Şimdi Ara

Kayıp Şehir (2012) | Kanal D (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
4.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi sanki birilerinin isteğiyle kabuk değiştiriyor ama malesef olmuyor, gün değiştirip pt 1 olunca dizi bildiğin örgü ören teyze dizisine dönmeye başlıyor, yine esas kız sırayla herkesi dolaşıyor, dallasa dönüyor... cuma 22 de başlayan özgün dizi olsa izlerdim ama bu olmamış...
  • Kanal D'nin bütün dizileri tek kalemden çıkıyor galiba. Yine iki kardeş aynı kıza aşık olmuş.

Mahsun'un dizilerindeki ajitasyondan aşağı kalır yanı yok.
  • Bu ailenin başına da gelmeyen kalmadı.Daha ilk sezonda bu kadar felaket yaşadılarsa sonraki sezon en az yarısı ölür.
  • dizi bittimi ne oluyor
  • Dizinin yeni günü PAZARTESİ..

Şimdiden geçmiş olsun bu diziye..

Karadayı ezip geçer..
  • Diziyi bu saatten sonra izlemem. Zenciyi diziden nasıl çıkartacaklarını şaşırmışlar. Kurgusunu beğenmedim dizinin pek. Sarmadı beni.
  • Gününü niye sürekli değiştiriyorlar anlamıyorum.İyice çorba ettiler.
  • kayıp şehir başladı haydii :D
  • Koca haftada adam gibi izlenecek olan tek dizi Kayıp Şehir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşiniz kayıp şehir isimli diziye kaldıysa zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Dizi sanki birilerinin isteğiyle kabuk değiştiriyor ama malesef olmuyor, gün değiştirip pt 1 olunca dizi bildiğin örgü ören teyze dizisine dönmeye başlıyor, yine esas kız sırayla herkesi dolaşıyor, dallasa dönüyor... cuma 22 de başlayan özgün dizi olsa izlerdim ama bu olmamış...

Yazıma ek olarak Yönetmen diziden ayrılmış çünkü kanal yönetimi devamlı diziye karışıyormuş, yani başlarda izlediğimiz o güzel dizi kanal yönetimi sayeseinde örenbayan dizisine dönmüş kim kime dum duma olmuş... Örnek; Daniel'in diziden çıkışı ve travesti arkadaşın dizide çok çok az gözükmesi. Aslında bunlar diziyi doğal yapan şeylerdi.
  • Kadir bence Aysel'le daha çok yakışıyor.Zehra ne öyle bastı bacak Kadir'in yanında çocuk gibi duruyor.Bir de konuşmaları, tavırları, hal ve hareketleri falan pek bi mıymıntı.Bir ömür geçer mi onla ya?
  • Dizi bozdu.

İrfan Aysele
    Kadir Aysele
    Ethem Aysele

Ayselde hepsıne ucundan dokunduruyo.. salak irfan hala Aysel'in peşinde. Onu bırak yakında İsmail yani abileride aysele gider , kucuk kardeşide olabılır. yakında korkuyorum dedeleride aşık olcak aysele. İyice saçmaladılar ama izlettirmeyi başarıyola
    r..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ammoti -- 4 Şubat 2013; 23:12:44 >
  • Kaçırmadan izlediğim tek dizi diyebilirim.
  • son bölüm neydi öyle ya iyinin kötüsü diyebilirim
  • Arkadaşlar Kayıp Şehir Pazartesi Günü 10. Sıraya , Yalan Dünya 11. Sıraya düştü , Reytingler çok kötü haberiniz olsun. Foxta öğlenleri verilen Unutma beni bile daha çok izlenmiş

http://www.sacitaslan.com/rating/04-subat-2013-pazartesi---tns-rating_71547.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Créw -- 6 Şubat 2013; 15:44:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Arkadaşlar Kayıp Şehir Pazartesi Günü 10. Sıraya , Yalan Dünya 11. Sıraya düştü , Reytingler çok kötü haberiniz olsun. Foxta öğlenleri verilen Unutma beni bile daha çok izlenmiş

http://www.sacitaslan.com/rating/04-subat-2013-pazartesi---tns-rating_71547.html

Yer Gök Aşk diye saçma sapan bir dizi bile nasıl bu kadar çok izlenebiliyor anlamıyorum.Türk halkı da her saçmalığa bakıyor.Gündüz kuşağı dizilerinin de akşam kuşağı dizilerinden fazla izlenmesi ekstra şaşkınlık verici.

• quote:

Orijinalden alıntı: the right hand of evil

quote:

Arkadaşlar Kayıp Şehir Pazartesi Günü 10. Sıraya , Yalan Dünya 11. Sıraya düştü , Reytingler çok kötü haberiniz olsun. Foxta öğlenleri verilen Unutma beni bile daha çok izlenmiş

Yer Gök Aşk diye saçma sapan bir dizi bile nasıl bu kadar çok izlenebiliyor anlamıyorum.Türk halkı da her saçmalığa bakıyor.Gündüz kuşağı dizilerinin de akşam kuşağı dizilerinden fazla izlenmesi ekstra şaşkınlık verici.

son 2-3 haftadır çok kötüydü zaten dizi , biz bile ailecek izlerken yarıda bırakıp başka kanallardaki programlara baktım , (kayıp şehir fanıyımdır normalde) ama çok sıkıcıydı konusu ilerleyişi , 10lara düşünce şaşırmadım açıksası.

• quote:

quote:

quote:

son 2-3 haftadır çok kötüydü zaten dizi , biz bile ailecek izlerken yarıda bırakıp başka kanallardaki programlara baktım , (kayıp şehir fanıyımdır normalde) ama çok sıkıcıydı konusu ilerleyişi , 10lara düşünce şaşırmadım açıksası.

Ne kadar kötü olursa olsun Yer Gök Aşk, Unutma Beni vs.'den de kötü değildir ya.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne kadar kötü olursa olsun Yer Gök Aşk, Unutma Beni vs.'den de kötü değildir ya.

haklısın , öğlen 15.00 da yayınlanan diziden geri olmak ne demek ya

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.