
    *SİLİNME VS GİBİ DURUMLARDA DİREK ULAŞARAK MÜDAHALE ETMEMİZE YARDIMCI OLACAK SİZLERSİNİZ..
    *YÜZDE 98 SIKINTI YAŞANMAMIŞTIR.
    *YÜZDE 2 LİK KISIMDA EVRAKLAR SİLİK ÇIKTIĞINDAN TEKRAR MÜDAHALE EDİLMİŞ OLUP SIKINTILAR ÇÖZÜLMÜŞTÜR.BAŞARI ORANINI YÜZDE 100 YAPILMIŞTIR..
    *KAYITLAR ASLA İLAGAL DEĞİLDİR O KONUDA ASLA ŞÜPHE ETMEYİN...
    *FORUMDA 6 YILLIK BİR GEÇMİŞİMLE BERABER FORUMUN ÇOĞU ARKADAŞIMDIR...
    *9 AYDIR BİR FİİL KAYIT YAPILMIŞTIR..
    *KLONLANMAYA KARŞI İMEİLLERİNİZİ LÜTFEN SMS OLARAK ATINIZ KLONLANMA ASLA SORUMLUĞUMUZDA DEĞİLDİR..
    *ÜCRET KONUSUNDA PAZARLIK YOKTUR..
    *YAPTIĞIM HER KAYIT KİŞİ VE TELEFONUNA KADAR ARŞİVLENMEKLE BERABER KAYIT ALTINDA TUTULUR CEVAPSIZ ASLA SORU BIRAKILMAZ DERECEDE CİDDİ UYGULANIR...

İLETİŞİM İÇİN TELEFON: +90 532 337 51 10

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR...

SANAL PAZAR İLAN LİNK:SANAL PAZAR

FİYAT: 100 TL

KAYITDIŞI IMEI!! ACİL YARDIM!

.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

gereken neyse yapılır kayıt işlemi ve silme işlemi....

Kayıt yaptırdığımız kişeye neredeyse bütün forum referans olmuştu.Bu saaten sonra nasıl güvensin insanlar.

• Arkadaslar merhaba.Başlık altındaki yazıları okudum 6 ay önce alıp kayıt yaptırdığım telefonum kayıtdışı olarak mesaj geldi BTK yı aradım .Pasaport kaydını yaptıranın ismini istiyor.İsmi bugun öğrendiğimde eksik evraktan demeleri durumunda evrakları tekrar bayiyemi göndericez yoksa BTK ya mı vericez.
  • Simdi tekrar görüştüm telefonu kaydettirenin ögrenci belgesi fotokopiymiş orjinal okuldan belge istiyorlar.
    Evraklarıda yeniden BTK ya iletilmesi isteniyır.Kafayı yedirtcekler bana bukadar sacmalık olmaz.
    Ben suan farklı bir pasaport buldum.İptal işlemi yaptırmam gerekiyormu?Yoksa direk bayiye gidip kayıt ettireyimmi?
    İptal işlemi gerekiyorsa o nasıl yapılacak
  • Arkadaslaar bilgisi olan yokmu???
  • cevap verecek kimse koca forumda yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraerdogan

Simdi tekrar görüştüm telefonu kaydettirenin ögrenci belgesi fotokopiymiş orjinal okuldan belge istiyorlar.
    Evraklarıda yeniden BTK ya iletilmesi isteniyır.Kafayı yedirtcekler bana bukadar sacmalık olmaz.
    Ben suan farklı bir pasaport buldum.İptal işlemi yaptırmam gerekiyormu?Yoksa direk bayiye gidip kayıt ettireyimmi?
    İptal işlemi gerekiyorsa o nasıl yapılacak

İptal işlemini sen yaptıramazsın pasaport sahibi yaptırabilir. Başka bir pasaport ile kayıt ettirebilirsin hangi operatörden kayıt yaptırdıysan bu sefer farklı bir operatörden yaptırın. Tanımadığınız kimsenin pasaportuna cihaz kayıt ettirmeyin isterse forumda yüzlerce referansı olsun çok zor bir şey değil referans sahibi olmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Offchu! -- 20 Mart 2012; 18:33:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.