Şimdi Ara

KAYGISIZLAR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
7.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mika_hakinen kardeş en manyaklarını yazmışsın yav gülmekten karnım ağrıdı

iki diyalog da ben yazim aklımda kaldığı kadarıyla

doktor- hastalığı ilerlemiş çok geç kalmışsınız çocuğu getirmekte
    kadın- evet doktor bey trafik çok yoğundu ondan geç kaldık
    doktor- sırtını aç yavrum. şimdi de öksür
    çocuk- meeee!! meeee!!
    doktor - öksür oğlum öksür!
    çocuk- meeee!! meeee!!
    kadın - ufacık çocuk öksürmeyi ne bilsin doktor bey!
    doktor- reçeteyi yazıyorum(daktiloyla yazmaya başlar) ne garip garip bakıyorsunuz.Siz senelerce yazımız kötü diye dalga geçtiniz artık daktilo kullanıyoruz. siz aval aval yüzüme bakıyorsunuz ama izleyici vermek istediğim mesajı anladı

sabriye- komser bey kocam memnun kayboldu
    komser- peki hanfendi kocanızı arkadaşlara tarif edin robot resmini çizsinler
    sabriye- gerek yok komserim bende resmi var zaten
    komser- yok kardeşim robot resmini çizmemiz lazım, kanunlar böyle biz ne yapalım

• hort.

gercek kesıtı de hortlatcaktım ama kılıtlenmısss.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neptunus -- 4 Mayıs 2006; 4:08:06 >
  • bu Kaygızlar dizisinin bazı bölümlerini bulmak için arayışa girdim yoğun çalışıyom ama netice yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: reosun arkadaşı

bu Kaygızlar dizisinin bazı bölümlerini bulmak için arayışa girdim yoğun çalışıyom ama netice yok

bi ara dvd box satilsin diye cok cabaladim ama tinmadilar..
  • fenasi kız istemeye gitmiştir.
    fenasini anne ve babası memnuna: oğlum kızınıza aşıkoldu yeme içmeden kesildi

alper ve kürşat ise kültigen anne ve baba kılığına girmiştir.
    memnuna bizim oğlumuz ise : kızınıza aşık oldu olalı bir öğünde koca bir öküzü yiyor

----
    memnun kör olur.
    kültigin bunu döver adamın gözleri düzelir.

yandan geçen yaşlı teyze
    - bizim kızda altına ıslatıyor.mübarek ellerinle şu kıza bi dokunsanda altına ıslatmasa
  • en manyağı şeydi yaws!
    memnunun 3 karısından biri şu kuaförde çalışan ve havalı deniz abla zilli don almaya gidiodu
    alıp kuaföre döndüklerinde nası ötüolardı
  • yav benim aklımdan çıkmayan bir kesit var.

Adanada gazinolara kız veren bir adam istanbula gelir. Lakabı da dü.bük Hasandır
    Aradığı kadın sabriyeye benzemektedir ve yanlış yere sabriyeyi kaçırır.Sabriye de hemen bir plan kurur bu adamın arabasına binip dü.bük hasanı yan pencereden kafasını içeri sokturup pencereyi kapatarak kafasının sıkıştırarak kaçma planını kurar

Plana başlar:
    Önce arbaya biner ve dü.bük hasana seslenir

Dü.büüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüük!!!!!!!

Dü.bük hasan duymaz ve daha sesli bir şekilde yoldaki dü.bük hasana tekrar bağırır

Dü.büüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüük!!!!!!

işte benim yarıldığım an bu andır arkadaşlar

• hort!

yaw ben tüm nette bu diziyi aradım ama bulamıyorum
    dizi hala veren kanal varmı bu arada?
  • youtube a koyanlar var
  • valla absürd komedide bir numaradır bulsam tüm bölümlerini indiricem hatta indirebileceğim bir yer bilen varsa pm

bide memnun ismailin dükkana girer, ismail yine adamın birini traş ederken yüzünü kan içinde bırakmıştır, memnun pişkin pişkin;
    -ooo tertip allah kabul etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 26 Eylül 2008; 14:18:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: daffodil

Bu saçma ve aptal diziden amma da repliqler şeettirdinis yaw...

• süper ötesi dizi ya.
    keşke dvdleri çıksa da alsak.satış rekorları kırar.
  • Bence de çok güzel bir dizi idi...
  • Memnun Kaygısız sapık sanılmaktadır ve polis her yerde onu arar.
    Polis robot resim için kadının birinden tarif almaktadır.

Kadın: Ya böyle uzun boylu, iri bi adamdı, hani televizyonda bir dizi vardı ya bizimkiler diye, ordaki kapıcıya çok benziyordu.

----------------------------------------------------

Bir gece Terbiye Memnun'un yatağına doğru gider, Memnun, Memnunn diye diye. Yatağın üstündeki yorganı kaldırır, bir bakar ki, Sabriye.

Terbiye: Eee sen Memnun değilsiiin.
    Sabriye: Senle yatan memnun olur mu hiç.

Harika bir diziydi ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blufer -- 30 Eylül 2008; 12:50:49 >

• küçüken bir kaygısızlar hayranıydım...hala tekrarları çıkınca izlerim..insanı hem güldürüyo hem düşündürüyor....belkide güzel yapan yanı buydu....
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1881

Kültigin:Burcu'ya 5 metreden fazla yaklaşan erkeği kendi bağırsakları ile boğarım.

öldüm gülmekten ya. diğer repliklerde tam bir komedi
  • Ne diziydi be
    kultigin : ben simdi ona dersini veririm ulaaan
    oradan gecen bir teyze : bizim oglanda anadolu lisesi sinavlarina hazirlaniyor ona da ders verirmisin evladim parasi neyse veririz..
  • bende hatırlatmak amacıyla ekşi sözlükten en baba iki replik aktarayım

doktor memnuna 1 aylık ömrü kaldığını söyler. memnunda doktora belkide filmler karışmıştır falan der. bunun üzerine doktor bombayı patlatır: ''sizin o dediğiniz ancak türk filmlerinde olur, bu ise bir türk dizisi.''

sanırım memnun'du. taksiciye birşeyler söyler. taksici de sinirlenir ve söylenir:
    -ulan bugün de bütün deliler beni buluyor. biraz önce de aysel gürel binmişti.

şimdiye kadar izlediğim en iyi 4 komedi dizisinden birisi keşke dvd si çıksa da alsak
  • Çok güzel sahneleri vardı ama aklımda kalan,

Kültigin yanındaki elemanlara:

-ulan bir yerlerden dayağa zam geleceğini öğredinizde stok mu yapmaya çalışıyorsunuz lan puhaaaaaa!

Bir de klasik kültigin repliği: -OOOooopppss çizerim...
  • süper diziydi ya kacırmazdım hic bir ara sabahın köründe oynardı kalkıp izlerdim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.