Şimdi Ara

Kayıp kargoya tazminat davası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
16.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler auzef için 370 tl yatırdım dekont falan gerekli belgeleri yolladım sonra kargodan mesaj geldi kargonuz kayıptır diye bu benim için hayati bişeydi belgelerin kopyası yok mng kargo firmasına sizce tazminat davası açabilir miyim ? ürünün maddi değeri yok kağıt parçası ama manevi değeri var nasıl bir yol izleyeyim
    üniversite belgeleri yok meydanda üniversite kayıt hakkım doldu falan ne yapayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needformoney -- 22 Ekim 2014; 11:59:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: needformoney

beyler bişey önerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: needformoney

beyler bişey önerin

Alıntıları Göster
    Polisi ara ve ne yapabileceğini sor, tutanak ile şubeye gidin ve tutanak tutturun ardından o tutanak ile savcılığa gidin ve miktarı belirtin (dekontu) onun için maddi ve manevi değeri olduğunu belirtirsende manevi tazminat davası açabilirsin.

Ama bunları bugün yap yani kargo kaybolduğu gün bugünse

• quote:

Orijinalden alıntı: HTCquietlyBrilliant

Polisi ara ve ne yapabileceğini sor, tutanak ile şubeye gidin ve tutanak tutturun ardından o tutanak ile savcılığa gidin ve miktarı belirtin (dekontu) onun için maddi ve manevi değeri olduğunu belirtirsende manevi tazminat davası açabilirsin.

Polis anlamsız gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGSalesB

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun ne sinir bozucu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: meftunmerhum

quote:

Orijinalden alıntı: HTCquietlyBrilliant

Polis anlamsız gibi

tavsiye isteme bildiğini yap o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: lonelyhawk84

geçmiş olsun ne sinir bozucu durum

Polis mi savcı mı tüketici hakem heyeti mi şaşırdım
  • Avukata git. Danış.
  • quote:

beyler auzef için 370 tl yatırdım dekont falan gerekli belgeleri yolladım sonra kargodan mesaj geldi kargonuz kayıptır diye bu benim için hayati bişeydi belgelerin kopyası yok mng kargo firmasına sizce tazminat davası açabilir miyim ? ürünün maddi değeri yok kağıt parçası ama manevi değeri var nasıl bir yol izleyeyim
    üniversite belgeleri yok meydanda üniversite kayıt hakkım doldu falan ne yapayım

Tüketici haklarını ara önce. Onlar yol gösterir.
  • Otur oturdugun yerde ergen. Kimseye dava falan acma onlarin isini dusun. Olan olmus git kargoculara " sizlere dava acmak uzereydim " de ve sonra onlardan ozur dile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3_ok

Otur oturdugun yerde ergen. Kimseye dava falan acma onlarin isini dusun. Olan olmus git kargoculara " sizlere dava acmak uzereydim " de ve sonra onlardan ozur dile.

MNG kargo şirket başkanı tespit edildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I love her

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    git bi avukata danış. acıma aç davanı. medyaya duyurabilirsin olayı severler bu tarz şeyleri.
  • Tüketici hakları gideceğim
  • Beyler kargo şirketine dilekçe verdim zararın karşılanması diye
  • evet arkadaşlar polise gittim avukata danışın dedi
    tüketici hakem heyetine gittim ortada maddi bişey yok manevi bir kayıp var savcılığa gidin dedi
    avukata danıştım okula dilekçe yaz dedi okula kayıt olamadığına dair belge olsun elimizde öyle açarız dava dedi ama arkadaşlar avukat 1500 tl gibi bi fiyat istiyor dava banada kalabilirim korkuyorum açıkcası
    birde mng kargo kocaeli genel müdürlüğe (aktarma orada kayboldu) maddi manevi kayıbımın ödenmesi diye dilekçe yazıp yolladım . başka yapmam gereken bir şey var mı ?
  • Manevi olarak zarardasin dolayisiyla dava acabilirsin ama once avukata git. Kozlarimi goster ona gore sana kazanir ya da kaybedersin diye aciklaf
    Avukat tabi isteyecek adam beles mi okudu binlerce sayfa kanun yazi olay bilmem ne . Kararliysan dava ac.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 22 Ekim 2014; 23:28:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Manevi olarak zarardasin dolayisiyla dava acabilirsin ama once avukata git. Kozlarimi goster ona gore sana kazanir ya da kaybedersin diye aciklaf
    Avukat tabi isteyecek adam beles mi okudu binlerce sayfa kanun yazi olay bilmem ne . Kararliysan dava ac.

avukatsız dava açamaz mıyım ?
  • Mesajım bulunsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Manevi olarak zarardasin dolayisiyla dava acabilirsin ama once avukata git. Kozlarimi goster ona gore sana kazanir ya da kaybedersin diye aciklaf

avukatsız dava açamaz mıyım ?

Acarsin ama durusmada seni kim savunacak? Karsi tarafin holding avukatlari vsr yani saglam adamlar. Kendi kendini onlara karsi savunabilirsen google'de arastir bi bak bakalim naisl oluyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.