Şimdi Ara

Kayısı Çekirdeği YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
3
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Kayısı Çekirdeği YARDIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    112 Mesaj
    Öncelikle hayırlı bayramlar arkadaşlar .

Babamın akciğerinde 2,5 Cm büyüklüğünde bir kanser kitlesi tespit edildi. Yaklaşık 2 hafta sonra ameliyat olacak ve doktorumuz kayısı çekirdeği yemesinin yararlı olacağını söyledi ameliyat gününe kadar . Fakat ben Izmirde her yeri gezmeme rağmen bulamadım. Bildiğiniz bir yer varsa ve yardımcı olursanız bulmam konusunda büyük sevap işlemiş olursunuz . Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden Allah razı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: JoseMunez

Öncelikle hayırlı bayramlar arkadaşlar .

Babamın akciğerinde 2,5 Cm büyüklüğünde bir kanser kitlesi tespit edildi. Yaklaşık 2 hafta sonra ameliyat olacak ve doktorumuz kayısı çekirdeği yemesinin yararlı olacağını söyledi ameliyat gününe kadar . Fakat ben Izmirde her yeri gezmeme rağmen bulamadım. Bildiğiniz bir yer varsa ve yardımcı olursanız bulmam konusunda büyük sevap işlemiş olursunuz . Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden Allah razı olsun.

Geçmiş olsun izmir şirinyerdeyim önceden biriktirdiğim bir miktar var dilerseniz hiçbir şey istemeden verebilirim
    |
    |
    Allah şifa versin kardeşim buralarda bulursam sana yollayayım inş.
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.