Şimdi Ara

KAYGISIZLAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
7.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hele bir diyalog varki ben böyle espri duymamıştım..

Fenasi kültigin'in sevdiği kızı çay bahçesine götürür. Kültigin ve adamlarıda çay bahçesine gider gizlice seyretmeye başlarlar..

Kültigin'in salak adamları - Abi fenasi senin kızın çayına uyku hapı atıyor götürecek sanırım..
    Kültiğin - Ne diyorsunuz olm
    Kültigin'in salak adamları - Abi istersen çayına doğum kontrol hapı atalım korunması açısından..

abi cidden yok böle bi espri ya

• Arkadaşlar kaygısızlar dizi tv'de saat kaçta yayınlanıyor izleyenler varmı..
    Ben bazen denk geliyorum ama tam saatini hatırlamıyorum..
  • tanıtım track'ide şöyleydi...

Ekranların en kalabalık, en sevimli ve en komik ailesi kahkaha tufanı maceralarıyla Star ekranında. Üç karılı ve 36 çocuklu Memnun Kaygısız dört yıl önce köyünden İstanbul’a göç eder ve asker arkadaşı İsmail’in evine yerleşir. Zamanla, Memnun, Terbiye, Kafiye, Sabriye ve çocukları Eleman, Hostes, Ayşecik ve Sezercik iyice İstanbullu olurlar ve kentin altını üstüne getirirler. Kaygısızlar iş bulup başlarını sokacak bir ev bulmak uğruna çılgın bir koşturmaca içine girerler. Böylece kimi zaman komik, kimi zaman trajik bir dizi serüven yaşarlar..
  • ev sahibi hacı gaffurun :

memnun kaygısız ve kabilesi demesine her seferinde gülerim
  • bu cok gusel yauu

kültigin ve adamları gece araba soymak için dolaşırlar:
    k- şu feneri ver bakiym.
    (fenerin düğmesine basar ama fener yanmaz.)
    k- ne lan bu fenerin hali?
    a- abi valla defans iyide orta saha kötü biraz.
    k- onu mu diyom lan? bu fener niye yanmıyo?
    a- abi belkide piller kesilmiştir, birazdan gelir.
  • eleman burcuya onu sevdigini söyleyecektir kendi kendine prowa yapar o sırada burcu merdivenlerden yukarı Elemanın yanına gelmektedir merdivenlerin son basamagnda burcuyu durdurur sözde aşkını ilan edecektir...

EL=Burcu?
    BU=Efendim Eleman?
    EL=Burcuuu?
    BU=Efendim Eleman?
    EL=Burcuuu?
    BU=Evet Eleman..
    EL=Merdivende durma otamatik kapı çarpar
  • Memnun'un karısı Kafiye bankaya gider.Banka memuru Kafiye'ye aşık olmuştur.Hemen babasına gider ve o kızı isteyelim der.Babası naz yapınca;

"Baba o kızı al bana yoksa kahrımdan Müslümcü olurum"

Memnun'un üst komşusu Suzan Hanım'ın kapı zili çok ilginçtir.Çünkü zile basınca birisi kapıyı tekmeliyormuş gibi ses çıkar
  • ismaille memnun doktora gider doktor memnuna 1haftalık ömrün kaldı der memnun doktora yapılacak bişey yokmu der doktorda reçetesine helva tarifi yazıp yapılacak en son şey bu der
  • Aynı bölümden ;

- Bilirsin baba kafaya taktım mı hemen yaparım.
    + Tamam salak oğlum alıcaz kızı . Ama sıkboğaz etme insanı . Dur bakalım bu kız neyin nesi kimin fesi , huyu suyu nasıldır . Yükselen burcu nedir . Issız adaya düşecek olsa yanına alacağı üç şey nedir . Önce bunları öğrenelim...

quote:

Orjinalden alıntı: jakoben

Memnun'un karısı Kafiye bankaya gider.Banka memuru Kafiye'ye aşık olmuştur.Hemen babasına gider ve o kızı isteyelim der.Babası naz yapınca;

"Baba o kızı al bana yoksa kahrımdan Müslümcü olurum"

Memnun'un üst komşusu Suzan Hanım'ın kapı zili çok ilginçtir.Çünkü zile basınca birisi kapıyı tekmeliyormuş gibi ses çıkar

• quote:

Orjinalden alıntı: badula

Aynı bölümden ;

- Bilirsin baba kafaya taktım mı hemen yaparım.
    + Tamam salak oğlum alıcaz kızı . Ama sıkboğaz etme insanı . Dur bakalım bu kız neyin nesi kimin fesi , huyu suyu nasıldır . Yükselen burcu nedir . Issız adaya düşecek olsa yanına alacağı üç şey nedir . Önce bunları öğrenelim...

Manyak bunlar ya.

• Kaygisizlar dizisi hafta içi her gün dizi tv'de saat 18:00 saatleri gibi oynuyor..
    Seyredecek olanlara bilgi..
  • Memnun oturmuş gazetede iş aramaktadır; ama haberlere bakmaktadır, gözüne "sola birleştirici aranıyor" başlığı çarpar bunun üzerine "Ecevit bile birleştiremedi ben mi birleştirecem der" ve okumaya devam eder...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Really -- 3 Mart 2006; 0:34:53 >
  • Tek kelimeyle züperr bi dizi şimdi bunları okuyunca izleyesm geldi
  • hatırlıyorum bir blümünde burcu taksiye binip gidiyordu eleman da onu takip etmeliydi tabi taksiye binicek parası olmadığı için bir iett otobüsüne atlayarak yarılmama sebeb olan su cümleleri sarf etmişti;

- öndeki arabayı takip et
  • Memnun K. kızı hostes' i istemeye gelenlere ;

- Kızım çok iyi yemek yapar. Bir soğan bir domatesten iskender bile yapar valla.

Adam da ,
    " baba kaçırmayalım bu kızı , annemin yumurta kabuğu dolu yumurtalarından bıktım artık "
  • kültigin:allahın emri peygamberin kavliyle hostesi istiyorum.
    memnun: ooo, emir büyük yerden..

berber İsmail'in dükkanına giren bir müşteri, yüzü kan revan içindeki traş olan müşteriyi görür ve İsmail'e der ki;
    müşteri: ismail abi, allah kabul etsin
  • kanal d de sabaha karşı oynuyor hemde ilk bölümden itibaren şaşırdım görünce
  • quote:

Orjinalden alıntı: karadeniz_tr

kültigin elemanlarına:

-gidin bakın bakim lan ben kavede miyim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.