Şimdi Ara

Kayisicim.com Malatya'dan Dalından Sofranıza (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.406
Cevap
47
Favori
37.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Kurutulmuş Gıdalar
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    282747077429 şiparişin(numune dahil) ödemesini 09:12 itibariyle geçtim bugun kargolarsanız sevinirim güzel kayısılarınızı tattık şimdi incir dönerinde bakalım sizi şimdiden çevreme tavsiye ettim küçük bir rica kargo ücretsiz için şipariş tuttarını biraz daha aşağı çekerseniz sevinirim kolay gelsin
  • firari3004 kullanıcısına yanıt
    Ürün takribi kaç adet/ kaç gr bunlar önemli veriler bence, fiyat uygun diyorsunuz ama kıyaslamak için veri paylaşmıyor musunuz yoksa ben mi gözden kaçırıyorum
  • crazyhead kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. Ürünlerinizin kargo çıkışı bugün yapılmaya çalışılacak yetişmezse eğer yarın yapılacaktır. Ürün fiyatlarımız gayet uygun olduğu için kargoda o düzenlemeyi yapamıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moonster61 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. Hangi üründen bahsettiğinizi belirtirseniz yardımcı olmak isteriz

• 282697127111 nolu siparişin ödemesi yapılmıştır kaysı döner ve numuneyi 4 gözle bekliyoruz hayırlı çalışmalar dilerim .
  • elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Siparişiniz onaylanmıştır efendim.

• incir döneri, kayısı cezeryesi gramajları ne kadar 1 er kilo mu ve Yarım kiloluk seçenekler yok mu?
  • emirbayke kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. 1 kgdır. Yarım kglık gramajlar daha sonra düzenlenecektir.

• Selam hocam hayırlı haftalar, hayırlı işler.

Sipariş Numaram 282699465396. 62.01 TL Ödemeyi yaptım hocam bilginiz olsun.....
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Siparişiniz onaylanmıştır efendim. Afiyet olsun.

• 282737376428 numaralı siparişin ödenesini dün yapmıştım. Onaylandı mı?
  • 282732117306 NOLU SİPARİŞİM ONAYLANDI MI ACABA?
  • 2 kg ve üzeri için ücretsiz kargo kampanyası bitti mi?
  • Siparişleriniz onaylanmıştır efendim.

• ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    Kendi sitemiz haricindeki sitelerdeki ürünler için düzenleme yapılmıştır. Kg fiyatları aşağı çekilmiştir ve kargo ücreti alıcı ödeme şeklinde olmuştur. Kendi sitemizde ise 60 tl ve üzeri kargo ücretsizdir

• yıl sonu gelen kayısıların tadına bugun bakabildim, gerçekten yedikçe yiyesi geliyor insanın.. Aslında marketler veya kuruyemişcilerde satılanların tadını tam bilmediğimden karşılaştırma yanlış olabilir ama bunların çok güzel olduğu bir gerçek..

Satıcıya bir sorum var bunları gönderdiğiniz beyaz mukavvalardan çıkarıp nerede ve nasıl saklayalım. Tupperlar uygun bir araç mıdır ?
  • chilekesh1903 C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. Afiyet olsun. Saklama ile ilgili ilk sayfada bilgi verdik efendim. Tupperlar da da saklayabilirsiniz.
  • Merhabalar efendim. Ödemeyi bugün saat 15:00'a kadar yapan herkesin siparişi kargoya verilmiş kargo takip numarası siteye girilmiştir. 15:00 dan sonra ödemeye yapanların siparişleri yarın çıkacaktır. Ayrıca sipariş oluşturup yarın saat 17:00'a havale/eft ile ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir. Teşekkür ederiz.
  • Sitenizden 2 kg gün kurusu ,1 kg sarı kayısı kurusu siparişi verdim.Ücreti gnderdim.
    Sipariş no: 282916436656
  • tlgdnc T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. Siparişiniz kargoya verilmiş, kargo takip kodu siteye girilmiştir. Teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.