Şimdi Ara

Kayıt konusunda bi soru işareti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba ben yurt dışından geleli 1 ay oldu kendim ordan durumum müsait olmadığı için telefon alamadım şimdi arakadaşım gitti ona telefon aldırıcam cihaz türkiye ye girmeden yani yurt dışındayken kendi pasaportuma kaydını yapsam herhangi bi sorun olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• erol6513 kullanıcısına yanıt
    120 gün içerisinde kayıt yapmanız durumunda sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nevermscx

120 gün içerisinde kayıt yapmanız durumunda sorun olmaz.

Hayır hocam anlatamadım herhalde şimdi cihaz yurt dışında imei sini alıp türkiyeye girmeden kaydını yapsam sorun olmaz dimi ?

• Hocam öncelikle yeni cihazınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanın ben bir sorun olacağını düşünmüyorum çünkü girişlerde imei kontrol edilmiyor o cihazın türkiyeye girdiğini siz kayıt yaptırınca belirtiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrgtAksy

Hocam öncelikle yeni cihazınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanın ben bir sorun olacağını düşünmüyorum çünkü girişlerde imei kontrol edilmiyor o cihazın türkiyeye girdiğini siz kayıt yaptırınca belirtiyorsunuz.

Allah razı olsun hocam teşekkürler ama hani devlet yurt dışından gelen cihaza 4 ay vakit veriyolar ama nasıl anlıyolar mesela türkiyeye girdiğini şimdi hiç türkiyeye girmemiş bi cihazı yurt dışındayken daha türkiye ye girmeden kayıt etsek bi problem çımarmı diye vi sorayım dedim

• Sen türkiyede ki her hangi bir operatör hattını taktığın zaman başlıyor süre kayıt yaptırman için 4 ay süren var kayıt yaptırmadığın durumda telefonun kapanıyor. Konu hakkında bazı eksiklerim olabilir ama benim bildiğim kadarıyla durum bu

• quote:

Sen türkiyede ki her hangi bir operatör hattını taktığın zaman başlıyor süre kayıt yaptırman için 4 ay süren var kayıt yaptırmadığın durumda telefonun kapanıyor. Konu hakkında bazı eksiklerim olabilir ama benim bildiğim kadarıyla durum bu

O zaman bi sorun olmiycaktir hocam daha türkiyeye girmemiş telefonu kayıt etmek

• quote:

Orijinalden alıntı: erol6513

quote:

Sen türkiyede ki her hangi bir operatör hattını taktığın zaman başlıyor süre kayıt yaptırman için 4 ay süren var kayıt yaptırmadığın durumda telefonun kapanıyor. Konu hakkında bazı eksiklerim olabilir ama benim bildiğim kadarıyla durum bu

hocam gönül rahatlığıyla kayıt yaptırabilirsin.Bende arkadaşıma amerikadan iphone 6 aldırmıştım telefon gelmeden(telefonun imesi ile) kendi pasaportuma kayıt ettirmiştim.(kayıt hakkım vardı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: weritaserumok

quote:

Orijinalden alıntı: erol6513

quote:

hocam gönül rahatlığıyla kayıt yaptırabilirsin.Bende arkadaşıma amerikadan iphone 6 aldırmıştım telefon gelmeden(telefonun imesi ile) kendi pasaportuma kayıt ettirmiştim.(kayıt hakkım vardı)

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim çok makbule geçti şimdi emin oldum sağolun

• Kayıt yapılacak cihazın İMEİ numarası biliniyorsa, cihaz ülkeye giriş yapmadan önce de kayıt ettirilebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.