Şimdi Ara

Kaydırma yaptım hayatım kaydı .

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Kaydırma yaptım hayatım kaydı .
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Ygs 1 de 20000 sıralamam gelmişti moralimi bozmadan lys'ye çalışmaya devam ettim . Lys'lerimin hepsi güzel geçti 8-9 k ya çekerim diyordum hedefim itü bilgisayardı. Fizik 25d 3y kimya 22 d 2 y biyoloji 21d 4y geldi geo ise 26d 4y mattan 38-40 beklerken dün şoka uğradım . Mat 13d 30y gelmişti sıralamam akıl almaz derecede geriye düştü . Türkiye ortalaması bile 10 civarı . Mecburen mezuna kaldım diğer üyeliğimle artık mesun konularında görülmeye başlarım umarım kimse benim durumuma düşmez herkes istediği yeri kazanır umarım bu sene .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin.Ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun.Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki her şey teferruattır.

AÇ KALIN,BUDALA KALIN
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj
    Biyolojiyi 4y beklerken 12y geldi son 8 soru kaydırmışım LYS cevap anahtarlarını görüntüleden baktım.

Her şeyin hayırlısı istediğim yer olmuyor ama şehrimdeki tıp tutuyor olmadı ona girerim.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.